320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Inter on popp teema millest kirjutada

    Kommentaar


      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
      Ranieri enam pikalt interi leiba ei söö....
      Nu tänapäeva kaasaegsed koduperenaised küpsetavadki ise kodus leivapalukest. Interi tuumik on suhteliselt vana, et neid võiks võrrelda kuivanud kõvade leiva koorukestega ja mis te arvate, et vanahärral Ranieril on sama terved ja elujõulised full-retard hambad nagu mõnel hambapolikliiniku 20 aastasel tsikil, kes laseb kaksiraksi hambatrelliga kipsi seina kodanikele, kelle ainukeseks igapäevaseks hambahoolduseks on olnud 40 kraadise vägijoogiga oma suud loputada???

      Ja siis sellise jutu peale köhatab nii mõnigi selline nii, et ülemised proteesid kukuvad lähimasse kibuvitsapõõsasse ja sinna juba iga mees neile järele ei lähe... samamoodi nagu ei järgne iga treener Interile.

      leheküljed 2011-2012 võite küll raamatust väljarebida...
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
        Nu tänapäeva kaasaegsed koduperenaised küpsetavadki ise kodus leivapalukest. Interi tuumik on suhteliselt vana, et neid võiks võrrelda kuivanud kõvade leiva koorukestega ja mis te arvate, et vanahärral Ranieril on sama terved ja elujõulised full-retard hambad nagu mõnel hambapolikliiniku 20 aastasel tsikil, kes laseb kaksiraksi hambatrelliga kipsi seina kodanikele, kelle ainukeseks igapäevaseks hambahoolduseks on olnud 40 kraadise vägijoogiga oma suud loputada???

        Ja siis sellise jutu peale köhatab nii mõnigi selline nii, et ülemised proteesid kukuvad lähimasse kibuvitsapõõsasse ja sinna juba iga mees neile järele ei lähe... samamoodi nagu ei järgne iga treener Interile.

        leheküljed 2011-2012 võite küll raamatust väljarebida...
        Interi vanurite koha pealt on Sul õigus. Neid mängima panna suht raske juba! Praegusel treeneril pole ka nagu mingit otsustus võimet ja Tema sõna ei maksa küll midagi!

        Samas peaks Roma tooma endale tiimi siiski sellised mängumehed, kes tahavad mängida ja pole üle mõistuse staarid enda arvates! Peaksite enda vanad olijadki üle vaatama. Muidu võib Teie raamatust TAAS aastad välja tõmmata. Seekord siis 2010-2011 ja ka aasta 2011-12 välja tõmmata. Meie seis on sitt tabelis aga ega Teie ka taas kuhugi kõrgele pürgi, nagu iga aasta!
        Aga noh eks Te ise tea paremini!
        Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
        I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

        Kommentaar


          Portieri: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni.
          Difensori: 2 Ivan Ramiro Cordoba, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Andrea Ranocchia, 25 Walter Samuel, 37 Davide Faraoni, 55 Yuto Nagatomo.
          Centrocampisti: 8 Thiago Motta, 11 Ricardo Alvarez, 18 Andrea Poli, 19 Esteban Cambiasso, 29 Coutinho, 77 Sulley Muntari.
          Attaccanti: 7 Giampaolo Pazzini, 22 Diego Milito, 28 Mauro Zarate, 30 Luc Castaignos.


          Sneijder ja Forlan pole veel terveks saanud, vb Genoa vastu nädala keskel. Welcome back, Sulley Muntari! Aga ausalt, pigem tema kui Stankovic... vähemalt jaksab ta liigutada kuigi muus osas on ta masendav.


          Chivu ja Stankovic on siis vigastatud. JACKPOT. Lisaks neile väljas Obi, Zanetti (kaartidega).

          Line-up, mida tahaks:

          JC
          Maicon-Rano-Samuel-Faraoni
          Motta-Cambiasso
          Coutinho - Alvarez - Zarate
          Castaignos


          Kuigi pakun, et Ranieri võtab midagi sellist:

          JC
          Maicon-Rano-Samuel-Nagatomo
          Alvarez-Motta-Cambiasso-Faraoni
          Pazzini-Zarate

          Peaasi, et ei tule see:

          JC
          Maicon-Rano-Samuel-Nagatomo
          Motta
          Cambiasso-Muntari
          Alvarez
          Pazzini-Zarate
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
            Portieri: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni.
            Difensori: 2 Ivan Ramiro Cordoba, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Andrea Ranocchia, 25 Walter Samuel, 37 Davide Faraoni, 55 Yuto Nagatomo.
            Centrocampisti: 8 Thiago Motta, 11 Ricardo Alvarez, 18 Andrea Poli, 19 Esteban Cambiasso, 29 Coutinho, 77 Sulley Muntari.
            Attaccanti: 7 Giampaolo Pazzini, 22 Diego Milito, 28 Mauro Zarate, 30 Luc Castaignos.


