320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Genoa: 1 Eduardo; 3 Dainelli 16 Ranocchia,13 Kaladze; 2 Chico, 77 Milanetto, 7 Rossi, 4 Criscito; 18 Rafinha, 9 Toni, 20 Mesto.
    Subs
    : 73 Scarpi, 5 Tomovic, 22 Destro, 23 Modesto, 24 Moretti, 25 Boakye, 36 Zuculini.
    Coach
    : Gian Piero Gasperini.
    Inter: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 39 Santon; 4 Zanetti, 19 Cambiasso; 88 Biabiany, 10 Sneijder, 29 Coutinho; 9 Eto'o.
    Subs
    : 12 Castellazzi, 2 Cordoba, 11 Muntari, 22 Milito, 23 Materazzi, 27 Pandev, 40 Nwankwo.
    Coach
    : Rafael Benitez.
    sigpic

    Kommentaar


      Mille puhul kõigile meestele tänaseks nakoll õlale on tehtud?

      Kommentaar


        kas soovi videosi saab?

        Sellisel juhul sooviks rubriigist: nagu kaks tilka vett, kus ühes peaosas chuck norris ning teises kandvas rollis Santon ning tema karate kick

        Kommentaar


          Oehh..tuli ära läbi imelise pasakaga, aga no tegelt on Genoa värava ära teeninud oma mänguga, vastupidiselt Interile..Kui 33aastane ja 2m Luca Toni suudab korduvalt kaitse üle mängida siis peab küll midagi viga olema..Interi mäng on hetkel heast mängust väga kaugel samas plats on ka üliõnnetu, kõik ainult libisevad nagu jääl...

          Kommentaar


            Kehvake see võiduke, aga 3 punkti siiski.
            sigpic

            Kommentaar


              Kusagil süsteemides on kallutatud jõud. Midagi muud nagu ei oskagi kosta...Täiesti jahmunud mida otse inimeste ees kohtunik teeb...
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Sama siin.. Moratti ja ta rahapakid
                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                Kommentaar


                  Tänane õhtu..




                  Oh seda vedamist ja õudust..Kui ma sellise mängu pärast oleks pidanud nt Itaaliasse sõitma ja kõik need piletid koos hotellidega..Oeh..Ja vigastusi tuleb aina juurde, Cambiasso JÄLLE!!, Julione uus ohver..Genoa oleks pidanud vähemalt 3-4 julgelt ära lööma täna..Tottenhami vastu näeme paremat mängu, et siis ndv liigas jälle kusikut mängida..tavaline värk..

                  Kommentaar


                    Tra, sry, et ma purjus peaga siia postitan aga tahaks öelda kõigile teile, kes te siin ajusid n...... minge te ka sinna ja elaga oma teemas edasi, ilma et hakkaks mingit paska pilduma! Mängu kohta: ei olnud hea,kõik olid kuidagi passiivsed, jäi puudu sellest lõppmomendist jne... Aga teie, kes te tahate, õigeimini elate oma pseudoprobleeme siin välja, käige kõik P... ja jääga ka sinna!
                    “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pealik Vaata postitust
                      Tra, sry, et ma purjus peaga siia postitan aga tahaks öelda kõigile teile, kes te siin ajusid n...... minge te ka sinna ja elaga oma teemas edasi, ilma et hakkaks mingit paska pilduma! Mängu kohta: ei olnud hea,kõik olid kuidagi passiivsed, jäi puudu sellest lõppmomendist jne... Aga teie, kes te tahate, õigeimini elate oma pseudoprobleeme siin välja, käige kõik P... ja jääga ka sinna!
                      Tüüpilise interista kitsas maailmavaade... oleks vähemalt vait ja häbeneks nurgataga peale sellist mängu, aga ei, ronib ikka siia foorumisse veel kaagutama...ma olen hämmingus :S
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Tüüpilise interista kitsas maailmavaade... oleks vähemalt vait ja häbeneks nurgataga peale sellist mängu, aga ei, ronib ikka siia foorumisse veel kaagutama...ma olen hämmingus :S
                        Ooot, ma nüüd täpselt ei saa aru! Äkki sa oma suurema silmaringiga valgustad mind, miks ma peaks vait olema? miks ma ei tohiks oma arvamust avaldada? Kes suri ja sind direktoriks määras? Minu poolest oled sa madalam kui muru ja mul on üldse häbi, et ma su post kommenteerin...
                        “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                        Kommentaar


                          poisid, tõuske püsti ffs!
                          MIA SAN MIA!

                          Kommentaar


                            Täispask kohtunik - Chivu paneb korraks käe külge ja kollane. Esimesel poolajal surus mingi ambaal Biabi õlale kuni suutis ta maha murda ja isegi viga ei järgnenud.
                            Loodetavasti tuleb Inter mängu tagasi, muidu läheb ühe psühhopaadi valmis kirjutatud kirjatükk ära ostetud kohtunikest ja suurest rahakotist täiesti raisku.

                            Kommentaar


                              uskumatu, lihtsalt uskumatu.... kas tõesti on tunneli lõpus väike valgusekiir paistmas?
                              MIA SAN MIA!

                              Kommentaar


                                Ajage nüüd kohtuniku süüks jaaa (meenuta eelmist mägu,siis tule vinguma )

                                Niipalju ütleks veel,et VÕTKE VÄLJA 2 korda XD

                                Kommentaar

                                Working...
                                X