320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hair still perfect.Miks ta mängida ei saa üldse ?

    Kommentaar


      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
      Hair still perfect.Miks ta mängida ei saa üldse ?
      Ei sobi formatsiooni, wingbackina ta kiirus ja vastupidavus vist ei luba mitte et teised seal suurepäraselt hakkama saaks...
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        Miks Hernanes nii kurvalt tribüünidel istus? Kas tulemus oli negatiivne?
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          ma vaatasin teie mängu täna. kas inter on pask, sest terve meeskond mädaneb ja tagatubades on kõik perses või mazzarri ei ole tippklassi treener ja teie prints valgel hobusel, kes teid eeslipasast välja tõmbab?

          mida te teete seal väljakul üldse?
          slimm.ee

          Kommentaar


            Mina swapiks Seedorki Matzorroga. Peaks ju pulli saama küll.
            Ma ei taha OT väga panna, aga vaadates, kuidas Napoli on perses, Inter on perses siis Lazio 5-6 finish ei ole enam ulme...pean silmas, kui Keita ja Candreva Hernanese augu kinni panevad. Kurb mõelda, et korraliku treeneriga oleks Lazio ilusa hooaja teinud.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              See, mis viimasel kuul on toimunud, läheb küll suures osas Mazzarri kapsaaeda. Ei saa aru, mis toimub... jaksu ega adrenaliini ei paista meestes üldse olevat. Hooaja algusega nagu öö ja päev see, kuidas meeskonnana mängitakse. Korralikust pressist pole enam haisugi. Isegi mitte kaotusseisus ei näidata üles mitte mingisugust võimet vastane surve alla panna. Juventus lubas meil piisavalt mängida, et me oleks pidanud midagi ära tegema.
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                ma vaatasin teie mängu täna. kas inter on pask, sest terve meeskond mädaneb ja tagatubades on kõik perses või mazzarri ei ole tippklassi treener ja teie prints valgel hobusel, kes teid eeslipasast välja tõmbab?
                Mnjah, Interi seis on hapu küll. Meenutab veidi üht teist suurklubi. Asub teine Inglismaal

                A kui nüüd tõsisemalt rääkida, siis Zanetti pingilistumine on ilmselt kõigile harjumatu kes Interi tegemistega end vähegi kursis hoidnud. Leian küll, et selle koosseisu juures peaks vanameister ikka üsna suurt rolli mängima. Jaksu on ju veteranil siiamaani oioi kui palju.

                Kommentaar


                  Zanetti keskväljal on suht kohutav. JanK, kõik õige, terve meeskond mädaneb, pole seda klassi lihtsalt ja see kolmene kaitseliin ei tööta. Olen ennegi maininud, et kogu see bande koos juhtkonnaga tuleks laiali saata. Seal midagi päästa väga pole enam. Mängu poolest pettumust pole, ise ennustasin 4-0. Läks pisut paremini.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MNa Vaata postitust
                    A kui nüüd tõsisemalt rääkida, siis Zanetti pingilistumine on ilmselt kõigile harjumatu kes Interi tegemistega end vähegi kursis hoidnud. Leian küll, et selle koosseisu juures peaks vanameister ikka üsna suurt rolli mängima. Jaksu on ju veteranil siiamaani oioi kui palju.
                    Eem, Zanetti pole ikka mitte sittagi teinud, kui ta väljakul on olnud. Oleme ausad. Ta ei ole parem kui Jonathan ega Nagatomo hetkel ning keskväljal sama lugu.

                    Samamoodi ei ole ma mõistnud seda, miks Mazzarri on viimastes mängudes Militot eelistanud Icardile/Belfodile (kui ta veel olemas oli). Milito panus 4-s viimases mängus on vist olnud üks normaalne pealelöök ja sellega asjad piirduvad. No ei ole mehel jaksu praegu. Võib-olla hooaja lõpuks tuleb. Aga meil ei ole mõtet nii väga pingutada teda tagasi vormi, kui ta suvel nagunii ära läheb. Samas on teist ründajat ilmselgelt sinna ette vaja, sest Palacio liigub pidevalt ründaja positsioonilt nii ära, et vastaste 2-l keskaitsjal pole mitte sittagi teha kuna kedagi teist pole karistusalaski ja tuleb loota, et Nagatomo suudab radari alt tagumise posti juurde läbi hiilida.

                    Ja kolmanda asjana. See, et Kuzmanovic on pärast uut aastat põhimeheks tõusnud ja me pole enam väravaid löödud on seotud... tüüp võib seda palli isegi edukalt edasi toimetada, aga ta ei oska häid tsoone leida, enamus söödud on täiesti riskivabad ning tagatipuks tõmbab ta mängutempo täiesti alla.

                    Ja Rolando... puhtalt kaitsmises on ta Ranocchiast parem, aga ta tirib meie kaitseliini alati pea 5 meetrit oma väravale lähedale.

                    Kõik on väikesed detailid, mis on mängu juurde lisandunud detsembris/pärast talvepausi ja ilmselt seal on peidus osaline põhjus, miks me niivõrd kahvatult seda palli veeretame mööda platsi.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Suvel siis tõmmatakse palkadega rihma koomale



                        Samas ruumorid räägivad, et Vidic on vb tulemas, päss võtaks korraliku papi.

                        Kommentaar


                          Rolando võiks isegi et välja osta, kui ulmehinda tema eest ei küsita ja mees milku eest nõus mängima oleks. Ülejäänud kindlasti nahhui saata, Cambiassost oleks veel mängumeest aga mitte sellise raha eest.
                          Inter - ausaim klubi Itaalias.

                          Kommentaar


                            Milito saab 9milli Trahiir gone mad!!!!!!!
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              4,5 on Militol. Tabelis koos maksudega

                              Kommentaar


                                Klose saab 2.1!!!!!!!!! Milito pole 10% tänapäeva Klosestki.
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X