320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • atleticomadrid
    replied
    Üldiselt tahaks näha põnevat alagrupimängu mitte Hispaania poolset 6-0 ülesõitu mis tundub praegu reaalse lükkena.
    Kas Giovinco ei kõlba trequartistaks siis üldse või ? Miks topitakse sinna Montolivot ja prahi- Mottat ?

    Leave a comment:


  • Panso
    replied
    Kui nüüd rääkida kaitsest, ja kaitseprohmakad ju olid ka otsustavad, siis vot nüüd paralleele tuues, Juve, kes oli kõige parema kaitsega klubi itaalias, mängis ju enamus hooajast nii:

    --------------------Väravavaht---------------------
    ---------CD------------CD------------CD------------
    FB------------------------------------------------FB


    ENAMUS MÄNGE KÕIK 3 keskkaitsjat olid platsil. Äärtel olid suhteliselt ründava suunitlusega fullbackid, eelkõige siis Lichtsteiner.

    Maggio näitas täna, et kaitses ta pole mingi tegija, noh seda olen ma tema osas alati arvanud, et siit nüüd küsimus, kui Chiellini saab Hispaania mängu ajaks kargu alla. Mida teha?

    Leave a comment:


  • Panso
    replied
    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    Pole mängu näinud, aga Mottata Itaaliat ikkagi vaadata ei taha.

    Asi pole kvaliteedis vaid lihtsalt isiklikus eelistuses, sest ma ei suuda Milani ja Juventuse pillerkaarele eriti entusiastlikult kaasa elada.
    Interit ka enam ei vaata siis jaanuarist või?

    Leave a comment:


  • Panso
    replied
    Nii, tere varahommikut, vaatasin siin mängujärgseid kommentaare ja statistikat veidi....

    peale viimast eurokvalifkatsiooni mängu 11 oktoober põhja-iiri vastu on mängitud siis nüüd 4 sõprusmängu (Poola, Uruguai, Ameerika Ühendriigid ja nüüd siis Mother Russia) , ja kõik need mängud on kaotatud, kusjuures 2 neist peeti oma kodus, 1 poolas ja nüüd neutraalsel väljakul mis sisuliselt oli selline euroeelne viimane test kus peaks vägagi valmis juba olema.

    Samas, muidugi peeti need mängu eri aegadel ja mingeid ennatlikke järeldusi ei maksa teha, ja sõprusmängu eesmärk on pigem testida erinevaid mängijaid ja taktikaid jne, aga need on 4 viimast mängu enne eurot, kaotada sealjuures ameerikale oma kodus, on suhteliselt halb märk, ja kui aus olla, ma ei oota venemaalt sellel eurol säärast edu kui 08, grupist saavad edasi, aga mingit semifinaali ma küll ei eelda, kuna Arshavin pole enam päris see mängija kes ta oli, samas advokaat on ehk isegi võimeline paremat saia tegema sellest meeskonnast kui hani, aga see on teine jutt.

    Muide, kui seda meeskonda vaadata, siis kas mulle ainsana tundub, et teatud selline liidrikarakter on puudu, noh võrreldes siin varasemate aastatega, Rino Gattuso ja Cannavaro ja sellised vennad, mingil määral ka DP või nii. Hetkel seda meeskonna pilti vaadates on meil igasuguseid karvaseid ja sulelisi karaktereid seal, noh võtame kasvõi Balo - Cassano. Aga sellist liidri võitlejahinge kes suudaks just praegusel hetkel kus jälle meid selle skandaaliga vastu maad tahetakse peksta, suudaks meeskonna vaimu üleval hoida ja inspireerida....kas pole nagu midagi puudu selles vallas?


    Ei tea, kas selle skandaalijamaga seoses, peaks äkki ühe silenzio tegema selle pressiga ja keskenduma meeskonnasiseselt ikkagist sellele mis palliväljakul toimuma hakkab seal poolas/ukrainas.

