320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sa võid muidugi loota eika, aga kindel on see, Lucio-Samuel on Juve vastu platsil ja sulle muidugi meeldiks Inter ilma Luuuuuuuuuuuuuuuuciota..

    Mis kiirest allakäigust sa räägid muidu? Sellest, et Chivu lasi paar kurja sõna lendu? Seal oli taktikaga veits puusse pandud, Chivul läks mäng väga raskeks seal vasakul äärel ja muidugi "sõbralik" Olimpico ka kaasa selles olukorras ei aidanud..See on sinuarust allakäik? Täna ta just vabandas meeskonna ja treeneri ees ja kõik on jälle suurepärane meeste vahel..Pigem oli see just plussiks, sest nüüd Benitez arvutab Juve vastu asjad ümber ja mängijad ise said aru, mis vigu tehtud on ja eriti meeldis mulle Maiconi teks, kes ütles niimoodi viisakalt, et Inter oli suht pask sel õhtul ..Ära loe goal.comi calcio prahti , eriti neid, kus Landolina ja Carganese autorid on, vanad kirjutavad läbi lillede igast sitta Interi kohta.."Interi riideruum on nugade peal, Etood ei salli keegi " ja mingi selline mäda..ja kui troon meil kunagi kõikuma hakkab siis võib kindel olla, et Juve sellest kasu midagi ei lõika oma ülistabiilse esitusega siiamaani..

    Kommentaar


      Eelmistest aastatest ma küll Interi mängijatelt avaldusi stiilis “I saw a little egoism up front” ei kuulnud. Ja värav dotška komi ei loe, ära muretse.

      Kommentaar


        Naljakas.. Inter kaotab võõrsil Romale ja siis on kõik härjal sarvest kinni, kuidas meeskond on kriisis ja kõik on valesti. Aga eks nii on ikka, kuna Interi skandaalid on hetkel parem tuluallikas (suur enamus Itaaliast tahaks veidi vaheldust ju), kui probleemid teistes klubides (Milanil on üldse Berlusconi kaudu vajaduse korral fännide ja info vahel ilusti punn ees). Pealegi polnud Chivu ütlemistes midagi valet, sest mängijat läksid ründefaasis ahneks kätte ja kohati jäi nende tööeetika/füüsiline vorm vajaka ning ma arvan, et see kannustab mehi selle kallal töötama.

        Reaalsus on see, et oleme tabelis esimest kohta jagamas ning hooaja alguses on seis nagu igal hooajal on olnud. Veidi rabe start ning õige hoog on tavaliselt leitud oktoobri keskpaigast ja kuni jõulupausini välja. Loodetavasti läheb ka sel hooajal sama vana rada mööda.
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          .
          Võtame see mustlane tagasi koju!

          Kommentaar


            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
            Naljakas.. Inter kaotab võõrsil Romale ja siis on kõik härjal sarvest kinni, kuidas meeskond on kriisis ja kõik on valesti. Aga eks nii on ikka, kuna Interi skandaalid on hetkel parem tuluallikas (suur enamus Itaaliast tahaks veidi vaheldust ju), kui probleemid teistes klubides (Milanil on üldse Berlusconi kaudu vajaduse korral fännide ja info vahel ilusti punn ees). Pealegi polnud Chivu ütlemistes midagi valet, sest mängijat läksid ründefaasis ahneks kätte ja kohati jäi nende tööeetika/füüsiline vorm vajaka ning ma arvan, et see kannustab mehi selle kallal töötama.

