320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Francesco Totti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • count
    replied
    Maarek on nagu isiklik Rooma õnne tootja ja talisman, nii kui tegi oma suu lahti, on Totti tulistanud igast torust aind kulda , ja et sellest veel väheks ei jääks, tuli isegi Prandelli välja pakkumisega , et Maarek võiks oma jutu tõsiselt läbi analüüsida ja vabandused ei tohiks enam kaua aega võtta(vaata ka "mehed ja vigade tunnistamine kui on mõistetud et on tehtud ränk viga ja/või solvang ")

    Totti EMile : http://www.football-italia.net/17838...otti-del-piero

    Kujutan ette kuidas Maarekul silmist tuld purskas kui luges Prandellit väitmas et “The evaluations I will make when choosing a squad will not only be regarding their birth certificates.”

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied

    Leave a comment:


  • F.Totti
    replied
    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    EM-ile või seebiks? Tõde vaadatakse pühapäeva õhtul. (arvestades, et Romal on viie suurliiga peale kõige vähem viike ja juvel ainus kaotuseta punt, siis ... )
    Pean ennast ikka kordama!

    Ega siin pole muud, kui Prandelli peab oma viimase mõistuse raasu kokkukorjama ja Tottile kõned peale tõmbama.

    Ühesõnaga TOTTI koondisesse.

    Cassano-Totti, nende meeste telepaatiat on ennemgi nähtud!



    Ütleme, et kui selline asi juhtuma ei peaks, siis Prandelli võib küll ameti maha panna.

    Hetkel on tunne, et UUU;Maarek; Vendetta ja Jasper (seebix) on minuga nõus ja keegi sellele ideele vastu ei ole, sest meil on vaja mehi koondisesse, kes oskavad peaga mängida.
    Mees käi natuke ringi ka ja uuri mida inimesed kirjutavad, pole mõtet ju esimese seina peale lahtihõõruda, või tõesti on sul alati nii kiire lõpetamisega???

    Minugipoolest võib teha DIILI "Milan" meistriks "TOTTI" koondisesse, ja ajage juba varakult oma kurikuulus lammas välja kuurist, sest reaalselt ju me kõik teame, et Berlu ja Moggi teavad kes on selleaastane scudetto omanik.

    Aga niipalju ma Jasper sulle ütlen, et järgmine kord Hiiul teen ma sulle välja küüslaugu leivad juustuga ja suure kannu õlut ja asetan need suure ekraani ette põrandale, siis saad kummardada ja igakord kui kummardad saab sputnik maa "küürude" vahele lennata ja igakord mainid sa repliiki : TOTTI SEEBIX; TOTTI SEEBIX;TOTTI SEEBITA;TOTTI SEEBITA;OIH;AIH;PALUN SEEBIGA;SEEBIGA;PALUN SEEBITA;SEEBITA;AINULT ILMA SEEBITA!

    Ja usu mind, mul on seepi, nii vedelat kui tahket, nii bakteriaalset kui antibakteriaalset.

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    EM-ile või seebiks? Tõde vaadatakse pühapäeva õhtul. (arvestades, et Romal on viie suurliiga peale kõige vähem viike ja juvel ainus kaotuseta punt, siis ... )

    Leave a comment:


  • count
    replied
    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Mis kurat sa soiud siin?
    MIDA sa soiud siin!! Saad aru , Totti lasi su ainuisikuliselt alla! Saad sellest ikka aru?! Lihtsalt võttsis selle fakin palli, tagus selle läbi võrgu ja isegi celebration oli puhtalt Maareku kretiinsusele pühendatud!
    "AASTA PANGE" tiitli võib juba Maarekule ära anda. Sellist juttu ajada Totti kohta, minu juhitud riigis võrduks see surmanuhtlusega, aga eks tänane mäng ja esitlus Totti poolt oli sinu jaoks hulka räigem kui ükskõik mis viisil surmanuhtlus! Loodan et võtad sellest õppust ja alustad homsest "Totti EM-ile!!!" kampaaniat ! Muud moodi sa oma nime nii pea puhtaks küll ei pese!

    FORZA F R A N C E S C O TOTTI!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Leave a comment:


  • atleticomadrid
    replied
    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Tehke oma silmad lahti ja saage ükskord aru, et sellest mehest saab üsna pea ajalugu.

    http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?...lligenttne&F=M
    Ajalooks ja üheks uhkemaks peatükiks Rooma linna ja Itaalia ajaloos.
    Lõpeta see ulgumine, et söödud Novara ja Chievo vastu, see mees on mänginud tipptaset kaugelt üle 10 aasta ! Mine ja uuri milliseid klubisid selle ajaga tõmmatud on nii väravate kui söötudega.
    Intellekt my ass

    Leave a comment:


  • Maarek
    replied
    Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
    LMAO, ise kirjutasid ka "intelligentne" kahe t-ga
    nigu ütles juba mu hea sõber Jeezus: teiste silmas pindu näed, enda silmas palki ei näe
    Jyrka, täpselt nii ongi. Keegi meist pole ideaalne, mistõttu mina vigade parandamiseks seda lehte kasutangi
    Pole küll seda sõna vist varem kahe t'ga kirjutanud, aga eks hommikul ikka juhtub