    Leave a comment:


  • Tanel
    replied
    Pole mängu näinud, aga Mottata Itaaliat ikkagi vaadata ei taha.

    Asi pole kvaliteedis vaid lihtsalt isiklikus eelistuses, sest ma ei suuda Milani ja Juventuse pillerkaarele eriti entusiastlikult kaasa elada.

    Leave a comment:


  • count
    replied
    Järjekordselt sai F.Totti enamus valupunkte ette lugeda ja mul ei jää muud üle kui lihtsalt nõustuda ja lisada et tänasest praegusest hetkest alates oleks äärmiselt tore, kui siis Itaalia Koondise teemasse ei postita mingid räbaltussi supermegakaitseliini fännid oma Balotelli jms. paska. Nüüd kui toimus üks mäng mida Moggi ei kontrolli oma telefoniga , oli näha ku hästi teie Barzaglid ja Bonuccid mängivad. Täielikud B liiga tühikargajad ja viisakaslt öeldes ajavad oksele. Balotelli nime mainimist siin teemas võtan edaspidi kui isklikku solvangut! Sellisest ahvist ja maailmameistri koondisest ühes kohas rääkida on täielik alandus mulle kui Itaalia koondise eluaegsele austajale ja fännile.
    Ma saan aru et siin on päris palju wannabe-sid koos ja vahest on tore nalja teha, aga peale tänast mängu ma ei näe enam põhjust naerda. Ja krdi mis jutt oli selle supermänguehitajaga Pirloga? Kus ta täna teil ehitas? Keegi nägi ka teda venelaste kasti suundumas? Täielik ülehaibitud hunnik sitta , mitte mingi mängujuht ja ehitaja. Selle koha võib juba rahulikult De Rossile üle anda. Vähemalt see mees jagab biiti. Ja sina kuradi Interist ajupestud Tanel oma Motta pasaga. Mis juhtus peale seda kui De Rossi platsilt välja vahetati selle tauni vastu? Täielik lagunemine kuubis. Kogu meeskond kukkus kokku ja Motta ei saanud aru kus pall ja vastanegi asuvad, hea et omaväravat ei tagunud!
    Mingi aastaringne oma piidrite kiitmine käib ja kui on tegude aeg, siis täna oli hea objektiivne näide milleks teie sitahunnnikud tegelikult võimelised on. Lihtsalt äärmiselt masendav ja kurb päev tõelistele Itaalia koondise fännidele!
    Ainuke koht kus ma nõustun debiilikute juhi Prandelliga. Kõige halva algus oli selles et rünnak oli täielik pask. Aga kes rünnakut juhtis? Kes pidanuks Prandelli arvates palli ründajateni viima et vastast üldse survestada? puujalg Pirlo? taneli-Motta? Prandelli peab nüüd tõsiselt mõtlema kelle ta koju jättis ja mis lauseid ta suust välja ajab samal ajal. Idiootide laager, mitte jalgpalli meeskond. Eesotsas Moggi-Bonucciga , Moggi-Barzagliga ja Moggi-Galliani-Pirloga.
    Ainuke mees kellele vabandused võlgnen on Nocerino, kes tõesti oli üks väheseid kes selle särgi mis selga pani õigusega välja kandis.
    Leinaseisak.

    Leave a comment:


  • Panso
    replied
    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
    Kui ausad oleme, siis De Sanctis ja Sirigu on üldse minu silmis üllatavad valikud, niipalju kui mina olen juhtunud nägema, siis mingit hiiglavat väravavahitööd pole kohanud, pigem on olnud üleliia palju kobistamist.
    Ma oleks iga kell ennem õnnetu Marchetti või Curci võtnud ja miks mitte Pigliacelli kaasavõtnud.



    Unustage ära igasugused Santa Clausid ja Siristajad, Curci ja Pigliacelli on Itaalia koondise tulevik, absoluutselt kõrgeimal tasemel puurilukud.

