320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sitaauguni juba sellest Ranierist. Ja ka morattist.
    Moratti ei tea keda treeneriks tuua, ma olen jumala kindel et kui ranieri kevadel kinga saab, kutsutakse treeneriks Villas boas.
    Kuid toda ka ei tahaks siia. Kah jälle üks lihtsalt suure nimega treener.

    Kommentaar


      Algselt postitas keitsik Vaata postitust
      Sitaauguni juba sellest Ranierist. Ja ka morattist.
      Moratti ei tea keda treeneriks tuua, ma olen jumala kindel et kui ranieri kevadel kinga saab, kutsutakse treeneriks Villas boas.
      Kuid toda ka ei tahaks siia. Kah jälle üks lihtsalt suure nimega treener.
      Peale Mourinho minekut ongi treeneri ümber mingi trall...ja seega kannatab ka mängijate ost...see kes ühele sobib- selle teine jätab pingile jne. jne. See tiim ju ongi Moratti mängukann!!
      Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
      I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

      Kommentaar


        Järelikult morattile meeldib et meeskond madalseisus on.
        Näha ju kohe mille järgi ta palkab treenereid. Igatahes mitte tulemuste eest. Lihtsalt selle järgi kellel on suurem nimi. Ja kui ranieri palgati siis oli ta ka ainus hetkel saadaval olev suure nimega treener. Kuigi paremaid oli tohhuija !

        Kommentaar


          Saan aru teie meelehärmist, kuid mis te arvate, et kui Ranieri lahkuks läheks asi paremaks? Ikka väga ei läheks, ma arvan et meestel saaks ka kõrini, et koguaeg uus treener. Las Ranieri proovib see hooaeg ja järgmine hooaeg tõmbame kotid pähe teistele. Eriti Laziole, et ma saaks seda Uuud terve oma elu parastada. Väga närvidele käid juba. Saan aru igasugusest kvaliteetsest kriitikast aga see on rohkem sellinne, et olen maailma kõige kõvem kunn, kuna saan öelda midagi foorumis halvasti teiste tiimide kohta, võta kokku end ahv selline.

          Kommentaar


            Algselt postitas noorfänn Vaata postitust
            Eriti Laziole, et ma saaks seda Uuud terve oma elu parastada. Väga närvidele käid juba. Saan aru igasugusest kvaliteetsest kriitikast aga see on rohkem sellinne, et olen maailma kõige kõvem kunn, kuna saan öelda midagi foorumis halvasti teiste tiimide kohta, võta kokku end ahv selline.

            Tere tulemast Soccerneti Itaalia alafoorumisse! UUu käib siia nagu lurisev spagett Tommaso Rocchi suhu. Sellega tuleb harjuda, pikapeale muutub see niisama tavaliseks kui foorumi roheline värv või Zlatani millimeetrine süütenöör.
            Kahju, et Lazio klubi maine selle tõttu kahjustada nii rängalt on saanud.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Algselt postitas noorfänn Vaata postitust
              Saan aru teie meelehärmist, kuid mis te arvate, et kui Ranieri lahkuks läheks asi paremaks? Ikka väga ei läheks, ma arvan et meestel saaks ka kõrini, et koguaeg uus treener. Las Ranieri proovib see hooaeg ja järgmine hooaeg tõmbame kotid pähe teistele. Eriti Laziole, et ma saaks seda Uuud terve oma elu parastada. Väga närvidele käid juba. Saan aru igasugusest kvaliteetsest kriitikast aga see on rohkem sellinne, et olen maailma kõige kõvem kunn, kuna saan öelda midagi foorumis halvasti teiste tiimide kohta, võta kokku end ahv selline.
              maru ränga panid maha nüüd

              Kommentaar


                Ei tahagi väita, et midagi maru ränka maha panna aga noo, kas sulle pole see pinda käinud? ja Ranieri kohta on selles lauses midagi valesti? arvad et kõik lahenduks kohe, kui toome uue treeneri järjekordselt?

