320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Sattusin täna õhtul endistele radadele. Ja pean konstanteerima minu enda jaoks kulunud fakti - Pippo Inzaghi oli üks suurimaid. Siiani minu jaoks ründaja musterkujusid, the perfect nr 9.
    Tänud,tegid mu tuju heaks kohe. Sinuga 100% nõus. ...ja sedasi räägib veel mitte AC Milani fänn. Respect!
    R9

    Kommentaar


      Pippo Inzaghi tõesti on Milani superlegend. Ülitähtis lüli nendel edutaktel aegadel. Täitsa hea meel, et ta hetkel enam sellest SäästuMilanis osa ei pea võtma. Kurbusega võib tõdeda, et kaheksandikfinaal jääb teie tipuks. Kuna üks tuntud Lazio legend Diego Pablo Simeone lõpetab teie piinad. Ma tõesti ei näe muud asjade kulgu.
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Atletico Madrid on tõesti vägevas hoos olnud see hooaeg.
        Pole just parim loos, aga ega seal kedagi eriti nõrka polnudki loota.

        Kommentaar


          Kommentaar


            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
            Pippo Inzaghi tõesti on Milani superlegend. Ülitähtis lüli nendel edutaktel aegadel. Täitsa hea meel, et ta hetkel enam sellest SäästuMilanis osa ei pea võtma. Kurbusega võib tõdeda, et kaheksandikfinaal jääb teie tipuks. Kuna üks tuntud Lazio legend Diego Pablo Simeone lõpetab teie piinad. Ma tõesti ei näe muud asjade kulgu.
            Ajaxi vastu järelkasvuga platsis.


            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Loosi on raske kommenteerida, sest oluline on veebruar. Alles siis saab vaadata, mis vormis meeskonnad on ja kui õnnestunud lükkeid talveaknal tehti. Üldiselt oleksime me kõigi vastu olnud underdog. PSV, Celtic ja Ajax käisid juba noolimas ja kõik esimese poti tiimid arvatavasti tahtsid meie skalpi. Sellest vaatevinklist langenuks eelistus tiimile, kelle väljalükkamine olnuks kõige magusam(Real, Bayern). Atletico vastu on kerge lootus, et nad pole olukorraga kohanenud ja löövad San Sirol jahedaks, kuigi nad on ennast Europa League play-offides juba tõestanud. No ja kui Henry juba räägib, et nad on üks ebamugavamaid tiime, siis edasipääs on keeruline.

              Montolivo ja Muntari jätavad esimese mängu vahele. Enne loosi sai pisut meelitusi ka visatud.

              @Milanello 14 Dec
              Muntari: "Who I want to face in the CL? Atlético Madrid is the weakest team on paper. But perhaps I would prefer to face Manchester United."

              English_AS 14h
              Gabi: "Yes, we'd happily play Milan. Who is Muntari?" [laughs]

              Olgu veebruaris tsekkamiseks (max) oddsid ka pandud:
              Atletico Madrid 1.44
              AC Milan 3.75

              February 19: Milan - Atlético Madrid.
              March 11: Atlético Madrid - Milan.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Jr Vaata postitust


                Pippo hakkab Chelsea noortega maid jagama.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Teades, et Simone Inzaghi on Lazio noorte treener käis kuskilt läbi ka Pippo Milani noortetöö...aga väites, et olen õnnelik ta mitte osalemisel SäästuMilanis olig ikka suunatud A-meeskona esindamisena.
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Väärt tähelepanek varemalt : Christian Abbiati !

                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Palju õnne AC Milan, sünnipäeva kingiks soovin teile tänast võitu ja AS Romale esimese kaotuse vormistamis!
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        wtf balo

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Palju õnne AC Milan, sünnipäeva kingiks soovin teile tänast võitu ja AS Romale esimese kaotuse vormistamis!

                          Aga see kook olgu sulle, kui sinul tähtis päev tuleb !
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Mis Abbiatil on viimasel ajal paanikahood ja potikallistamine poolaegadel tekkinud, et mängud pooleli jätab?
                            Inter - ausaim klubi Itaalias.

                            Kommentaar


                              Esimene meeskond, kes Romale üle ühe on suutnud lüüa.

                              Kommentaar


                                päeva lemmikstat:
                                Alessandro Matri needed 11' 47" to make his first touch after coming on as a sub vs Roma last night (5 touches for him in total).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X