320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pirlo on ilmselgelt rohkem jõusaalis käinud kui Kiivikase Ott. Iga pallipuude = pall viis meetrit üle värava.

    Aga Nesta on ikka lahe vana. Tuleb vaid loota, et ta hooaja lõpuni terve püsiks, mis on paraku üsna utoopia.

    Kommentaar


      Vaatsin ka, et Pirlo oli innustust saanud Reali mängust, kuid iga mäng ka ei joppa. Nesta koondisse oleks küll tore, aga eriti ei loodaks, sest nagu Saarlane ütles, on tal niigi raskusi terve püsimisega.

      Kommentaar


        Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
        Millal on Itaalia jalgpall silmale ilus vaadata olnud? Sellist taset nagu Saksamaal, Premieris või Hispaanias see liiga nüüd küll välja ei anna.
        Kusjuures, mina näiteks hindan väga kui mängitakse ilusasti välja kontratele ja kaitsemängule konsentreeritud mänguplaanid. Sa lausa naudid teinekord kuidas see toimib kui soe nuga või sees. Se ei tähenda et ma ilusat ja ründavat mängu ei naudiks, ikka naudin ja see muide ei tähenda, et need stiilid oleksid alati konkreetse liiga põhised .
        Felix: Oh, bollocks!
        Elmo: Dog's bollocks?
        Felix: No, just plain fucking bollocks!
        Elmo: No dog involved?

        Kommentaar


          Galliani kinnitusel tuleb Beckham jaanuaris jälle. Seekord aasta vanemana - 34. Aga nagu Milanis kombeks, siis asjad pole enne kindlad, kui allkirjad paberil. Ja ei pruugi isegi siis olla (Suazo)

          Kommentaar


            Algselt postitas maanus Vaata postitust
            Kusjuures, mina näiteks hindan väga kui mängitakse ilusasti välja kontratele ja kaitsemängule konsentreeritud mänguplaanid. Sa lausa naudid teinekord kuidas see toimib kui soe nuga või sees. Se ei tähenda et ma ilusat ja ründavat mängu ei naudiks, ikka naudin ja see muide ei tähenda, et need stiilid oleksid alati konkreetse liiga põhised .
            Eks ta nii kipu olema, et ilu on vaataja silmades. Itaalia jalgpallimentaliteet kui kord erineb üsna palju näiteks hispaanlaste ja inglaste omast. Mängu suhtumine on mõnevõrra pragmaatilisem ning taktikalise aspekti toonitamine on tihtipeale äärmusteni viidud, mis nii kõrvalisele vutihuvilisele võib lõbutapja efekti tekitada, samaaegselt kui catenaccio -süstiga vaktsineeritud naudivad hästi organiseeritud kaitsemängust ja sellega seotud pisidetailidest jne.

            Mõistagi ei saa ka sellel sektoril üldistada ja mustvalgelt tõdeda, et kõik saapamaa klubid "igavat taktikalist" vutti pakuksid. Näiteks Spalletti aegne Roma pakkus parimal hetkel geniaalset vutti, mis sai kiitust üle Euroopa. Genoa publikusõbralikku ja samas linnas eksisteeriva Sampdoria positiivset jalgpalli on mõnus vaadata, unustamata Antonio Conte lustakat 4-2-4 mängusüsteemi.

            Kommentaar


              Keegi oskab öelda kust ma Milani mängude kalendri saaks ja, et need karikad ja asjad ka sees oleks.

              Kommentaar


                soccernet.com peaks aitama või Milani enda koduleht ka äkki.

                Kommentaar


                  No ma neid vaatasin, aga ei leidnud.

                  Kommentaar






                    Kas näiteks need ei kõlba? Ma tean, et siin näiteks karikavõistlust ei ole, aga seal ei ole neil veel vastanegi teada ning seega ka mänguajad lahtised.
                    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                    RocknRolla (2008)

                    Kommentaar


                      Isegi göül-punkt-kommist leiab Milani ja kõikide muude klubide mängude kalendri





                      Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                      Parim laul

                      Kommentaar


                        A no tänud!

                        Kommentaar


                          6 minutiga kaks väravat, not bad. Tõesti tahaks loota, et see meeskond on ka lõpuks oma mängu leidnud.

                          Kommentaar


                            Ma algust ei näind kahjuks, aga ma väga loodan, et Nestaga midagi hullu pole.

                            Kommentaar


                              OOHH!! DIDA IS PERFORMING MIRACLES! First on Gargano, then Quagliarella, and finally on Hamsik, who all tried to beat the Milan goalkeeper!

                              ainuke asi mis Milani üleval hoiab on DIDA





                              Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                              Parim laul

                              Kommentaar


                                Algselt postitas flameas Vaata postitust

                                ainuke asi mis Milani üleval hoiab on DIDA
                                Midagi enneolematut. Tavaliselt on Dida just see esimene, kes vastasmeeskonnale appi tõttab.

                                Aga Milan on päris hea seeria nüüd kätte saanud peale seda, kui Roma vastu 0-1 kaotusseisust välja tuldi. 4. võit järjest?

                                Sorri düüds, et ära sõnusin.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X