320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uskumatu idiootsus, äkki vanus juba teeb oma tööd :S. Forlanil ilmselgelt jub hilja, Milito jub samavanune ees, mõttetu. Lavezzi peale poleks ma elusees tulnud.
    ...

    Kommentaar


      Vanamees ära pööranud??? Kulla mehed....kui pole raha siis selliseid arvamusi Rosside ja teiste kallite mängijate kohta öeldaksegi. Te pole vist veel harjunud....Nike-get used to it!!!!!!!
      Neemelo või Zenjov äkki nüüd kaartidel? Saategi X5 asemel XC90 mehele anda.
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Hetkel paistab Eto'o olukord muutuvat... venelased mängivad kitsipunge ja Inter ei ole nõus arusaadavalt hinna suhtes vastu tulema. Paistab, et siiski nii pankrotis klubi pole, et peaks kellelegi allahindlusi tegema. Inter tahab 30, venelased pakuvad 24 ja hetkel ei paista midagi toimuvat.
        sigpic

        Kommentaar


          no kui hoiate aasta, siis hind langeb + aasta eest maksate talle krõbeda kopika palka ka. Miks peaks venksid üle maksma kui saab odavamalt?

          Kommentaar


            Ärgu maksu kui ei taha. Üsna ükskõik. Minu arust on 30 miljonit Eto'o eest fair deal, vähemaga oleks patt ära anda, isegi vaatamata sellele, et hind langeb. Kui asendusvalikud on sama/rohkema eest Tevez, kelle hind samamoodi langeb, veel vanem Forlan ja Lavezzi, kes ei ole minu arust tippklubi staari materjal, siis pole väga hullu, kui ta jääks. Nagunii on kõigist kolmest parem ka.
            sigpic

            Kommentaar


              ja kuna sinu rahakotist nagunii midagi ei maksta, siis muidugi poogen.

              Kommentaar


                Kust selline loll idee,et tuua võistkonda Tevez, Forlan või Lavezzi? Tevezil juba jõulude aeg kodu igatsus peal. Forlan ja Lavezzi pole enam esimeses nooruses. Parem ärgu ostku midagi siis juba. Andku võimalus noortele. Nagu nii see aasta peame kõrvalt vaatama kuidas teised igal pool tiitlite eest võitlevad. Milan, Juve, Roma jne. liigas. Barca, Manu, Real jne. meistrite liigas.
                Palju Õnne Moratti!!!
                Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  ja kuna sinu rahakotist nagunii midagi ei maksta, siis muidugi poogen.
                  No mina avaldan oma arvamust selle kohta, kuidas oma lemmikklubi rahadega peaks ümber käima. Mulle vähemalt tundub, et meie finantsolukord lubab teda hoida ning samamoodi on Sneijderiga ja juhtkond ei kavatse samuti oma hindu alandada. Ei tehtud seda Sneijderiga ja vaevalt tehakse seda Eto'oga. Kõige paremal juhul nõustutakse mingi payment skeemiga.

                  Mina näeks parem Eto'od Interis kui seda, et me kulutaks kõik tema eest saadud raha Tevezi või Lavezzi ja Forlani peale. Kui Eto'o müüa, siis tuleks asemele tuua keegi tõeliselt noor mitte kallis 27-aastane vinguv argentiinlane või kaks väga riskantset ja mitte väga noort mängijat (Forlan on faking 32 ja imes eelmine hooaeg veel rohkem kui Milito). Minu pärast võib Inter mõlemad staarid 60 miljoni eest kokku maha müüa ja ainult 20 miljoni eest uusi mängijaid osta kuni tegu on noorte ja paljulubavatega, aga kulutada praktiliselt kogu raha ära mingite mõttetute jalgpalluri keskeas pallurite peale ja võita esialgu umbes viis miljonit eurot on ajuvaba ja lõppeb reeglina kallimalt kui staaridest kinni hoida.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Tulgu mis tuleb, aga kindlasti ei tahaks näha Lavezzit. Suhtumisprobleemide ja ebastabiilsusega silma paistva mängija peale küll raha kulutada ei tahaks.
                    Inter - ausaim klubi Itaalias.

                    Kommentaar


                      Mustad mitteametlikud leheküljed räägivad, et inter on 17 milli Zarate eest nõus maksma. Nagu näha on Cisse, Klose ja Rocchi heas vormis ja vigastustest vabad. Mina müüksin Mauro ära. Kuna ta eile istus tribüünidel siis tähendab, et keegi on 20 milli lähedase pakkumise teinud. Kurb, aga Zarate raha eest võib meiega liituda, Pjanic, Badelj Lugano...tema äär on kaetud. Ega Scudetto ja Euroopa Liiga võit ilma ohvriteta tule.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                        No mina avaldan oma arvamust selle kohta, kuidas oma lemmikklubi rahadega peaks ümber käima. Mulle vähemalt tundub, et meie finantsolukord lubab teda hoida ning samamoodi on Sneijderiga ja juhtkond ei kavatse samuti oma hindu alandada. Ei tehtud seda Sneijderiga ja vaevalt tehakse seda Eto'oga. Kõige paremal juhul nõustutakse mingi payment skeemiga.