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied

    Leave a comment:


  • Teiresias
    replied
    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    PS. Kui koolipoisil keeruliste sõnade kirjutamisega raskusi on, siis annan sulle abistamiseks lingi õigekeelsussõnaraamatule. Kasuta seda, kui soov sinu jaoks natuke liiga keerulisi sõnasid kasutada
    http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?...lligenttne&F=M
    LMAO, ise kirjutasid ka "intelligentne" kahe t-ga
    nigu ütles juba mu hea sõber Jeezus: teiste silmas pindu näed, enda silmas palki ei näe

    Leave a comment:


  • Maarek
    replied
    Algselt postitas count Vaata postitust
    Ma saan heast huumorist aru, ma saan aru kui vaimupuudega Uuu ajab oma soga, ma saan isegi enamustest trollidest aru, aga kui ennast maailma kõige inteligentsemaks ja haritumaks jalgpallifänniks tituleerinud Maarek sellist sogast sitta hakkab tootma...
    Mis kurat sa soiud siin?
    Tehke oma silmad lahti ja saage ükskord aru, et sellest mehest saab üsna pea ajalugu.
    Totti on hea mängumees, aga kõik mängumehed saavad ajalooks ja juhtub see ka temaga, tahate seda või mitte.

    PS. Kui koolipoisil keeruliste sõnade kirjutamisega raskusi on, siis annan sulle abistamiseks lingi õigekeelsussõnaraamatule. Kasuta seda, kui soov sinu jaoks natuke liiga keerulisi sõnasid kasutada
    http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?...lligenttne&F=M

    Leave a comment:


  • Uuu
    replied
    Maarekiga täiesti nõus ja kas oleks võimalik see teema üldse kustutada...milleks solkida foorumit?

    Leave a comment:


  • count
    replied
    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Ja kui nüüd vaadata ka infot, kelle vastu Totti söötu on jaganud ja väravaid löönud, siis jutt mingist kuningast ausalt öeldes natuke naljakas.
    Kui väravaid lüüakse Cesenale või Chievole söödupunktike kukub mängudest Novara, Catania ja Cagliari (kelle käest saadi sellest hoolimata pähe) vastu, siis ...
    Napoli, Juve ja Interi vastu sööt muidugi tubli tulemus, aga sellise staari kohta tundub natuke vähe
    Ma saan heast huumorist aru, ma saan aru kui vaimupuudega Uuu ajab oma soga, ma saan isegi enamustest trollidest aru, aga kui ennast maailma kõige inteligentsemaks ja haritumaks jalgpallifänniks tituleerinud Maarek sellist sogast sitta hakkab tootma...

    vat see on ausalt öeldes natukene naljakas

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Ja kui nüüd vaadata ka infot, kelle vastu Totti söötu on jaganud ja väravaid löönud, siis jutt mingist kuningast ausalt öeldes natuke naljakas.
    Kui väravaid lüüakse Cesenale või Chievole söödupunktike kukub mängudest Novara, Catania ja Cagliari (kelle käest saadi sellest hoolimata pähe) vastu, siis ...
    Napoli, Juve ja Interi vastu sööt muidugi tubli tulemus, aga sellise staari kohta tundub natuke vähe

    Roma fänne muidugi statistika ei koti, sest nimi ju maksab

    Äkki tutistaks kuningat selle eest ka, et Barcelonale ühtegi väravat pole löönud see aasta?

    Leave a comment:


  • Maarek
    replied
    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Ja kui nüüd vaadata ka infot, kelle vastu Totti söötu on jaganud ja väravaid löönud, siis jutt mingist kuningast ausalt öeldes natuke naljakas.
    Kui väravaid lüüakse Cesenale või Chievole söödupunktike kukub mängudest Novara, Catania ja Cagliari (kelle käest saadi sellest hoolimata pähe) vastu, siis ...
    Napoli, Juve ja Interi vastu sööt muidugi tubli tulemus, aga sellise staari kohta tundub natuke vähe

    Roma fänne muidugi statistika ei koti, sest nimi ju maksab
    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Viitsid ole vait ?
    Vihjeks võin öelda, et pole ühtegi sõna öelnudki, sest pole siin kellegagi Totti kasulikkuse teemal arutleda

    Leave a comment:


  • atleticomadrid
    replied
    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Ja kui nüüd vaadata ka infot, kelle vastu Totti söötu on jaganud ja väravaid löönud, siis jutt mingist kuningast ausalt öeldes natuke naljakas.
    Kui väravaid lüüakse Cesenale või Chievole söödupunktike kukub mängudest Novara, Catania ja Cagliari (kelle käest saadi sellest hoolimata pähe) vastu, siis ...
    Napoli, Juve ja Interi vastu sööt muidugi tubli tulemus, aga sellise staari kohta tundub natuke vähe
    Viitsid ole vait ?

    Leave a comment:

Working...
X