                Kommentaar


                  Algselt postitas noorfänn Vaata postitust
                  Ei tahagi väita, et midagi maru ränka maha panna aga noo, kas sulle pole see pinda käinud? ja Ranieri kohta on selles lauses midagi valesti? arvad et kõik lahenduks kohe, kui toome uue treeneri järjekordselt?
                  Minu mõte ongi,et hetkel on asja üritatud päästa treeneri vahetusega. Moratti ei vaata ju üldse,et mis mehed ja vanused rosteris kirjas on. Alati on treener süüdi. Polegi ju kedagi panna väljakule väravaid lööma ja ründama. Ainult kaitsemehed on tulemas...
                  Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                  I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                  Kommentaar


                    Jeeeeee
                    Suhkruhaige

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
                      Minu mõte ongi,et hetkel on asja üritatud päästa treeneri vahetusega. Moratti ei vaata ju üldse,et mis mehed ja vanused rosteris kirjas on. Alati on treener süüdi. Polegi ju kedagi panna väljakule väravaid lööma ja ründama. Ainult kaitsemehed on tulemas...
                      noo mida ta palkab mingeid mõttetuid treenereid, kes on kuskilt kinga saand või põrunud.

                      Kommentaar


                        keitsik=Nasfal vol 1?

                        Kommentaar


                          Keitsik, keda sa siis Ranieri asemel oleksid lasknud tuua? AVB oli ju suht chelseaga kinni, Ancelotti? võimalik, kuid usun, et ta oleks ikka pigem PSG-sse läinud ning äkki mehe põhimõtted ei luba tal tulla endise klubi linnarivaale juhendama. Minu arust oli Ranieri see hetk üks parimaid treenereid, keda sai tuua ning ainuõige otsus.

                          Kommentaar


                            Ei saand Gasperini hakkama, ei saa Ranieri, selgemast selgem et süüdi on ju ainult TREENER! Mängijad on teil kõik noored, parimas vormis ja igal positsioonil maailma parimad, täiesti huupi võin tuua maailma parimaid mängijaid teie meeskonnas, Chivu - vaieldamatult maailma parim keskaitsja ja tuleviku täht, Milito - alles mingi aeg tagasi sai mingi suuuure auhinna ju, nime ei mäleta, aga ju vist tähtsam kui ballon d'Or. Zanetti - noor täkk! Forlan - ikkagi MMi parim mängija! Jne jne, Ranieri on ikka täis pask kui ta ei suuda sellise meeskonnaga teid meistriks tuua. Tuleb kähku lahti lasta ja uus treener tuua!!!
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                              Ei saand Gasperini hakkama, ei saa Ranieri, selgemast selgem et süüdi on ju ainult TREENER! Mängijad on teil kõik noored, parimas vormis ja igal positsioonil maailma parimad, täiesti huupi võin tuua maailma parimaid mängijaid teie meeskonnas, Chivu - vaieldamatult maailma parim keskaitsja ja tuleviku täht, Milito - alles mingi aeg tagasi sai mingi suuuure auhinna ju, nime ei mäleta, aga ju vist tähtsam kui ballon d'Or. Zanetti - noor täkk! Forlan - ikkagi MMi parim mängija! Jne jne, Ranieri on ikka täis pask kui ta ei suuda sellise meeskonnaga teid meistriks tuua. Tuleb kähku lahti lasta ja uus treener tuua!!!
                              ma ei ütlegi et kõik süü treeneritel!
                              ka morattil loll, et ei lase kedagi sisseossta meeskonda.
                              see on ju selge et interile ei sobi kaitses mängimine, ja milleks oli vaja ranierit ( ta ju kõige ründavam treener üldse ).
                              Lucio,zanetti, chivu, ranocchia,cordoba, pazzini,milito,forlan tuleksind nahhuj saata, ja nende asemele kedagi nooremat ja paremat tuua. ranocchia on noor, aga täispask!

                              Kommentaar


                                Moratti kinnisidee on nagunii tuua kas Mourinho tagasi või Guardiola. Kõik teised treenerid peavad imega hakkama saama, et aega antaks neile. Ja noh, Ranieri on korralik treener, aga tema irratsionaalsuses paistab suurele tiimile pikas perspektiivis olevat rohkem negatiive kui plusse. Võib-olla ta peakski Parma tasemel klubisid treenima...

                                Vahepeal paistis tal mõistus täitsa okei olevat, aga näiteks minu nägemusega sellest, kes peaks mängima ja kuidas peaks mängima läheb ta küll vastuollu. Roma mäng oli selle tipp. Põhilmõtteliselt kirjutas ta enne mängu kaotusele alla, kui ta oma koosseisu valis - 8 põhimõtteliselt kaitsvat mängijat, jalgpallurina üsna oskamatu ja laisk Pazzini, kes sellises mängus, tiimis eales midagi korda ei saada, ning Milito. See oli nii valus valesamm mida võis näha kilomeetri kauguselt. Inimene, kes on jalgpallis aastakümneid olnud võiks ju mängu ning oma mängijate võimeid nii palju mõista. Aga Ranieri näeb jalgpalli läbi oma prillide ja minule jääb mulje, et kuigi ta suudab näha asju, mida teised inimesed tihti ei näe, siis ta ei suuda moodustada täit pilti ja jätab nii mõndagi nägemata.

