320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Francesco Totti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    samas Balotellile peaks siis olema v?

    (vt videot Balotelli kicks Parker)
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Nagu Lippile maksis kätte 2006 MM ?



      Ühsõnaga fakt on see, et Totti on pm võrreldav inimesega kes on ainuisikuliselt päästnud 100 imik-beebi-last põlevast majast ja ikka leidub mingeid ahve kes seda inimest mingil põhjusel suurest kadedusest vihata oskavad...võnoh see pole viha, see ongi lihtsal suuur suur kadedus. AC Dima Bilanis näiteks on see viha tõeliste pallurite vastu nii suur, et kui leping läbi saab, siis enam uksest sisse ei saa ja kui staadionil mängu tahad vaadata on ka piletil + 200% hinda juures , küsige Maldini käest!
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        samas Balotellile peaks siis olema v?

        (vt videot Balotelli kicks Parker)
        Kas ma rääkisin kuskil Balotelli kaasamisest?
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
          Kas ma rääkisin kuskil Balotelli kaasamisest?
          Sa topid ülesse video kus Totti peksab Balotellist pahasid neegirvaime välja ja siis kritiseerid tema koondisesse kuulumist. Sinu kogu argument ongi see sama video. Ja kui sa siia juurde EI lisa et Balotelli koondisesse lisamine on juba kuul pähe laskmine, siis loogiliselt järeldades sa räägid ja kiidad heaks Balotelli kaasamise! (I)
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            Sa topid ülesse video kus Totti peksab Balotellist pahasid neegirvaime välja ja siis kritiseerid tema koondisesse kuulumist. Sinu kogu argument ongi see sama video. Ja kui sa siia juurde EI lisa et Balotelli koondisesse lisamine on juba kuul pähe laskmine, siis loogiliselt järeldades sa räägid ja kiidad heaks Balotelli kaasamise! (I)
            Kas sul on raske millestki aru saada???
            Ma räägin ühest närvihaigest idioodist, kelle nimi on Totti. See, et tema ohvriks on langenud ka teine närvihaige Balotelli, ei tähenda, et ma arvaks, et koha koondises peaks saama Balotelli. Kui sa sellest aru pole võimeline saama, siis ...

            Totti ei vääri kohta koondises loomulikult ka sellepärast, et ta pole valikturniiril suvatsenud osaleda ja isegi kui ta oleks supervormis, ei ole ta seda väärt.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
              Totti ei vääri kohta koondises, isegi kui ta oleks supervormis, ei ole ta seda väärt.
              Ma ei ole Totti nr1 fänn, aga WTF?
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                Kas sul on raske millestki aru saada???
                Ma räägin ühest närvihaigest idioodist, kelle nimi on Totti. See, et tema ohvriks on langenud ka teine närvihaige Balotelli, ei tähenda, et ma arvaks, et koha koondises peaks saama Balotelli. Kui sa sellest aru pole võimeline saama, siis ...

                Totti ei vääri kohta koondises loomulikult ka sellepärast, et ta pole valikturniiril suvatsenud osaleda ja isegi kui ta oleks supervormis, ei ole ta seda väärt.
                See on nüüd see koht kus peaks tsiteerima ühte kuulsat inimest, kes ütles "Mida iganes, Sinu ema!"
                Inimene kes ütleb et Totti pole midagi väärt on sama usutav infoallikas kui Fox News. Või on sul ka Dima Bilani sündroom ja sa lihtsalt ei saa aru et legendid on puutumatud ja nad võivad teha mida nad tahavad ja kui sulle ei meeldi, siis võid 30 kilo pauku neelata?!
                Ühesõnaga, Totti ei tule nkni koondisesse ja Prandellil pole siin mitte mignit sõnaõigust. Ainuke kes seda otsustada saab on ainuisikuliselt Härra Francesco Totti! Tema ei pea mitte kellegile mitte kunagi aru andma, kaasaarvatud mingid kibestunud lillad fiore fännid. Legende ei saa osta!
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas Maarek
                  Totti ei vääri kohta koondises, isegi kui ta oleks supervormis, ei ole ta seda väärt.
                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Ma ei ole Totti nr1 fänn, aga WTF?
                  Tsiteerid osa lausest. WTF???
                  Loe lause põhiosa ka ja siis võib-olla mõikad minu mõtet, miks tal koondisesse asja ei tohiks olla.
                  Lasku aga järgmisel valikturniiril käia ja kandideerigu, kui vanus lubab, aga praegu pole ta seda väärt.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Rahunege maha. Tore näha mehist vaidlust muidugi, asi mida Reali foorumi plikakestega ei saa. Solvutakse ja trambitakse jalgu mitu päeva.
                    Totti ei lähe nagunii koondisse. Ta on liiga kunn selleks. Tal pole vaja seda, ta on ja jääb maailmameistriks. Ära muretse Maareku-mann ta ei tõmba enam sinist särki selga.
                    Totti on kuningas, seda võiksid omale ikka tunnistada. Ära lärma, et ei ole. Ei meeldi röökivad inimesed.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      bla, bla, blaah ....

