320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Messias 4 1 Arsenal FT

    No ma ka ei tea..

    + Ibra tuleb ka kummitama raudselt

    +Xavi+Iniesta+Pique+Pedro+Henry+Bojan

    Kommentaar


      Põhiküsimus on ikkagi, kas praeguse hetke ehk maailma parim kaitsev poolik Cambiasso suudab Messi kinni võtta.

      Kommentaar


        Ega grupifaasi omavahelised mängud ei anna erilist põhjust entusiasmiks. Inter on muidugi suuri samme edasi teinud, aga samas on ka Messi uskumatus vormis ning ma ei kujuta ette, mitu korda ta võib Lucio ja Samueli ümber tiire teha. Eks San Sirol näeb, mis saama hakkab. Ma olen üldiselt rahul, et me siianigi oleme jõudnud - need pinged on maas, et Euroopas ebaõnnestutakse. Järgmine aasta peaks ehk lõpuks tagasi tugevamasse potti ka saama.
        sigpic

        Kommentaar


          Tubli Inter!!!!!!!!!Homme Mun*nsester Junnited vaja ka elimineerida ja ongi see CL korras. Interi mäng on paranenud kordades. Inter lihtsalt peab võitma see aasta.
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Põhiküsimus on ikkagi, kas praeguse hetke ehk maailma parim kaitsev poolik Cambiasso suudab Messi kinni võtta.
            Sa tegid nüüd nalja eksole? Maailma parim ta kindlasti kohe ei ole, üldiselt ta imeb meistrite liigas, aga viimased korrad on ta juba näitanud päris head ja lubavat minekut..

            Interi foorumis kirjutasin, et Messi rohuks on ainuke variant vist old-dirty-materazzi san sirol, kes tirib ta luumurruga maha ja mulle vastati :

            "Unfortunately, Matrix tackle will reach him only on Thursday, Messi is that quick."

            Ei ütlegi midagi selle peale..Liiga tõsi

            Kommentaar


              panete oma kapitaano messile kuklasse hingama ja temaga ants, aga õnnetuseks on barcal keskväljal mõned kohutavad monstrumid.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Jr Vaata postitust
                Sa tegid nüüd nalja eksole? Maailma parim ta kindlasti kohe ei ole, üldiselt ta imeb meistrite liigas, aga viimased korrad on ta juba näitanud päris head ja lubavat minekut..
                Kes need Cambiassost paremad lõhkuvad poolikud siis on?

                Kommentaar


                  ma ei tea kas läheb sinna kategooriasse mida sa mõtled aga pakun Essien?


                  edit: järele mõeldes Essien on ikka midagi muud.
                  Algselt postitas JT8055
                  Olge aktiivsemad!

                  Kommentaar


                    Interil läheb Barca vastu ikka maruraskeks. Nagu siin juba mõned öelnud, siis alagrupimängude meenutamine teeb asja veel pessimistlikumaks. Juhul kui Barca oma hoogu ei kaota ning Inter veidi kindlamaks ei muutu, siis pakuks finaalipääsejaks kindlasti Barca olevat. 80-20 vastu umbes. Aga jalgpall on imeline mäng ning seega on ka Interil omad šansid olemas

                    Kommentaar


                      Inter mängib praegu paremini kui tol ajal kui Barcelonaga grupis kohtuti.

                      Arsenali mängu põhjal ma üldse mingeid ennustusi ei teeks. Interi kaitse on ikka hoopis teisest puust.

                      Samas peab tunnistama, et Nou Campil oli Inter vägagi puine. San Sirol toimunud mängus oli hooaeg alles niivõrd alguses ja siis polnud Barcelonal ka veel teist käiku sees.

