320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    FS200 poolt viiki paugutada on milanile häbi. Teil vedas, et Lazio viigistas.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      “Milan are the biggest club I have ever played with,” Zlatan Ibrahimovic has claimed ahead of a meeting with former side Barcelona.

      Vanadusega on vaimselt ikka tugevalt ebastabiilseks poisi löönud...Eks surve Osvaldo suunas on ka jala ja ajukelme värisema pannud...
      GO BARCA!!!!
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Ka Zlatan on inimene nagu me kõik....ja kui ta eilset riomma mängu nägi siis ei ole ju ime, kui temagi naerukrampide küüsis tervisekahjustusi sai. See oleks suur hoop milanile peale cassano kaotust.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          “Milan are the biggest club I have ever played with,” Zlatan Ibrahimovic has claimed ahead of a meeting with former side Barcelona.

          Vanadusega on vaimselt ikka tugevalt ebastabiilseks poisi löönud...Eks surve Osvaldo suunas on ka jala ja ajukelme värisema pannud...
          GO BARCA!!!!




          (ma ei saanud aru su järjepideva trollimise eesmärgist ja vastasin järgmist käiku oodates)
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar




            Et nagu mida sa ei mõista Jasper?





            Üle Oddo-podo pea raksatas Osvaldo selle palli sisse, kes oli ODDO? endine pikaaegne truu Milani teenrist koer. Ja nüüd kus Osvaldo on Zlatanil selga prügiseks tegemas, jäetakse äkitselt sajandi parim värav lugemata, ilmselgelt on siin berlu ja Galli rahad mängus, et kuidagigi Zlatani mainet päästa.

            Milan on oma juured lihtsalt nii sügavale ajanud, et isegi endised vanurid väiksemates klubides, mängivad ülimalt suurt rolli Milani tabelikohas,nagu väikesed etturid, keda malelaual liigutatakse, või siis nagu noored terroristid, kes lihtsalt vabatahtlikult lähevad viimsele teekonnale,et saada mullaks ja täita neid San Siro staadioni murusse tekkinud augukesi, sest muru peab ju ühtlane olema, kurb on lihtsalt see...
            sigpic

            Kommentaar


              trollimine? kui keegi kedagi trollib siis on see vanahea Osvaldo vari zlaatan isiklikult. “Milan are the biggest club I have ever played with,” ??? Biggest? Mida ta täpsemalt siin mõõdab nüüd. Jutt ei saa ju olla jalgpallimaailma saavutustest, muidu peaks zlaatani kiirelt vaimuhaiglasse paigutama!? Ja muidugi hooaja alguse sõnavõtud , kus zlaatan rääkis kuidas ta ei naudi enam jalgpalli ja kuidas tal on elust kõrini (imelik et see juhtus samal ajal kui ta enam üldse ei skoorinud - kokkusattumus??, vabandused?? - väga naiselikud tundemärgid). Ja kui see kõik nüüd peaks ühe Itaalia lipulaeva , kõige karmima ja kõvema klubi(Itaalia jalgpallist mitte midagi teadvate inimeste arvamus) pealik-ründaja sõnavõtud olema , siis mul tõesti tekib neid küsimusi ainult juurde.
              Siin jääb ainult konstanteerida fakti, et on ainult üks tõeline maailmaklassi tipuründaja Serie A-s , ja tema nimi on Pablo Osvaldo!!! Zlatan on eilsed uudised. Oleks aeg reaalsusesse tulla ja seda tunnistama hakata.
              1 love!
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                See trollimine tuleb siiski suhtkoht tühjalt kohalt, sest Zlatan on parem olnud ja Osvaldo kollid on suuresti mingite lampklubide vastu tulnud (ja samas suurte vastu on mees üsna null olnud)

                Osvaldo: 11 mängu. 5 väravat.
                Zlatan. 8 mängu. 5 väravat + 2 söötu.

                Osvaldo väravad vs Siena, Parma, Atalanta, Lazio, Novara
                Zlatani väravad vs Lazio, Parma, 2x Roma, Catania

                Osvaldo whoscored.com keskmine rating 6.89
                Zlatani whoscored.com keskmine rating 8.05

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  sest Zlatan on parem olnud
                  Tead mida v?
                  whatevamaaaaan
                  See sinu keskmiste numrbite statistika ei näita mitte midagi. Ma räägin inimeste vaimsest stabiilsusest ja nagu sügavamatest teemadest, sa tuled siia migneid keskmiseid toooma. aga ok. keskmiselt on nt Osvaldol üks suppervärav ebaõiglaselt mitte loetud (tseki enavähem kõiki Serie A-ga seonduvaid uudiseid ja see peaks seal kuskil igalpool kirjas olema - samal ajal kui ainukesed zalaataniga seonduvad uudised on roosa ja kollase ajakirjanduse rubriigist ja sinna vaimuhaiguste teemade poole kalduvad). osvaldo on MEES. JALGPALLUR. TIPPTASE!
                  Zlaatan on tema hale vari. Nagu kui Osvaldo hakkaks nüüd igapäev jooma, narksi panema ja jääks suguhaigeks ja vaimuhaigeks kodutuks, siis ta oleks 5 aasta pärast samas kohas kus zlaatan on praegu.
                  capice?
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika
                    See trollimine tuleb siiski suhtkoht tühjalt kohalt, sest Zlatan on parem olnud ja Osvaldo kollid on suuresti mingite lampklubide vastu tulnud (ja samas suurte vastu on mees üsna null olnud)

                    Osvaldo: 11 mängu. 5 väravat.
                    Zlatan. 8 mängu. 5 väravat + 2 söötu.