    Aga nuh esimene kontrollmäng ja Prandellil juba vesi ahjus.Tõesti jätke Totti ja Criscito koju ja nüüd on näha mis paska tootma hakatakse.Balotelli sügas 90 mintsa ja ei sittagi, tõesti tõsine talent ja koondise päästeingel.
    Nagu count ammu rääkis, vaja on ühte aju ründetegevusse, traquartistat!!!Millest te aru ei saa inimesed, ilma Tottita ei suuda need nn "ründetalendid" mitte puumunnigi korraldada.
    Giovinco mees, kes ei saanud juveski väga kenasti hakkama, pannakse nüüd koondist pasat väljavedama,tõesti ta võib Parmas särada, kuid ma kardan, et mees ei ole veel valmis suures meeskonnas kapteni sillal tüürima, sellesmõttes on raske loota, et Gio nüüd ühtäkki on Parmas muutunud tõeliseks virtuoosiks ja Totti-Dele mantlipärijaks.Kui oleme ausad, siis mehel on kabariidid natuke kesised, sama häda on ka Bojunnil.

    Tahaks loota parimat, kuid kui me juba Venemaalt ploome imeda ja maitsta saime 3-0 kuiva ja ise mitte ühtegi ei genereerinud, siis mis sealt MM-lt paremat loota on, eelnevad aastad on ilmekalt näidanud, et ei tule ka tiitlivõistlustelt seda purakat.Tean jh, et Venemaal on kogenud tiim jne...kuid siiski keegi ei lähe ka sõprukat lutti saama, mängijad peaks olema tahtmist täis ennast tõestada hetke situatsioonis, seda enam, et Prandelli lasi paljudel kätt proovida.

    Loodan parimat, kuid kisub küll selle poole, et Criscito ja Totti saavad hea kõhutäie habemesse naerda.
    No Criscito nüüd küll mingi otsustav lüli pole. Aga vaatame selle EM ikka enne ära kui MMi osas ennatlikke järeldusi teha, 2014 on veel aega.

    Leave a comment:


  • F.Totti
    replied
    Kui ausad oleme, siis De Sanctis ja Sirigu on üldse minu silmis üllatavad valikud, niipalju kui mina olen juhtunud nägema, siis mingit hiiglavat väravavahitööd pole kohanud, pigem on olnud üleliia palju kobistamist.
    Ma oleks iga kell ennem õnnetu Marchetti või Curci võtnud ja miks mitte Pigliacelli kaasavõtnud.



    Unustage ära igasugused Santa Clausid ja Siristajad, Curci ja Pigliacelli on Itaalia koondise tulevik, absoluutselt kõrgeimal tasemel puurilukud.

    Aga nuh esimene kontrollmäng ja Prandellil juba vesi ahjus.Tõesti jätke Totti ja Criscito koju ja nüüd on näha mis paska tootma hakatakse.Balotelli sügas 90 mintsa ja ei sittagi, tõesti tõsine talent ja koondise päästeingel.
    Nagu count ammu rääkis, vaja on ühte aju ründetegevusse, traquartistat!!!Millest te aru ei saa inimesed, ilma Tottita ei suuda need nn "ründetalendid" mitte puumunnigi korraldada.
    Giovinco mees, kes ei saanud juveski väga kenasti hakkama, pannakse nüüd koondist pasat väljavedama,tõesti ta võib Parmas särada, kuid ma kardan, et mees ei ole veel valmis suures meeskonnas kapteni sillal tüürima, sellesmõttes on raske loota, et Gio nüüd ühtäkki on Parmas muutunud tõeliseks virtuoosiks ja Totti-Dele mantlipärijaks.Kui oleme ausad, siis mehel on kabariidid natuke kesised, sama häda on ka Bojunnil.

    Tahaks loota parimat, kuid kui me juba Venemaalt ploome imeda ja maitsta saime 3-0 kuiva ja ise mitte ühtegi ei genereerinud, siis mis sealt MM-lt paremat loota on, eelnevad aastad on ilmekalt näidanud, et ei tule ka tiitlivõistlustelt seda purakat.Tean jh, et Venemaal on kogenud tiim jne...kuid siiski keegi ei lähe ka sõprukat lutti saama, mängijad peaks olema tahtmist täis ennast tõestada hetke situatsioonis, seda enam, et Prandelli lasi paljudel kätt proovida.

