320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'AC Milan\'

    Algselt postitas Jasper
    soovitan kõigil jalgpallihuvilistel vaadata-tippmatch.
    Livesports2 raibe, esimese poolaja rohkem puhveras, kui mängu näitas, aga teine poolaeg oli bro.
    Anyway, mees kelle 13 kolli \"blind luck\" on olnud, arvas, et Milani vastu 2 lüüa on täitsa ok. Ju siis õnn pole talle veel selga pööranud.

    Tegelt tahaks hirmsasti teada kuna Bobole õnn paistma hakkab ning tal ka natuke jalgpalli lastakse mängida. Senimaani platsil peale tilli näppimise suurt midagi välja pole tulnud:P
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'AC Milan\'

      Algselt postitas Silver


      Õnnesoovid Viola fännidele! AC Milanile tõmmati konkreetselt kott pähe. Ei aita teid kakad ja muud olluskid.
      huvitav miks juve fänn rõõmustab oma tulevase vastase võidu üle??? kas labor töötles välja mingi uue jälitamatu imedroogi v? sry sa ju roda embleemiga...neil oli feyenoordiga mäng v?
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Vastus teemale \'AC Milan\'

        Algselt postitas Tanel


        Ei taha küll kiidelda või kellegile näkku panna, aga tõesti on vist sel hooajal ainsana võtnud Toni kontrolli alla Inter ja keskkaitsepaar Marco Materazzi-Walter Samuel. Vähemalt esinelikus läheb sel hooajal põnevaks. Kui ennustada nüüd seisu jõulupausi ajal, siis ainsana võin suht kindlalt ära öelda 1. positsiooni, mille suure tõenäosusega saab Juventus.
        minu jaoks oleks see suht väike lohutus kui interi pooldaja oleks(samas seda suht võimatu ette kujutada, et ma merda poolt oleks)
        aga lazio siis ei saanud tonit kinni v?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Vastus teemale \'AC Milan\'

          Ega embleem ei näita veel, milline meeskond on mu lemmik. Sa tead väga hästi, et olen aastaid hoidnud pöialt just Juventusele. Seega ma ei saagi aru nagu, et milles on probleem. Jah, Roda mängis Feyenoordiga ja kaotas 2:3. Oper viigistas mängu, ent sellest ei piisanud.

          Mis puudutab Viola võitu, siis iga mäng, mis AC Milani tabelireal punktide võrra Juventusest tahapoole lükkab on iseenesest üks tore sündmus. Olgem ausad, miks ma peaksin pearivaalile üldse pöialt hoidma, kui ma ei näe mitte midagi erilist puna-mustsärklastes. Sellegipoolest edu ja jõudu.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'AC Milan\'

            Algselt postitas Maarek


            Algselt postitas Jasper
            soovitan kõigil jalgpallihuvilistel vaadata-tippmatch.
            Livesports2 raibe, esimese poolaja rohkem puhveras, kui mängu näitas, aga teine poolaeg oli bro.
            Anyway, mees kelle 13 kolli \"blind luck\" on olnud, arvas, et Milani vastu 2 lüüa on täitsa ok. Ju siis õnn pole talle veel selga pööranud.

            Tegelt tahaks hirmsasti teada kuna Bobole õnn paistma hakkab ning tal ka natuke jalgpalli lastakse mängida. Senimaani platsil peale tilli näppimise suurt midagi välja pole tulnud:P
            õnne kohta sooviks seda öelda, et selliste kohtunikega pole mäng ainult mängijate teha(sellised lollid võivad mõlemale poole mängu kallutada). õnneks seekord valitses õiglus ja parem võitis, kuid väljakukohtunikule tuleks küll anatoomiaõpik kinkida!
            võiduvõti oli jällegi pirlo markeerimine, mis halvas meid. samas oli meil piisavalt võimalusi, et 3 punni koju tuua aga kui ei mängi vastavalt siis pole vaja vinguda ka.

            kui ancelotti nüüd ära kõrbeb siis soovin prandellit.

            kuna pippo sekord maailma ei päästnud siis bobo seis suht norm võrreldes tema esitustega.



            anyway õnnitlused viola teamile ja selle toetajale, muuseas teleülekanne oli mega pask minu meelest. algas värava tagant ja nii terve minuti. kaamerad olid ka nagu kuskil neljandal korrusel...kas nii on iga mäng firenzest yle kantud?
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Vastus teemale \'AC Milan\'

              eks vanglas istudes ole jah kõigest muust pohhui , hea et veel värve eristad trellide tagant .

              Kommentaar


                Vastus teemale \'AC Milan\'

                Algselt postitas Silver


                Olgem ausad, miks ma peaksin pearivaalile üldse pöialt hoidma, kui ma ei näe mitte midagi erilist puna-mustsärklastes.
                mida tugevam vastane seljatatud seda tugevamaks saad pidada ennast!
                mina ntx olen alati peale interi võitu ilgelt rõõmustanud aga äkki on mulle pähe löönud, et see pole ju midagi erilist tglt vaid pigem tavaline. seda ka et juve peab kartma violat. cannavaro<toni prandelli>capello ja emerson vierast pole ka äärte suhtes abi.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'AC Milan\'

                  Fiorentinaga on ikka see, et sa võid mängu domineerida, kuid mingid imetrikid on neil alati varrukast võtta. Reegline on see imetrikk Luca Toni.