                    Osvaldo väravad vs Siena, Parma, Atalanta, Lazio, Novara (kõik orbklubid)
                    Zlatani väravad vs Inter, Lazio, Parma, 2x Roma, Catania.

                    Osvaldo whoscored.com keskmine rating 6.89
                    Zlatani whoscored.com keskmine rating 8.05

                    No kuule.

                    Lazio on pmst tabeli liider, olgugi et orb. Aga noh...Tõmbame siis Lazio ja Parma maha, kuna mõlema mehe nimekirjas need olemas..

                    Jääb:
                    Osvaldo Siena, Atalanta, Novara
                    Zlatan:Inter, Roma, Catania.

                    Siena orb, Novara orb, Atalanta oli tol hetkel virtuaalne tabeliliider, Inter orb relegatsioonis, Roma orb teie sõnul, Catania orb. Et millest me räägime?

                    Kommentaar


                      Oot, see Osvaldo on nüüd uus Totti vä? Noh, et mokaotsast mainid "Totti/Osvaldo vist pole hetkel maailma parim", siis on kõik Rooma fännid pöördes. Võtan arvesse.

                      Oleks ma Roma fänn, siis ma panustaks rohkem PJAAAAAAAAAAAAAAANIC hüüetele.

                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      . Et millest me räägime?
                      Ma proovin üldiselt tähelepanu sellele pöörata, et suurte vastu (va ehk Lazio, mis mängu saite ka lõppeks pähe, eksole) on Osvaldo seni null olnud. Noh, see umbes sama, et Zlatanit ei saa seni überjalgpalluriks pidada kuni ta CLis läbi ei põle. Osvaldot ei saa Zlatanist kickässimaks pidada enne kuni ta end ka suurte vastu tõestab. Või mu loogika pole pädev?

                      Kommentaar


                        Mina pole öelnud, et Osvaldo kellestki halvem või parem on. Kommenteerisin puhtalt sinu posti sest sa rääkisid seal suht vastu endale.

                        Kommentaar


                          Enamik võiks seda juba tunnistada, võtta oma läätsed ja prillid eest ära, et Zlatanil on veel heal juhul viimane peer sealt seest tulemas ja see ka susinaga ja natukene halvalõhnaline, mida ehk peenemad preilid nagu enamik siin teemas ei kannata.

                          Mees on ise ka juba aru saanud, et tema võib milanis veel ainult pulli teha, ja neegreid seal jätkub kellele jalga anda.

                          Mis te arvate, et mees naljapärast lasi oma eluloo raamatu välja???



                          Vaadake mehe näoilmet... see kõlab umbes nii, et "SORRY MILANI FÄNNID, ET MIND TÕSISELT VÕTSITE, AGA MUL ON POHHUI MIDA TE ARVATE".

                          Ma ei tea paljud teist on vaadanud Arvo KUKUMÄE dok.filmi MINA JÄÄN ELLU, aga mees on umbes samas seisus küll hetkel, kui KUKU oli seal enne ravile minekut.

                          sigpic

                          Kommentaar


                            Hetkevormi põhjal
                            Denis>Zlatan>Oss

                            Kommentaar



                              @




                              aga barca terendab. iniesta on väljas. ma ootan terrorit. mordor ja gargamel. või sellist vägivalda, mida nägi jalgpallis viimati 80'ndatel. või kinos 'Drive' vaadates. aga kes meist suudaks seda jakki kanda? millega asendada skorpion?
                               


                              (lempar reklaam)
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Tänud F.Totti-le suurepärase videoklipi eest
                                Kuna Milani inimesed ikka veel eiravad Zlatani enda sõnu, siis mõtlesin googeldada "Zlatan Tired" ja kohe tuli kobinaga neid uudiseid
                                link: http://soccernet.espn.go.com/news/st...otball?cc=5739

                                30 aastaselt endaarust tippjalgpalluri suust selliseid sõnu kuulda on küll üpris masendav ja depressiivne. Kas Totti sellises eas mitte ei taastunud kõige suuremast põlvetraumast ja rääkis ainult kuidas tahab joosta ja skoorida? Selline ebaproffesionaalsus ja nahaalsus. Häbi oleks sellise põlisrootslse asemel ennast jalgpalluriks nimetada...
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X