                      Kuid seda kohtumist võiks vaadata ka psüholoogilisest vaatenurgast. Kui palju veel Interil tuleb selliseid võimalusi? Võib muidugi tulla, aga osadele mängijatele (Zanetti näiteks) võib see jääda viimaseks. Siis lisame siia juurde enesekindluse mis kindlasti on kasvanud. Seekord minnakse Barcelona vastu ehk kindlamalt kui kunagi varem. Kõige tähtsam Interil on saada esimesest mängust hea tulemus, ka viik sobib, kui tegu on 0-0 või 1-1 viigiga.

                      Mingil määral võib Barcelona mängu mõjutada ka eelolev la liga kohtumine Realiga, kuna sealne tulemus võib mängida rolli moraalselt. Kuigi meistrite liiga on teine asi, siis kaotus realile võib ka mõjutada edasist hooaja käiku.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        panete oma kapitaano messile kuklasse hingama ja temaga ants, aga õnnetuseks on barcal keskväljal mõned kohutavad monstrumid.
                        Zanettil pole piisavalt kiirust, et sellega hakkama saada. Pigem võiks seda rolli täita näiteks Muntari või Motta, pealegi nende mäng ongi ehitatud üles jõulisusele ja niisama ringi tõmblemisele.

                        Kommentaar


                          Muntari Barca vastu. See tähendab, et esimene mäng me lõpetaks ju kümnekesi.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Panso Vaata postitust
                            Zanettil pole piisavalt kiirust, et sellega hakkama saada. Pigem võiks seda rolli täita näiteks Muntari või Motta, pealegi nende mäng ongi ehitatud üles jõulisusele ja niisama ringi tõmblemisele.
                            sul on kiirust vaja kui pall on vastase käes ja ta on saanud sellega liikvele... kurb lugu, aga siis on pall juba põhimõtteliselt väravas - eesmärk on vastane pallita hoida. Selle jaoks on käige tähtsam mängu lugemine, tajumine + kogemustest tulenevad pettemanöövrid ja muidugi ka reaktsiooni kiirus. Kõik need elemendid on Zanettil väga head + teie kapitaano palli valdamisoskus annab talle suure eelise, teiste kaitsemängijate ees, kui pall on vastase jalal saab ta aru millal rünnata ja millal mitte. Lihtne

                            üks variant on muidugi Rooney kidnappida ja Cambiasso mask pähe tõmmata ning Messile kallale ässitada.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Cambiasso on tõusmas oma endisesse vormi ja kui see mees selle ka kätte saab, siis on tõesti ta üks maailma parim kaitsev poolik. Zanetti pigem võiks nihutada poolkaitsesse, kus tal eile cska vastu paremini mäng välja tuli, triblas ja jooksis mitu korda vastased üle ning sai isegi pealelöögile. Kaitsesse jätaks Chivu. Kui kiirusele siin mõeldakse, et interi kaitsjad ei saa hakkama siis on see vale jutt, Maicon ja Lucio on vägagi kiired ning pingil on ka veel Cordoba, keda paar aastat tagasi nimetati veel maailma kiiremaks keskkaitsjaks. Maicon - Lucio - Samuel - Chivu oleks hea valik.
                              ...

                              Kommentaar


                                No nii ... tundub et saate kah oma sahmaka kätte mida te väärite



                                "With these new recordings we would have also punished Inter back then," Sandulli told Tuttosport.

                                "I don't think other sentences would have changed, but we would have had other subjects at the table."

                                Sandulli was president of the federal court at the time of the 2006 trial in which the original hearings into the sporting trial took place.

                                Kui juba toonase föderaalkohtu(kus istungid aset leidsid) kohtunik ütleb et nende tõendite valguses mis nüüd ilmusid välja oleks ka karistatud interit ... siis kiss my ass kõik interi fännid kes raiuvad siin et inter on puhas kui valge leht ja et midagi välja ei imeta ... eriti muidugi hr JR.

                                Ütlesin ju, et jääte kas varem või hiljem oma sohiga võidetud tiitlitest ilma nii kui nii ... ja tundub et pigem varem

                                Kommentaar

                                Working...
                                X