320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Esitleme.
    Neymar.

    Kommentaar


      Selle kõrval oli eile Young nalijamees
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Hazan9 Vaata postitust
        Selle kõrval oli eile Young nalijamees
        ManU vend on muidu kõige õigem dive kohta arvamust avaldama, lol.

        Kommentaar


          Neymar, krdi jorss, oli isegi natuke loota, et mees äkki on üles kasvanud, aga ei. Kahju, et kohtunik õnge läks. Samas, andsime aumehelikult värava tagasi, kui pisut trollida.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Esitleme.
            Busquets.
            999591_721088134586742_90806063_n.jpg

            Kommentaar


              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
              Neymar, krdi jorss, oli isegi natuke loota, et mees äkki on üles kasvanud, aga ei. Kahju, et kohtunik õnge läks. Samas, andsime aumehelikult värava tagasi, kui pisut trollida.

              Vahet pole. Balotelli tuli mängu. On lootust, et toodab tagasi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Debs Vaata postitust
                ManU vend on muidu kõige õigem dive kohta arvamust avaldama, lol.
                Mida ma valesti ütlesin? Ja kui divemistest rääkida siis vaata Riberyd
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas Hazan9 Vaata postitust
                  Mida ma valesti ütlesin? Ja kui divemistest rääkida siis vaata Riberyd
                  Lol? Mida see Ribery teinud on siis? Nende kahe eelmisega ei anna isegi võrrelda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Debs Vaata postitust
                    Lol? Mida see Ribery teinud on siis? Nende kahe eelmisega ei anna isegi võrrelda.
                    Kas ma olen väintud, et young ei daivi? Kas ma olen väitnud et neymar ei daivi?
                    BS vahelduseks vaata seda ka http://www.youtube.com/watch?v=X1rGbatibpo
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Esitleme.
                      Busquets.
                      [ATTACH=CONFIG]2697[/ATTACH]
                      Natuke vale nurk, et järeldusi teha.
                      Ja võeti ka paar tükki ebaõiglaselt.
                      Kokkuvõttes te seekord, erinevalt paljudest teistest kordadest, siit midagi ei väärinud. Kahjuks või õnneks.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        LOL.
                        Ikka tore kui inimestel on eriarvamusi.
                        Montolivo võiks ka vahelduseks sinna minna, kus laupäevast ülejäänud juba ees ootamas. Nii palju söödupraaki ei anna teha. Muntarilt õppust võtnud.

                        Kommentaar


                          Vähemalt järgmisel hooajal ei pea muretsema Perselona suguste meeskondadega mängimisest. Serie-Asse üleminekumängudega püsima jäädes saate sõprade Pusskuetsi ja Puujolliga PS4 peal palli taguda....väga hale...väga hale Bilan....lasite maksupetturil KAKS korda võrku sahistada

                          Elagu Napoli ja rube!
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Kas nüüd saab Allegri kinga?
                            sigpic

                            Kommentaar


                              De Jong ja Kaka on ainukesed, kes tahavad ja viitsivad. Ülejäänud kolm, kes tahaks ja viitsiks, on vigastatud. Ülejäänud kas ei oska, on laisad või ma ei tea mis asjad. Abbiati tegi ka paar väga head tõrjet, aga samas ka paar üli meh väljalööki, et tema ma jätaks sinna neutraalsesse tsooni.
                              Väääga pikk hooaeg on ees.
                              Treenerist-ei usu, et enne tala saab kui selge, kas saadakse CL alagrupist edasi või mitte. Liigahooaeg on niiehknaa pekkis. Samas Berlusconi mutt on seal kõvasti susserdamas viimasel ajal, aga ehk ikka Inzaghit ei üritata pukki lükata ja viimasel peaks ka piisavalt mõistust olema, et sinna mitte ronida.
                              Teistest nimedest on läbi käinud üks hollandlane, aga selle treenerikarjäär pole ka just teab, mis lootustandev.
                              Nädalavahetusel uuesti.

                              Parema poole pealt-SES ja De Sciglio loodetakse pärast koondisemänge tagasi saada, Pazzo ise loodab ka kohe pärast pausi tagasi olla.
                              Ei oleks uskunud, et ma hakkan kunagi Pazzot väljakule igatsema. Veider värk.

                              -e-
                              Allegri: "I'm satisfied with the performance. The players did well. We didn't give them much space."
                              Platsi äärest tundub vist mäng hoopis teistsugune.
                              -e2-
                              täna toodab:
                              Allegri: "I think that Matri will play from the start vs. Chievo on Sunday. He's doing well at the moment."

                              Doing well doing what?

                              Kommentaar


                                Rigonil on tühi värav ees ja mees paneb räigema robinho kui Robinho. Siis sekkub mängu päris Robinho ...

                                (ps! Robson oli üks vähestest, kes midagigi tegi)
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X