320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
    Ütleme nii, et nagu käivad haigused mööda inimesi, käib edu koos Mourinhoga mööda jalgpalliklubisid.
    Realiga teeb imet, nagu tegi Interiga.
    Ma ei tea, kas ma nimetaks Reali -8 punkti Barcaga ja teist kohta tabelis imeks. Aga see selleks.

    Eile tahtsin juba poolajal kirjutada, et Chivu on ikka elusitt keskkaitsja ja Ranocchia on haip (,kes saab respekti suuresti seepärast, et peale totaalselt valesti positsiooneerimist viimasel hetkel hüppab olukordadesse, päästab olukorra, milles oleks saanud juba 10 sekundit varem õiges kohas olemisega klaarida ja kõigil on kohe näpud "Fuck, jeah" püsti. Selline rikka mehe Piiroja- mis muidugi ei tähenda, et ta neid puudusi aastatega ei võiks ära klaarida). Ja lisame siia veel eile sita mängu teinud Zanetti ja terve hooaja sitta lahminud Maiconi, siis täiesti loogiline tulemus. Ja mis värk üldse Maiconi ja Militoga on? Mõlemad tahtnuks Mouga Reali minna ja nüüd jonnivad, et Inter neid minema ei lasknud? Selline mulje jääb igatahes.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
      Benitez tagasi!
      ei tea, kas Rafa on juba sümboolse veinipudeli saatnud?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        How Inter fans are counting?

        One, two, Milan, four, Schalke, six...

        eika : ranocchiat ma veel maha ei kannaks, tüüp on olnud väga hea ost kuni derbyni ja eilseni. need 2 mängu lükkasid ta küll cordoba tasemele, aga ilma temata aasta algusest ei oleks inter praegu 3ndal kohal vaid seal juve kõrval kusagil..

        siin ei aita enam chivu sanitaarlask, okei vb see tuleb kasuks, aga eilne nt ära, et see uefa ffp pask on morattil liiga julmalt kõrvade vahel ..

        Inter on tsükli lõpus. Nii palju surnud puud ei ole vist üheski tippmeeskonnas, lasime liugu Milani stiilis ja nüüd mekime senaatorite väsinud jalgade tööd.

        Chivu, Cordoba, Materazzi, Maicon, Cambiasso, Stankovic, Motta 28!!!!!!!!!, Pandev, Milito jne..kuigi Prince tegi eile head tööd, väsis ka temagi ära.

        Hetkel on tuleviku suhtes küll mustad pilved. Ma loodan, et Moratti jagab pärast seda shokki biiti ja hakkab rahakoti poole vaatama. Kõige kurvem ja praegu üsna reaalne võimalus on hakata varsti lugema Sneijderi ManU flirtimist. Tüüp on kindlalt suvel siit läinud. Leonardo tulevik täna on veel roosiline st tööle ta veel jääb..Aga kurat sellist organiseerimatust on valus vaadata. Inimene peaks ju vigadest õppima loogiliselt.

        Kommentaar


          Kommentaar


            Leonardo peab mõtlema kaitse korda saamisele. Ma soovitaks tal panna üks lisakaistsja juurde ja mängida 5-2-fantasiat. khihihihihihi. Kuldkõri(9:27):


            (aeg vabandada ja koju tulla. Ganso Milani)

            -e-




            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
              Ei tea, treenerivahetust 7 võõru enne lõppu ja Coppa Italia poolfinaali nüüd küll lahendus pole. Ootaks ikka suveni, enam hullemaks asi ikka minna ei saa.
              Depor lüpsis Milani ka 4:0 teises legis ega Ancelottile ust kohe ei näidatud. Kindlustaks järgmise hooaja CLi ära ja panustaks siis suvel Chivust, Mottast, Cordobast, Stankovic jms prahist lahti saamisele ning kaitseoskustega treeneri värbamisele.
              Sel juhul oli tegu ühe mänguga ML , kodus pandi juu toona liiga kinni veenva eduga, lihtsalt tol päeval oli Luque kunn ja pall läks sisse sealt kuhu enam 3 meetrise Dida käed ei ulatunud.
              Felix: Oh, bollocks!
              Elmo: Dog's bollocks?
              Felix: No, just plain fucking bollocks!
              Elmo: No dog involved?

              Kommentaar


                Jasper, kas Ganso on sinu jaoks mingi võistlus või? Meil on muid mängijaid vaja nii, et kui te ta saate, siis on väga vähesed Interi fännid pettunud. Vähemalt praeguse hinnaga. Minu jaoks oleks arusaamatu, kui me ta ostame mingi 30 miljoni euro eest, sest vajadust nagu ei ole seal positsioonil. On vaja sügavamale kedagi ja ühte talenti ründeliini.
                sigpic

                Kommentaar


                  Meile kuluks just marjaks ära. Hea oleks nina alla hõõruda ka, kui interistad ühel hetkel kaagutama kukkusid nagu diil oleks paigas. Ei tea kas see on nüüd võistlus minu jaoks ... klubid nähtavasti võistelvad signatuuri nimel.

                  (lisaks on tal juba probleemid üleval ja hind võib normaliseeruda)
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Ma arvan, et Patol, Robinhol, Silval ja on vähe tugevam veenmisoskus kui seda on Leonardol + tema iidol Kaka mängis ka ju Milanis. Interil on samuti brasse küllaga, aga Ganso vanus on ju samal tasemel Milani omadega ja see on ka tähtis. Leonardo tulevik ei ole ka üldse kindel ju, pakun et Milan on siin selge soosik. Kõik oleneb muidugi Sneijderist ka. Kui ta pressib ikka minema ja hea rull saadakse siis võib Inter hakata ka sõdima kui liiga hilja peale ei jääda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Ma ei tea, kas ma nimetaks Reali -8 punkti Barcaga ja teist kohta tabelis imeks. Aga see selleks.
                      Peangi siinkohal Eurohooaega silmas, mitte liigas saavutatut.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Inter Milan played like Elizabeth Fritzl yesterday.

                        They were raped at home.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
                          Ajou Angelo, saite just Schalkelt 2-5 sisse kodus.
                          So what?
                          Proud to be interista, alati.
                          ORGOGLIO!

                          Kommentaar


                            No eks Moule oli selle Barca vastu minek vist liiga suur tükk, mille kallale minna ka.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Üritan siiski tänast mängu vaadata... ehk ei ole nii hull.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Nago ja Eto'o teevad tööd, keegi jälle ei toeta keskväljalt, same old bshit. Lucio vajalik mees

                                2 poolajal tuleb värav ära

                                Kommentaar

                                Working...
                                X