320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jee, hooaja stiilseim värav on löödud sassuolo võrku.

    Kommentaar


      Algselt postitas raudidas Vaata postitust
      Jee, hooaja stiilseim värav on löödud sassuolo võrku.
      Menez ei ole nõus.

      Boner oli vasakkaitses asisem kui DES?

      Kommentaar


        see karikas saab meie omaks!
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          SES oli täitsa hea täna #rahul
          THEO HERNANDEZ

          Kommentaar


            Kas rikas moeklubi on ostnud ka kedagi või olete kellegi pigem hoopis rahaks teinud? Kuigi ma ei tea, et teil üldse kedagi väärtuslikku oleks. Samas teile on pool miljonit ka juba suur suur raha.
            Eestlasesest jalgpalluri jaoks on aeg niipalju edasi läinud, et kui aastaid tagasi vaatas Ragnar Klavan oma seina peal postrit, kuidas Gennaro Gattuso hoidis CL karikat õhus ja unistas selles meeskonnas olla siis nüüd on kõik upside down. Nüüd vaatab hoorakeppar Berlusconi Ragnari pilti ja mõtiskleb "huvitav, kas see solid eestlasest cb tuleks grossi, kui ma talle oma noksi näitan ja pai teen".
            Tervitused pealinnast, te olete officially nii perses, et isegi Trahiir printerist itsitab(kuigi jah printer on ka õudus kuubis.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              sul on vist tõsine alaväärsuskompleks

              Kommentaar


                Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                sul on vist tõsine alaväärsuskompleks
                Värske õhu mürgitusest oled kuulnud? Kui sa ikka 2x aastas saad pellerist välja värske õhu kätte, siis tõmbab sõgedaks küll.

                Kommentaar


                  ma ei tea kuidas nimetada seda sündroomi, Lazio wannabe ultra vist kuid mul on selle kuti tuttavatest kahju. ei tea millist kadedust/viha/pettumust/mõnitamist peavad nemad taluma pärast enda meeskonna peksa saamist või konkurentide hästiminemisel...

                  Kommentaar


                    maybe deal... http://www.football-italia.net/61165...rentina-destro

                    Kommentaar


                      Milan Channel ütleb, et Pazzo jääb ning ründajat ei otsita. Hea lüke. Ehk pannakse nüüd tähelepanu sinna, kus vaja- keskvälja mehele, kes suudaks palli kaitsjatelt ründajatele viia, või kaitsjale , kes standardolukordades pallist mööda ei hüppaks.Mõlemat nagunii pähklite eest ei saa.

                      Kommentaar


                        No keegi polegi õnnelik Kboatengi ja Lazio saamise üle?

                        Kommentaar


                          Kuna erinevalt Grossist püüab Lazio liigas CL kohta siis võib arvata, et moepealinna vastu pannakse välja enamasti B-meeskond. Ehk siis kõik jääb jälle Piolinwa aka juustuhabeme õlgadele kuna Lazio B-meeskond on endiselt tugevam, kui grossi A-meeskond. Kuna mäng või mängud toimuvad?
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                            Kuna erinevalt Grossist püüab Lazio liigas CL kohta siis võib arvata, et moepealinna vastu pannakse välja enamasti B-meeskond. Ehk siis kõik jääb jälle Piolinwa aka juustuhabeme õlgadele kuna Lazio B-meeskond on endiselt tugevam, kui grossi A-meeskond. Kuna mäng või mängud toimuvad?
                            liigas/Roomas 24.01. coppas/Milanos 27.01.

                            ühisvaatamine? või on juba tunda juustukoti haisu ...
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              liigas 24.01. coppas 27.01.

                              ühisvaatamine? või on juba tunda juustukoti haisu ...
                              Markku on peast nii piss, ta ei julge tulla.
                              THEO HERNANDEZ

                              Kommentaar


                                Ma tõsiselt kaalusin derbyks tulla, aga operatsioonist taastumine on olnud keerulisem, kui arvasin....ja see pole nali. Lubama midagi ei hakka. Võit on nagunii käes....miks mitte natukenegi kaaluda selle ühisvaatamist.
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X