            Sneijder ja Forlan pole veel terveks saanud, vb Genoa vastu nädala keskel. Welcome back, Sulley Muntari! Aga ausalt, pigem tema kui Stankovic... vähemalt jaksab ta liigutada kuigi muus osas on ta masendav.


            Chivu ja Stankovic on siis vigastatud. JACKPOT. Lisaks neile väljas Obi, Zanetti (kaartidega).

            Line-up, mida tahaks:

            JC
            Maicon-Rano-Samuel-Faraoni
            Motta-Cambiasso
            Coutinho - Alvarez - Zarate
            Castaignos


            Kuigi pakun, et Ranieri võtab midagi sellist:

            JC
            Maicon-Rano-Samuel-Nagatomo
            Alvarez-Motta-Cambiasso-Faraoni
            Pazzini-Zarate

            Peaasi, et ei tule see:

            JC
            Maicon-Rano-Samuel-Nagatomo
            Motta
            Cambiasso-Muntari
            Alvarez
            Pazzini-Zarate
            Mind häirivad kõige enam just lootusetu ja vormist väljas Nagatomo mängu panekud. Vend on peale meile tulekut ja paari head esitust täielik Si´´hunnik olnud väljakul. Tema kaitsetöö on null. Teda joostakse üle äärel ja mängitakse lihtsalt situatsioonidest välja. Rünnakule ei peakski Ta üle keskjoone üldse minema. Need 2 võimalust CSKA vastu polnud Tema head mängu tulemused vaid vastaste suured kaitse vead! CSKA vastu mängis väga hästi Faraoni ja muidu on seal mänginud väga hästi Zanetti, kes nüüd kaartidega väljas. Zanetti muidugi päästis oma kaartidega Ranocchia eksimused, ära aga see selleks. Minu nägemus,et Chivu ja Nagatomo pingile ja kui vorm ei parane siis NÄGEMIST!
            Motta ja Cambiasso peakski mängima kaitseliini ees või kaitsvaid poolkaitsjaid. Rünnakule värsket verd. Milito muidugi on terve see hooaeg olnud ikka mega kahvatu ja neid võimalusi, mida Ta löömata on jätnud ei suuda keegi juba kokku lugeda. Temagi peaks mängu saamiseks tegelikult end vormi saama.
            Kuid meie treeneri silmis ju loevad vaid kogemused ja nimed. Noored mängumehed saavad heal juhul mängu siis, kui sellel pole mingit tähtsust. Näiteks see kolmapäev!
            Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
            I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

            Kommentaar


              Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
              Minu nägemus,et Chivu ja Nagatomo pingile ja kui vorm ei parane siis NÄGEMIST!
              Kuidas sa tead, et nende vorm ei parane, kui nad pingil on?
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Kuidas sa tead, et nende vorm ei parane, kui nad pingil on?
                Tofoa ma usun, et Tamzu pidas silmas Interi ametlikku mänguvormi Nike sini-musta. Ega tõesti ükski asi ei parane iseenesest ja üleöö.


                Minu järeldus on, et kui mehi kiiremas korras rätsepa juurde ei saadeta, ega siis tõesti ei parane hetke olukord.

                Võimalus on ka särgitootjat vahetada, mis ehk on isegi üldkokkuvõttes kasulikum, see võib terve meeskonna ümber boostida, mina usun tõsimeeli ja siniste silmade saatel, et viga pole mängijates-treenerites, lihtsalt Interlastel on häbi mängida selliste koledate vormidega, mis mõjub meestele juba alateadvuslikul tasandil.
                Kuhu jäid tuldsülgavad draakonid Interi vormil , mis olid saanud innustust kasutajalt: Peeretav Draakon. ja mille lõpuks pani pixli täpsusega paberile meie foorumi ainuke Andekas Disainer.(Scooter)

                Mõnele mehele meeldib ka nii:

                sigpic

                Kommentaar


                  Tsekkisin ka üle kuu-kahe seda teemat siin ja F.Totti postitused tuletasid mulle liigagi selgelt meelde miks ma seda pole enam ammu külastanud. Mõned inimesed vist ongi loodud selleks, et netifoorumites paska suust välja ajada ja ennast niimoodi rahuldada. Olge terved.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MNa Vaata postitust
                    Tsekkisin ka üle kuu-kahe seda teemat siin ja F.Totti postitused tuletasid mulle liigagi selgelt meelde miks ma seda pole enam ammu külastanud. Mõned inimesed vist ongi loodud selleks, et netifoorumites paska suust välja ajada ja ennast niimoodi rahuldada. Olge terved.
                    Mõni inimene näeb õnneks-kahjuks asju vahetevahel ka läbi huumoriprisma, see , et nutta ja halada pidevalt, et kõik on sitasti ja spekuleerida selle üle, et tiimi võiks tuua Messi või Kristiina on ka paras eneserahuldamine.