                        Mina näeks parem Eto'od Interis kui seda, et me kulutaks kõik tema eest saadud raha Tevezi või Lavezzi ja Forlani peale. Kui Eto'o müüa, siis tuleks asemele tuua keegi tõeliselt noor mitte kallis 27-aastane vinguv argentiinlane või kaks väga riskantset ja mitte väga noort mängijat (Forlan on faking 32 ja imes eelmine hooaeg veel rohkem kui Milito). Minu pärast võib Inter mõlemad staarid 60 miljoni eest kokku maha müüa ja ainult 20 miljoni eest uusi mängijaid osta kuni tegu on noorte ja paljulubavatega, aga kulutada praktiliselt kogu raha ära mingite mõttetute jalgpalluri keskeas pallurite peale ja võita esialgu umbes viis miljonit eurot on ajuvaba ja lõppeb reeglina kallimalt kui staaridest kinni hoida.

                        Olgu siis tegu mõne noore tulevikulootusega, Ganso vms...ning Forlan jäägu parem üldse tulemata, Milito on end rohkem siin tõestanud. Forlanil on ilmselgelt aeg varsti kolida türki või usa-sse oma karjääri lõpetama.
                        ...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                          No mina avaldan oma arvamust selle kohta, kuidas oma lemmikklubi rahadega peaks ümber käima. Mulle vähemalt tundub, et meie finantsolukord lubab teda hoida ning samamoodi on Sneijderiga ja juhtkond ei kavatse samuti oma hindu alandada. Ei tehtud seda Sneijderiga ja vaevalt tehakse seda Eto'oga. Kõige paremal juhul nõustutakse mingi payment skeemiga.

                          Mina näeks parem Eto'od Interis kui seda, et me kulutaks kõik tema eest saadud raha Tevezi või Lavezzi ja Forlani peale. Kui Eto'o müüa, siis tuleks asemele tuua keegi tõeliselt noor mitte kallis 27-aastane vinguv argentiinlane või kaks väga riskantset ja mitte väga noort mängijat (Forlan on faking 32 ja imes eelmine hooaeg veel rohkem kui Milito). Minu pärast võib Inter mõlemad staarid 60 miljoni eest kokku maha müüa ja ainult 20 miljoni eest uusi mängijaid osta kuni tegu on noorte ja paljulubavatega, aga kulutada praktiliselt kogu raha ära mingite mõttetute jalgpalluri keskeas pallurite peale ja võita esialgu umbes viis miljonit eurot on ajuvaba ja lõppeb reeglina kallimalt kui staaridest kinni hoida.
                          Ma olen 100% nõus! Miks raha raisata selliste mängijate peale. Kui need 2 staari lähevadki müügiks, siis vaadata pikemas perspektiivis juba asja, kui vaid 1 hooaja ulatuses.
                          Moratti mõelgu Chivu ja Pandevi müümisele ka.....
                          Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                          I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SoccerWorld Vaata postitust
                            Olgu siis tegu mõne noore tulevikulootusega, Ganso vms...ning Forlan jäägu parem üldse tulemata, Milito on end rohkem siin tõestanud. Forlanil on ilmselgelt aeg varsti kolida türki või usa-sse oma karjääri lõpetama.
                            Forlan on kindlasti enne pensionileminekut minemas kuhugi suuri rahasid kokku ajama.
                            Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                            I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                            Kommentaar


                              Nagu rusikas silmaauku tänasel päeval
                              Lisatud failid
                              “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                              Kommentaar


                                Selline 20 meheline tiim siis sõprus mängule homme. Puuduvad Eto, kes nüüd ametlikult maha müüdud ja Sneijder, kellega siis ka miskit toimumas....

                                Goalkeepers: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni;

                                Defenders: 4 Javier Zanetti, 16 Luca Caldirola, 23 Andrea Ranocchia, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 37 Davide Faraoni, 39 Davide Santon;

                                Midfielders: 8 Thiago Motta, 11 Ricardo Alvarez, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 42 Jonathan, 48 Lorenzo Crisetig;

                                Forwards: 7 Giampaolo Pazzini, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev, 30 Luc Castaignos.
                                Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                                I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X