                                Ranierit saab süüdistada selle üle, et ta ei kasuta antud tiimi täie potentsiaali juures. Interi juures on aga probleem selles, et see tiim ei võimalda treeneritele erilist rolli varieerumiseks, eriti veel pärast Balotelli ja Eto'o lahkumist.

                                Põhisüü selle hooaja (ja ka eelmise eest) langeb Brancale ja ka Morattile, kelle juhtimine on langenud hetkel omamoodi variandiks pre-Calciopoli aegadesse. Nüüd on aga hullu kulutamise asemel alustatud meeletu säästmisega. FFP-le lähenetakse põhimõtteliselt sellega, et hoitakse kulusid kokku ning see, miks meie sissetulek on mälu järgi 100+ miljonit eurot väiksem Arsenali või Bayerni sugustest klubidest, on teisejärguline probleem... Ei väida, et palkadega on vaja koomale tõmmata ja meeletuid summasid pole vaja välja käia, aga vaja on vähemalt sama palju ka teisele poolele keskenduda ja keskel kokku saada korralikult juhitava klubiga, kes suudab end tipptasemel hoida.

                                Praegu on nii, et kogu säästmine on tekitanud vajaduse potentsiaalselt suuremaks säästmiseks. Järgmise hooaja Meistrite Liiga koht on pigem ebatõenäoline.

                                Ja kui on vaja raha kokku hoida, kas siis 30-aastasele Forlanile suure palga pakkumine ja tema eest 5 miljonit eurot välja käia oli õige lüke? Jättes vigastused kõrvale. Või oli tark lasta Genoal end Ranocchia eest tühjaks lüpsta... andes lisaks rahale ära ka ühe Itaalia jalgpalli kuumima ründaja, kes on nüüd väärt 5-10 miljonit eurot? Või pakkuda Teveze eest 25 miljonit eurot pluss veel see, et ta oleks hiigellepingu saanud (tuletan siinkohal meelde, et tavaliselt on sellise summa ja palga eest sisse toodavatel mängijatel mingi kommertsväärtus ka... vinguval armidega paari-kolme aasta pärast 30-seks saaval argentiinlasel seda aga palju pole)? Jne.

                                Talve tipp oli see, et mitte ainult ei jäetud sisse toomata ründemängijat, kes suudab äärel mängida, aga otsustati ühtlasi ka Coutinho minema saata, kes on üks mängijaid, kes suudab mingil määrel ääreründaja rolli normaalselt ära täita (Beniteze aeg näitas seda, kui meil vähegi normaalseid mängijaid väljakule panna oli). Sedasi oleks me lõpuks ometi saanud väga hea võimaluse mängida 4-2-3-1'te, mille plusse ma ei viitsi hetkel välja tuuagi, sest ma olen seda enda meelest üsna palju teinud. Praegu ei saa see reaalsuseks enne, kui Forlan, Sneijder, Milito on kõik koos pikemat aega terved. Ja siis ma kardan ka, et Ranieri ei julge Pazzinit pingile jätta.

                                See, et Ranieri otsustab ühe äärena kasutada Zanettit ja teisena Obit ei aita ka kaasa. Ausalt, isegi kolme üsna puhta ründajaga (vaadates meie valikuid siis Milito, Pazzini ja Castaignos olidki peaeagu ainsad ründemängijaid) 4-3-3 süsteem toiminuks paremini.

                                Ja meil on paar mängijat noortetiimis, kes suudaks ründefaasis tiimile midagi juurde anda. Daniel Bessa kindlasti ja Rodrigo Alborno on ka korralik mängija, kes mängibki Primaveras äärel. Aga paistab, et keegi tiimis polegi nii kaugele jõudnud, et neid kaasta. Ainsad noored, kes selle aastaga sisse on toodud, on need, kelle Gasperini suvel põhitiimi jättis, kui ta 3-4-3 katsetas (Obi ja Faraoni). Obi tulnuks aga jaanuaris päris kindlalt laenule saata. Mitte Coutinho...
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X