                    Mis on ühele pask on teisele kuld!

                    Ma ei saa üldse aru mis on sinu probleem, kui sa nagunii satud siia teemasse aastas korra järelikult sind ei huvita piisavalt siin toimuv, mina näiteks ei tõsta oma jalga eriti teistesse välismaa vuti alafoorumitesse, kuna mind ei huvita sealne toimuv ja sealsed tõnavõtud, las nad olla, kui püsitused on teemakohased.Ma ei lähe sinna mingeid reegleid tegema ja ülbitsema, et vot sina oled süüdi, et ma ei käi enam siin, või et sina.. sina.. või hoopis sina oled mõtetu tont, kes ajab paska suust välja.

                    Ma olen teiste poolt üsna palju mõtetu paska näinud nii siin itaalia foorumis kui mujal, kuid ma ei kritiseeri kedagi, las nad avaldavad oma arvamust asjadest, mind see ei häiri, lasen selle oma kõrvust või silme eest läbi, kui keegi mind avalikult laimab siis tõesti tekib tahtmine midagi vastu öelda.

                    Kuid elage ja laske teistel ka elada.

                    Ma olen alati lähtunud siin põhimõttest, et pean Romat klubina Laziost alati paremaks...kuid pole tulnud mõttesse hakata ennast siin teistest foorumlastest paremaks-targemaks-andekamaks pidama.

                    Mida paraku teeb enamik siinset vanemat generatsiooni raffast, teeks nad seda siis kuidagi intelligentselt või arukalt lähenedes. Paraku enamik neist valib selle kõige idiootsema ja plikalikuma viisi - seelikselga ja jonnima, et keegi tuleks ja siis labidaga virutaks, mitte küliti vaid otse lagipähe.

                    MNa, et see kuidas sa praegust siin oma meelsust avaldasid kõige diktaatorlikumal moel, see pole minul mitte kunagi isegi mõttesse tulnud, kas ma peaksin mõtlema sama madalalaubaliselt, et miks leidub selliseid sinusuguseid vendi kes ajavad sellist paska netiavarustes.


                    Ranieri puhul on hämmastav see, et Romaga tegi ta sisuliselt sitast saia ja oli peaaegu scudettot tasku pistmas ja nüüd siis Interiga kus tal on sisuliselt mehi jalaga segada ja võimalusi võrreldes Romaga vangerdada, on mehi võtta kui vigastused kimbutavad.

                    Tol ajal polnud ju Romal raha ega midagi. Eks näis kui Forlan ja Snejider tagasi ja jaanuaris ka veel mõned uued näod tuuakse mis siis Ranieri suudab.Tundub, et materjali küllus ei ole tihti treeneritele just kasuks, kui pukis ei ole kõige teravam pliiats.

                    Eks Totti ja De Rossi olid ka pooleldi treenerite eest oma mentaliteedi poolest Montellast rääkimata.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Kirjutasin oma lühikese teksti siia seepärast, et ma vist tõesti ei tabanud sinu "ülipeent" "huumorit" vms. Ranieri hambad, Interi meeste koledad särgid jne. No andke mulle andeks, aga ma tõesti ei saa aru kuidas keegi viitsib või suudab sellised postitusi vorpida. Tundub kuidagi arulageda lahmimisena mulle, aga mida mina ka tean, eksju.

                      Kommentaar


                        Ja noh, enda arust ma väga diktaatorlik meeleavaldaja ei ole. Olen küll Interi tagasihoidlik poolehoidja, aga sellised "huumoririkkad" postitused häiriksid mind mistahes klubi teemas. Vb on sellisel "huumoril" austajaid, aga ma ei tea, ehk neid väga palju siiski pole.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                          Mõni inimene näeb õnneks-kahjuks asju vahetevahel ka läbi huumoriprisma, see , et nutta ja halada pidevalt, et kõik on sitasti ja spekuleerida selle üle, et tiimi võiks tuua Messi või Kristiina on ka paras eneserahuldamine.

                          Mis on ühele pask on teisele kuld!

