320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
    mauno matias pizzarate:"i have joined one of the greatest clubs on this fucking earth"
    @tancredipalmeri

    Ranieri didn't call Zarate for Juventus-Inter,and he tweeted "Luckily this is gonna end soon!!!"
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Ma sügavalt loodan, et Lazio CL saaks. Ei tea kas see koer tõesti loodab koju tagasi saada? 1% tõenäosusega vaid siis, kui Reja siiski ei jää. Ja ma siiamaani mõtlen ja imestan, miks Interi ikoon, etalon, noorte mentor Zanetti talle käppa ja kalli läks tegema, kui Pizzarate Marseille esimeses mängus välja vahetati. Laenas naist?
      Aga jah nüüd on üks asi kindel. Printer CL ei saa. Jääb siis Lazio, Napoli, Udinese ja see pasapruuni värvidega kääbusklubi.
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Fun fact:

        Siena väravatevahe on parem kui Interil
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Isegi härra Galliani kiitis Interi poiste eilset võitu ja järgmine aasta võib NextGenis juba Milano derbit näha, sest ta avaldas lootust, et Milan ka sarjaga liitub.

          Aga Sky väidab, et Ranieri positsiooni arutatakse Interi bosside seas. Võibolla saadetakse isegi enne hooaja lõppu minema.
          sigpic

          Kommentaar


            Pep tuleb Barkast enne hooaja lõppu ära?

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Pep tuleb Barkast enne hooaja lõppu ära?

              Kommentaar




                Ma kuulsin saunas jutte, et hoopis Barca A meeskonna treener Luiz Prussakas Iglesias vahetab lähiajal Rainise välja. Kui juba meeskonda uuendada siis milleks Barca B treener Pep siia vedada? Nad pole isegi Realist möödunud.
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Will Claudio Ranieri still be in charge of Inter come the end of the season?

                  "I think so." - Moratti

                  Kommentaar


                    Seega hooaja lõpuni...kui nüüd järgmine mäng kodus 0:4 ei saada...muidugi Jumal teab kui paks nahk Morattil on...
                    Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                    I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                    Kommentaar


                      Praegu küll liiguvad jutud, et herr Ranieri on kohe kohe minekul. Vb homme ametlik.

                      Kommentaar


                        BREAKING: According to GdS, Ranieri is no longer the coach of Inter. The coach has communicated Moratti's decision. Stramaccioni is ready.

                        Kommentaar


                          Inter.it ka just confirmis. Ranieri läinud. Stramaccioni saab hooaja lõpuni peatreeneriks. Kaua saigi seda katkist üherattaga käru lükatud. Loodame, et Moratti teeb ühed tõsised jutud Andreaga ja veenab teda põhimeeskonda ka Primavera poisse võtma.

                          Kommentaar


                            Ma usun, et see oli peamine põhjus miks ta palgati. Väga hea otsus lõpuks. Viis pluss.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Ärge hõisake liiga vara. Ja ma ei saa aru miks kõik nii positiivselt on meelestatud nende noorte meeletusse kasutamisse. 1-2 antsu ok...aga teie jutust saan aru, et tavai kes iganes see uus treener on, et 11 vana paska välja ja 11 noort peenist sisse. Its never gonna work. Ranieri on kloun, aga probleem polnud noorte mittekasutamise.
                              Aga õnnitlused, muutust oli teile vaja....kas see ka positiivselt lõpeb, ei tea.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Kas hooaja lõpuni või jälle pikem leping?
                                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X