                  Kohtunikest rääkides, et viimasel ajal minu poolt nähtud mängudes on kõigis ikka eritobedat vilet lastud.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'AC Milan\'

                    Algselt postitas Tanel


                    Kohtunikest rääkides, et viimasel ajal minu poolt nähtud mängudes on kõigis ikka eritobedat vilet lastud.
                    vb laseb fifa jälle igasy maailmajaost võrdse arvu kohtunikke mm-ile
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'AC Milan\'

                      terje haug siis määratud istanbuli korda kaitsma. on mul õigesti meeles, et ta vilistas psv-milani ning see polnud kahest matsist SEE mäng kus kaks korda rämedalt suluseisu puhul eksiti? iagatahes loodame, et kui isegi tuleb millenium defeat siis tuleb see ausalt.

                      i\'m freaking out. i see dead people
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'AC Milan\'

                        jasper, mine nyyd ja joo kummeli teed või suhkruvett või midagi, mis sind rahustaks
                        surnud on endiselt oma riigis ning imaamid ja sahiibid pannakse tyrgis kotti

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'AC Milan\'

                          Algselt postitas Jasper
                          õnne kohta sooviks seda öelda, et selliste kohtunikega pole mäng ainult mängijate teha(sellised lollid võivad mõlemale poole mängu kallutada). õnneks seekord valitses õiglus ja parem võitis, kuid väljakukohtunikule tuleks küll anatoomiaõpik kinkida!
                          Selle koha pealt olid kohtuniku bläkis üsna võrdsed või isegi rohkem Viola kahjuks.

                          Milani poolelt suutis Dida koos palliga last välja hüpata ning Nesta näppis karistusalas mõnuga palli. Vilet kummalgil puhul ei järgnenud hoolimata faktist, et peakohtunik paari meetri kaugusel oli.
                          Ka Donadelile suudeti pikali olles pall vastu kätt lüüa, samuti karistusalas. Samuti oli Brocchi käega natuke palli lendu peatanud ning selle abiga Gila võimaluse kustutanud. Ise olukorda ei näinud.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'AC Milan\'

                            Algselt postitas Maarek


                            Algselt postitas Jasper
                            õnne kohta sooviks seda öelda, et selliste kohtunikega pole mäng ainult mängijate teha(sellised lollid võivad mõlemale poole mängu kallutada). õnneks seekord valitses õiglus ja parem võitis, kuid väljakukohtunikule tuleks küll anatoomiaõpik kinkida!
                            Selle koha pealt olid kohtuniku bläkis üsna võrdsed või isegi rohkem Viola kahjuks.

                            Milani poolelt suutis Dida koos palliga last välja hüpata ning Nesta näppis karistusalas mõnuga palli. Vilet kummalgil puhul ei järgnenud hoolimata faktist, et peakohtunik paari meetri kaugusel oli.
                            Ka Donadelile suudeti pikali olles pall vastu kätt lüüa, samuti karistusalas. Samuti oli Brocchi käega natuke palli lendu peatanud ning selle abiga Gila võimaluse kustutanud. Ise olukorda ei näinud.
                            dida puhul ei väljunud pall alast minu meelest ja kaamera näitas päris hea nurga alt seda olukorda.
                            ja kui ma soovitasin anatoomiaõpikut kinkida siis mõtlesingi nii brocchi kui nesta olukorrale.
                            kumbki sellisest asjast seekord kasu ei saanud, mis on ka igati hea aga margi tegid küll endal täis rigamonti ja see linesman!


                            edit: kohtuniku nimi oli algselt valesti meeles
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'AC Milan\'

                              Algselt postitas Jasper


                              Algselt postitas Maarek


                              Algselt postitas Jasper
                              õnne kohta sooviks seda öelda, et selliste kohtunikega pole mäng ainult mängijate teha(sellised lollid võivad mõlemale poole mängu kallutada). õnneks seekord valitses õiglus ja parem võitis, kuid väljakukohtunikule tuleks küll anatoomiaõpik kinkida!
                              Selle koha pealt olid kohtuniku bläkis üsna võrdsed või isegi rohkem Viola kahjuks.

                              Milani poolelt suutis Dida koos palliga last välja hüpata ning Nesta näppis karistusalas mõnuga palli. Vilet kummalgil puhul ei järgnenud hoolimata faktist, et peakohtunik paari meetri kaugusel oli.
                              Ka Donadelile suudeti pikali olles pall vastu kätt lüüa, samuti karistusalas. Samuti oli Brocchi käega natuke palli lendu peatanud ning selle abiga Gila võimaluse kustutanud. Ise olukorda ei näinud.
                              dida puhul ei väljunud pall alast minu meelest ja kaamera näitas päris hea nurga alt seda olukorda.
                              ja kui ma soovitasin anatoomiaõpikut kinkida siis mõtlesingi nii brocchi kui nesta olukorrale.
                              kumbki sellisest asjast seekord kasu ei saanud, mis on ka igati hea aga margi tegid küll endal täis rogamonti ja see linesman!
                              Kas sa kirjutasid Rogamonti ettekavatsetult või tuli sul kirjaviga sisse, sest tegu on Rigamontiga.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'AC Milan\'

                                Algselt postitas orbitaaljaam


                                jasper, mine nyyd ja joo kummeli teed või suhkruvett või midagi, mis sind rahustaks
                                surnud on endiselt oma riigis ning imaamid ja sahiibid pannakse tyrgis kotti
                                thnx surkruvesi isegi aitas...siiski täna juba raskem olukord
                                I\'M CALLING FOR A HERO!
                                GOALKEEPERS: Dida, Fiori, Kalac.

                                DEFENDERS: Costacurta, Kaladze, Maldini, Marzoratti, Nesta, Jankulovski, Simic.

                                MIDFIELDERS: Gattuso, Kakà, Pirlo, Rui Costa, Seedorf, Serginho, Vogel.

                                STRIKERS: Inzaghi, Gilardino, Shevchenko, Vieri.

                                ANYBODY!

                                btw: ferenbachel ka olevat alexil ja anelkal pisivigastused just olnud/on
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X