                          Ma ei saa üldse aru mis on sinu probleem, kui sa nagunii satud siia teemasse aastas korra järelikult sind ei huvita piisavalt siin toimuv, mina näiteks ei tõsta oma jalga eriti teistesse välismaa vuti alafoorumitesse, kuna mind ei huvita sealne toimuv ja sealsed tõnavõtud, las nad olla, kui püsitused on teemakohased.Ma ei lähe sinna mingeid reegleid tegema ja ülbitsema, et vot sina oled süüdi, et ma ei käi enam siin, või et sina.. sina.. või hoopis sina oled mõtetu tont, kes ajab paska suust välja.

                          Ma olen teiste poolt üsna palju mõtetu paska näinud nii siin itaalia foorumis kui mujal, kuid ma ei kritiseeri kedagi, las nad avaldavad oma arvamust asjadest, mind see ei häiri, lasen selle oma kõrvust või silme eest läbi, kui keegi mind avalikult laimab siis tõesti tekib tahtmine midagi vastu öelda.

                          Kuid elage ja laske teistel ka elada.

                          Ma olen alati lähtunud siin põhimõttest, et pean Romat klubina Laziost alati paremaks...kuid pole tulnud mõttesse hakata ennast siin teistest foorumlastest paremaks-targemaks-andekamaks pidama.

                          Mida paraku teeb enamik siinset vanemat generatsiooni raffast, teeks nad seda siis kuidagi intelligentselt või arukalt lähenedes. Paraku enamik neist valib selle kõige idiootsema ja plikalikuma viisi - seelikselga ja jonnima, et keegi tuleks ja siis labidaga virutaks, mitte küliti vaid otse lagipähe.

                          MNa, et see kuidas sa praegust siin oma meelsust avaldasid kõige diktaatorlikumal moel, see pole minul mitte kunagi isegi mõttesse tulnud, kas ma peaksin mõtlema sama madalalaubaliselt, et miks leidub selliseid sinusuguseid vendi kes ajavad sellist paska netiavarustes.


                          Ranieri puhul on hämmastav see, et Romaga tegi ta sisuliselt sitast saia ja oli peaaegu scudettot tasku pistmas ja nüüd siis Interiga kus tal on sisuliselt mehi jalaga segada ja võimalusi võrreldes Romaga vangerdada, on mehi võtta kui vigastused kimbutavad.

                          Tol ajal polnud ju Romal raha ega midagi. Eks näis kui Forlan ja Snejider tagasi ja jaanuaris ka veel mõned uued näod tuuakse mis siis Ranieri suudab.Tundub, et materjali küllus ei ole tihti treeneritele just kasuks, kui pukis ei ole kõige teravam pliiats.

                          Eks Totti ja De Rossi olid ka pooleldi treenerite eest oma mentaliteedi poolest Montellast rääkimata.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Kuidas sa tead, et nende vorm ei parane, kui nad pingil on?
                            Kelle vorm pole kiita, siis need ei peaks ka mängima. Kui igas mängus tuleb just nende äärtelt läbi murdeid vastaste poolt, siis peaks sellele kuidagi juba reageerima. Pole ju mõtet loota,et äkki järgmine mäng pole vastastel äärel mingit teravat venda, kes teeb 2 tiiru ümber Chivu koos palliga ja siis paneb minekut meie värava poole.
                            See vormi asi ongi nende enda kätes!
                            Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                            I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas MNa Vaata postitust
                              Kirjutasin oma lühikese teksti siia seepärast, et ma vist tõesti ei tabanud sinu "ülipeent" "huumorit" vms. Ranieri hambad, Interi meeste koledad särgid jne. No andke mulle andeks, aga ma tõesti ei saa aru kuidas keegi viitsib või suudab sellised postitusi vorpida. Tundub kuidagi arulageda lahmimisena mulle, aga mida mina ka tean, eksju.
                              Võttes aluseks Diktaatorlikelt diktaatlike aluste põhiprintsiibid, siis on äärmiselt taktitundetu nimetada mind mingiks eneserahuldajaks ja pasa ajajaks siin, kuna ma ei vasta sinu lastetoa huumorinurga nõuetele, see pole piisav ajend ja õigustus mulle nagu marurahvuslasele keldi kultuuriga peale lennata ja panna vastutahtmist mulle jalga śoti seelik.

                              See , et ma üritasin torupillist kõnekujundeid väljapuhuda ja ülemiste hingamisteede veidi kõrva kriipivate helidega peent huumorit väljapigistada, ei tee minust veel śotlast ja seapõie ahistajat( kuritarvitajat).

                              See, et sa mind minu kirjatükkide tasandil ei mõista, ei tähenda, et sa peaksid mu kuskile ühiskonna lahterdamise kasti peksma.


                              Peace!
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                                kõnekujundeid

                                Peace!
                                Puhkaksid äkki nendest? Ma arvan, et ma pole ainus, kes sellist iba ei taha siin näha. Aitäh!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X