320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Gattuso ja Cassano teatavasti hooaja lõpuni.
    Merkel, Aqua märtsi keskpaigaks (parma; Aqua puhul väike tõenäosus et ka Lecce vastu tagasi.), Boateng märtsi alguseks (Palermo)
    Strasser, Seedorf märtsi lõpuks (Catania)

    Flamini ja Maxi Lopez teadmata.


    Nesta terve.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Ettevaatust: barbied tulid irooniat tegema. Ei, suht okei saavutus, et tähelepanu röövilt eemale juhtida, aga kõik nägid.
      Juve (fännid) kirjutasid antud jutu kodulehele vä?

      Pigem on see ikka Milani lüke, et Mexest ja Muntarist mängukeelust päästa (või vastupidi- kui antud duo saab karistada, siis peaks justkui Pirlo ka "samalaadsete löökide" eest karistatud saama, mis oleks kindlasti Juvele suurem löök kui MexesMuntari kaotamine Milanile). Mul on tunne, et Milani PR-osakond on siinkohal head tööd teinud.

      Samamoodi proovib Juve Muntarikollifeili pehmendada "aga Matril ju võeti värav ära" jutuga.

      Kommentaar


        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Pigem on see ikka Milani lüke, et Mexest ja Muntarist mängukeelust päästa (või vastupidi- kui antud duo saab karistada, siis peaks justkui Pirlo ka "samalaadsete löökide" eest karistatud saama, mis oleks kindlasti Juvele suurem löök kui MexesMuntari kaotamine Milanile). Mul on tunne, et Milani PR-osakond on siinkohal head tööd teinud.
          Ja nii ongi: Mexes 3 mängu ning Muntari pääses karistuseta.

          Kommentaar


            Algselt postitas Andri92 Vaata postitust
            pilt

            Kommentaar




              juve sai fännilaulude eest 10k€ trahvi. Coppa Italia teine mäng on 21. märtsil.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Rassistlikud laulud? Keda narriti, Mexest kahvanäoks?

                matri offsaid?

                Kommentaar


                  Sellist asja offsaidiks kutsuda on küll väheke pahatahtlik. Jalad on pm samal joonel , ainult keha on vähe eespool ja see ei ole ju offside. Kui siia veel lisada ülikiire mängutempo ja kõõrdsilmsed kinnimakstud Moggi kohtunikud, siis siit suluseisu vilet oodata on sama hea mis Berlu magamistoast üle 16 aastaseid tüdrukuid leida
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    tra, ülikiire mängutempo puhul ja kaugelt vaadates on nii nappi suluseisu peaaegu võimatu märgata ju. pärast võib paintis igasuguseid jooni tõmmata. katsuge seda sekundi jooksul märgata.

                    Kommentaar


                      No ma arvan, et Jasper viitab siin sellele, et õigesti tehti, et väravat ei loetud ning juve "seis oleks pidanud olema 2-2" jutt on pask.
                      Tra ma ei saa ikka aru, mida see küljekohtunik mõtles, kui väravat ara ei lugenud. Oleks siis veel Buffon palli ja vaatevälja vahele jäänud.
                      A misseal ikka taganutta.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Rassistlikud laulud? Keda narriti, Mexest kahvanäoks?

                        matri offsaid?
                        mhmh. ei tea. (aga arvan, et pigem kummitusvärava autor või Balotellilaul)

                        selles kaadris jah.
                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        tra, ülikiire mängutempo puhul ja kaugelt vaadates on nii nappi suluseisu peaaegu võimatu märgata ju. pärast võib paintis igasuguseid jooni tõmmata. katsuge seda sekundi jooksul märgata.
                        tõsi. aga näed ... märkas
                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        ainult keha on vähe eespool ja see ei ole ju offside.
                        on küll.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          See punane joon on valesti tõmmatud ju? Sa ei saa tõmmata seda kuhugi kaugusesse ja siis vaadata kuskohas matri keha seda joont ületab, nad ei asetse ju ühes tasapinnaski?Selle joonetõmbaja loogika järgi on antud hetkel nii Matri käsi kui ka pea üle joone (joonel asetses kaitsja jalg mis omakorda tähistab nö suluseisu piiri.

                          Sama olukord selgema nurga alt



                          Matri ükski kehaosa ei ületa joont

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Tra ma ei saa ikka aru, mida see küljekohtunik mõtles, kui väravat ara ei lugenud. Oleks siis veel Buffon palli ja vaatevälja vahele jäänud.
                            A misseal ikka taganutta.
                            See oli ka tegelikkuses väga pisikese time-window'ga otsus ja selles suhtes mõistetav aps.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              See oli ka tegelikkuses väga pisikese time-window'ga otsus ja selles suhtes mõistetav aps.
                              Noh, ma ei tea. Ütleme nii, et kõik, kes telepilti nägid said koheselt aru, et see pall käis ikka väga sügaval väravas. A la sa jõudsid juba "MUNTAAAARI" karjudes Deviliga patsu lüüa ja ma usun, et 99,9% vaatajatest olid kindlad, et pall oli väravas. Mitte, et ma kurdaks.

                              Kommentaar


                                Ma arvan, et kogu selle võiks nüüd jätta ja liikuda edasi. Vajadusel saab märtsis coppas lõuga kütta kellele vaja.
                                säuts:Really don't like the fact that Yepes, Thiago Silva, Mesbah, Muntari etc have to travel all the way to the Americas for friendlies.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X