            Reaalsus on see, et oleme tabelis esimest kohta jagamas ning hooaja alguses on seis nagu igal hooajal on olnud. Veidi rabe start ning õige hoog on tavaliselt leitud oktoobri keskpaigast ja kuni jõulupausini välja. Loodetavasti läheb ka sel hooajal sama vana rada mööda.
            Bravo.
            Aga kahjuks niimoodi meie naeruväärne maal töötab.
            Interil pole tv ja ajakirja tema pool.
            Kui see viga Snejderi vastu oli vilistanud Roma vastu, täna oli juba mingi skandaal Roma ajakirias ja radios.
            Ma olen sellest harjunud iga fakkin hooaeg.
            Aga hooaeg on pikk...ride bene chi ride ultimo, ütleme Itaalias, kes naerab viimasem, naerab kõige paremini

            Kommentaar


              Tera küll. Ma pööran tähelepanu sellele, et Interi mängijad mölisevad ja halavad platsil ja platsi kõrval eelmisest aastast rohkem ning osad härrased näevad ikka kõige taga meediat, kes tahab igal võimalusel Interile ära teha.

              Kõik on meie vastu, aga me võidame ikka bla-bla-bla-bla-bla.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Ilmselgelt Romalane ründas pahaaimamatult venitanud Luciot. Vaadake brassi valugrimassi. Loodetavasti saab pasapruunis särgis mees oma karistuse.
                siin nalja pole. Sain ise vutti mängides üsna väikese kõksu vastu kanda ja paar nädalat pole saanud normaalselt käia. Loodame, et Lucio on korras

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  siin nalja pole. Sain ise vutti mängides üsna väikese kõksu vastu kanda ja paar nädalat pole saanud normaalselt käia. Loodame, et Lucio on korras
                  no mina sain ka suht sarnase vigastuse ja võin teile ausalt öelda et see polnud üldse meeldiv. See isik kes mulle elle vigastuse tegi istub nüüd 3 kuud kongis ja mõtleb oma teguda üle järgi. Kaastunne luciole ja tema omakstele, pea vastu MEES!
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    See isik kes mulle elle vigastuse tegi istub nüüd 3 kuud kongis ja mõtleb oma teguda üle järgi.
                    Njaa, selline ootamatu kõnekujundi redefinitsioon. Millise paragrahvi alla 'kanna peale astumine' käib?
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      no mina sain ka suht sarnase vigastuse ja võin teile ausalt öelda et see polnud üldse meeldiv. See isik kes mulle elle vigastuse tegi istub nüüd 3 kuud kongis ja mõtleb oma teguda üle järgi. Kaastunne luciole ja tema omakstele, pea vastu MEES!
                      Hüppas kahe putsaga pähe sulle ja sina kohe mendi mano jah?

                      Kommentaar


                        Special One Man Show
                        Leggi su corrieredellosport.it le ultime news sportive e di cronaca, segui i live, consulta i risultati, le statistiche, le foto ed i video di calcio, basket, F1, tennis e molto altro.


                        Igatsen...

                        Kommentaar


                          Ma ei oskanud seda kuhugi panna, seega panen siia:
                          Mario Balotelli’s biological father Thomas Barwuah claims his son was a Juventus fan as a child.

                          Kommentaar


                            Inter: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 2 Cordoba, 26 Chivu; 5 Stankovic, 19 Cambiasso; 88 Biabiany, 10 Sneijder, 29 Coutinho; 9 Eto'o.
                            Subs: 12 Castellazzi, 11 Muntari, 17 Mariga, 20 Obi, 30 Mancini, 39 Santon, 57 Natalino.
                            Coach: Rafael Benitez.

                            Werder Bremen: 1 Wiese; 5 Wesley, 29 Mertesacker, 15 Prodl, 16 Silvestre; 20 Jensen, 6 Borowski, 44 Bargfrede, 10 Marin; 7 Arnautovic, 23 Almeida.
                            Subs: 21 Mielitz, 3 Pasanen, 14 Hunt, 17 Husejnovic, 18 Kroos, 19 Wagner, 41 Schimdt.
                            Coach: Thomas Schaaf.

                            Referee: Undiano Mallenco (Spain).

                            Coutinho ja Biabany alustavad!!

                            FORZA INTER!

                            Kommentaar


                              Ju te tappa saate.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                                Ju te tappa saate.
                                Eto'o arvab vastupidist
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X