                      Terve ja vormis Totti oleks alati koondisele super hea. Ma saan aru et sa oled kade ja mida kõike veel, aga anna andeks kui olen valesti aru saanud, sa peaksid ju ka nagu Itaalia koondise toetaja olema? Kui ei siis mine ja hala peldikus Effenbergi plakati kõrval.
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                        la, bla, blaah

                        Terve ja vormis Totti oleks alati koondisele super hea. Ma saan aru et sa oled kade ja mida kõike veel, aga anna andeks kui olen valesti aru saanud, sa peaksid ju ka nagu Itaalia koondise toetaja olema? Kui ei siis mine ja hala peldikus Effenbergi plakati kõrval.
                        Fakk, kas ma olen öelnud midagi sinu kohta halvasti, et sa tuled isiklikult solvama???
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                          sa peaksid ju ka nagu Itaalia koondise toetaja olema? Kui ei siis mine ja hala peldikus Effenbergi plakati kõrval.
                          Üleüldse, kõik need wannabe Milaaano fännid võiks kapist välja tulla ja oma Effenbergi ja Klose ja Ballaki ja Cisse ja Henry pildid ülesse tõmmata. Te pole mingid Itaalia jalgpalli fännid vaid tühipaljad pederastid. Päris ausalt. Ma ei saa aru miks sellist saasta üldse Itaalia foorumisse vaja on. Peaks teie teema kuskile Prantusmaa v Saksa teemasse üle tõstma ja õitsege seal oma põliste rootslaste (EM 2004 kokkumäng peaosas põlise rootslasega ja nüüd sellist ahvi jumala staatusese tõsta...Totti valitsemise ajal saaks sellise asja eest surmanuhtluse) ja asjadega. Itaalia fännidest , mis on kõige tähtsam fännlus üldse, on tõesti siin asi juba väga kaugel!

                          e: ja kõiki Itaalia koondise vastaseid on õigus isiklikult väga räigelt solvata ja lõuga ka anda. Maarek see on reaalsus, Itaalia koondist on ainult üks ja seal on kindlad ja karmid reeglid. Mul oleks mudiugi hea meel kui sa seda mõistaksid ja oma lilla viha Totti vastu ära unustaks ja mõtleksid nii kuidas on Itaalia koondisele kõige parem ja keegi ei ütle sulle mitte kunagi halvasti


                          FORZAA ITALIA!!!! FORZAAA AZZURRI!!!
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                            Fakk, kas ma olen öelnud midagi sinu kohta halvasti, et sa tuled isiklikult solvama???
                            Ei tahtnud sind ISIKLIKULT solvata, aga ei meeldi kui inimesed peksavad segast ja ei saa ise ka aru kui lolli juttu nad suust välja ajavad. Debiilsuse tipp.
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                              Fakk, kas ma olen öelnud midagi sinu kohta halvasti, et sa tuled isiklikult solvama???
                              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                              Ei tahtnud sind ISIKLIKULT solvata, aga ei meeldi kui inimesed peksavad segast ja ei saa ise ka aru kui lolli juttu nad suust välja ajavad. Debiilsuse tipp.
                              Sa tegid, seda ja see ei ole tolereeritav!

                              Ma leian, et sinu lemmikmängija ei vääri hetkel kohta koondises, siis ma peksan segast.
                              Hmm..., huvitav seisukoht
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Huvitav seisukoht on pigem sinul ja nii mõnelgi teisel siinsel Itaalia koondise "fännil". "Totti - Romast, ei meeldi isiklikult järelikult pole väärt koondise eest mängima, mis sest et ta on Itaaliale andnud kuradima palju rohkem kui enamus mängijaid. Ennem paneks Zlatanile ja Militole Itaalia koondise särgi selga kui ENDA meistritele."
                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X