320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    eks näis mis saab. eto'o ei ole just kaugeltki kõige meeldivam mängija minu jaoks
    võta pähklid kaasa Meazzale

    Kommentaar


      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
      40 miljonit + tema + hleb laenule on ikka väga hea diil, isegi Zlatani eest (kes lõpuks saaks oma talenti korralikult demonstreerida ka Euroopa tasemel).
      Niivõrd kuivõrd. On ka neid, kelle arvates Inter ei jää sugugi võitjaks selles tehingus, võttes arvesse Eto`o luksuslikud palgasoovid ja selle tõsiasja, et otsene asendaja Eto`o Ibrahimovicile just pole. Raske öelda, kuivõrd palju kasu Eto`ost on, kui pole kedagi, kes mehele võimalusi tekitaks. Selles suhtes Inter vajab endiselt kreatiivsust keskväljale ja 40 m€ kaob kiirelt, kui arvestada maha palgad ja võimaliku uue soetuse üleminekusumma.

      Kommentaar


        Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
        Niivõrd kuivõrd. On ka neid, kelle arvates Inter ei jää sugugi võitjaks selles tehingus, võttes arvesse Eto`o luksuslikud palgasoovid ja selle tõsiasja, et otsene asendaja Eto`o Ibrahimovicile just pole. Raske öelda, kuivõrd palju kasu Eto`ost on, kui pole kedagi, kes mehele võimalusi tekitaks. Selles suhtes Inter vajab endiselt kreatiivsust keskväljale ja 40 m€ kaob kiirelt, kui arvestada maha palgad ja võimaliku uue soetuse üleminekusumma.
        Ütleme nii, et ega Ibra palganumbrid ka teps mitte väiksed pole seni olnud. Ja usun, et Eto'o saaks täitsa hakkama, sest ma hindaks Interi keskvälja küll tugevamaks kui Samueli-aegse Mallorca oma, mil ründaja samuti ikka mõned väravad lõi. Seega mina peaks praegu pakutavat diili küll väga kasulikuks Interile, kuigi Ibrat meeldiks mulle edaspidi sini-mustas särgis rohkem näha.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Väidetavalt saab Ibra hetkel 10 milli aastas ja Etoole pakkuti 8 või 9 milli aastas.. vend tahtis 12 milli saada mõningastel andmetel ja selle üle ilmselt preagu vaidlus käib.





          Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

          Parim laul

          Kommentaar


            Algselt postitas flameas Vaata postitust
            Väidetavalt saab Ibra hetkel 10 milli aastas ja Etoole pakkuti 8 või 9 milli aastas.. vend tahtis 12 milli saada mõningastel andmetel ja selle üle ilmselt preagu vaidlus käib.
            Eks see 12 milli kõla rohkem sellise ultimaatumina
            sigpic

            Kommentaar


              Kaotasite ühe oma tippmängija suhtkoht ametlikult nüüd, kuid mingit kära siin selle üle küll ei ole..

              Masenduses?

              Kommentaar


                Ma ei tea, aga minu arust on, kui jätta need palgad ja virisemised ära, mängijana siiski parem Samuel, ma ei mõista ka seda, miks Barca ta müüs.

                Barca mängib kiiret ning lühikeste söötudega, mis on nagu just Eto'le mõeldud, Ibrale hakkavad need pikad pallid ette tulema kindlasti, aga noh mine tea.

                Inter sai veel Hlebi ning 40m, mille eest saaks Mourinho päris huvitava ostu teha.

                Kommentaar


                  Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                  Kaotasite ühe oma tippmängija suhtkoht ametlikult nüüd, kuid mingit kära siin selle üle küll ei ole..

                  Masenduses?
                  Miks peaks?
                  Sellist head diili oleks lausa patt tegemata jätta Inter sai vastu suht samaväärse tippründaja+ väga talendika vanakese Hlebi+ 40 miljonit=mida siin nutta
                  Lisaks on hangitud veel ju Milito ja Hülgepoiss...

                  Kõik on suht koht korras Interiga
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Hleb on Itaalia mõistes nooruke.. Lippi nii noort meest isegi ei kaaluks koondise jaoks ( kui ta itaallane oleks).. 28 ainult.. nolk ma ütleks





                    Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                    Parim laul

                    Kommentaar


                      Ma nimetasin teda lihtsalt muuseas "vanakeseks", ma oleks väga rõõmustanud kui Hleb oleks Romasse siirdunud.Sest ta on suht geniaalne mängumees.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Mis siin ikka kurvastada. Oli ju teada, et diil toimub juba pikemat aega ning Ibra lahkumiseks oli juba mitu kuud valmis oldud.

                        Eto'o mulle kunagi küll meeldinud pole, kuigi tema kvaliteedis küsimust loomulikult pole. Ibra puhul olen ma jällegi veidi õnnelik, et nüüd saab ta lõpuks oma taset näidata ka tiimis, kes ei mängi 4 kaitsva poolikuga.

                        Seda ma ei näe, et Inter selle 40 miljoni euroga midagi teeks. Eriti nüüd kui Hleb ka võeti. Cassano võib-olla ostetakse, aga seda ka vahetuses Manciniga.

                        Ju see 40 miljonit kattab eelmise suve flopi (kui ta just järsku mängima ei hakka). Oligi eelmine hooaeg mingi 80 milli rahalist kaotust. Ei ole midagi teha, tuleb lihtsalt kulutamata jätta see. Ei saa loota, et Moratti ka lihtsalt koguaeg oma enda raha sisse pumpab.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Aga tegelikult on ju päris korralikult täiendusi toodud meeskonda igasse liini juba ennem seda diiligi.

                          Kommentaar


                            Hea mäng.. väike derby käib hetkel





                            Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                            Parim laul

                            Kommentaar


                              Ja pärast Milito ostu kuulsin ma Tanelilt kahtlusi selle venna suhtes.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Interi puhul oli imelik see, et kõik poolkaitsjad tegelesid enam kaitsjatega palliveeretamisega kui rünnaku ülesvõtmisega.Balotelli mängis üldse äärel..

                                Milani mäng nägi aga eriti hädine välja.. samad probleemid, mis itaalia koondisel ma ütleks - erinevate liinide vahel puudus ühendus.





                                Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                                Parim laul

                                Kommentaar

                                Working...
                                X