    Loodan parimat, kuid kisub küll selle poole, et Criscito ja Totti saavad hea kõhutäie habemesse naerda.

    Ausalt ma ei tea , rääkige mida tahate, kuid me nägime 2008 EM, me nägime 2010 MM nu ei olnud seda sädet ründes, ei olnud loogilisi lahendusi, lihtsalt käis üks pusimine, olgu Totti vana ja aeglane, kuid temasarnast geniaalset söödumeistrit oleks meil väga hädasti vaja sinna nn" ründetalentide" kõrvale, kogu roma mäng ja ainukesed loogilised lahendused see hooaeg tulid läbi Totti, mehel on skilli ja kogemust, mida on koondises nappinud viimased 6 aastat, millest me kõik oleme puudust tundnud.Lihtsalt ülihämmastav on näha, kuidas suur spets Tanel räägib siin, et ilma Mottata poleks koondist ja ilma temata võiks Koondise juba pakkima saata, inimene, kes elab 24 huuri ööpäevas jalgpalli sees, HALLOOO!!!!!!

    Ilma Tottita oleks ilmselt Roma lõpetanud kusagil tabeli teises pooles, ei tahtnud ka Enriike seda väga aktsepteerida, nagu enamik siinseid kasutajaid, kuid paraku ei mahtunud ka Enriikele see pähe ja see näriski mehe vaimse libiido nullilähedaseks.

    Tahaks loota Panso, et tegite särgivahetuse ka Balotelliga peale tänast mängu ja Balo sai su pruuni täishigistatud särgi tänutäheks kena esituse eest.
    Aga nuh Shirokov, kes Zenitiski väga pallile pihta pole saanud, taob nüüd meil puuri täis, ei kõla just mitte kõige loogilisemalt.

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    De Sanctis on Napoli eest just täpselt selline olnud nagu täna tema 45minutit.

    Leave a comment:


  • Panso
    replied
    Unustasin mängu ära kui aus olla, vaatasin poole silmaga teist poolaega.


    Mis asi selle De Sanctisega on, Napolis tundub suht asine väravavaht, itaalia eest pole ta mulle kunagi sellist number 1 pot vv näidanud, kui nüüd Buffoni vigastus tõsisem on, siis oleme kriisis. Chiellini peaks hispaania vastu mängida saama, mis muudab kindlasti seal asju taga.

    Kuigi Maggio võtab oma osa, siis ma süüdistan De Sanctist kah viimases 2 väravas.

    Barzagliga ka vist kordub 08, see mees mängib klubide eest paremini kui koondise eest. Ütlen ausalt, ta oli juves see hooaeg väga kindla jalaga ja parem kui Chiellini ja Bonucci, meil oli ka väiksem sisselastud väravate arv. Saksamaal võitis ju ka Bundesliga, ega ikka ei võida tiitleid kui täiss-tt oled, aga koondises on ta üks küsimärk.

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    vana hea Itaalia on tagasi, kes sõpakatel üldse hakkama ei saa

    Leave a comment:


  • Kaspy
    replied
    0-3. Comments?

    Leave a comment:


  • eika
    replied

    Prandelli: "They are so in tune with each other that Mario asked to sleep in the same room as Cassano. But Cassano said no, that being in the room together too is too much."

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    (kui juba piltidelaksamiseks siin läks)

    (vali ise endale sobivam pildiallkiri)
    1. BALO, I`M YOUR FATHER (Darth Vaderi häälega)
    või
    2. HITS FROM THE BONG (Cypress Hilli laulja häälega)

    Leave a comment:


  • orbitaaljaam
    replied
    Motta vs Balotelli

    Leave a comment:

Working...
X