320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Koondis\'

    Lippi maha! Krt raisk issand jumal lasime endale taas vä\'rava lüüa!
    MAHA ma ytlen!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Koondis\'

      rahu devil. lippi sai lõpuks aru et kui vieri asemel sinna ette mängumees panna hakkab väravaid kolisema. vieri seebiks itaalia meistriks.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Koondis\'

        oh issand :P

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Koondis\'

          Asetus siis ka neile kes ei tea veel:

          --------------Peruzzi----------
          Zaccardo-Nesta-Cannavaro-Grosso
          ----Camoranesi-Pirlo-Gattuso-----
          ---------------Totti-------------------
          --------Toni------Gilardino--------

          Grosso 5+, suudab asendada Zambrottat. Võimalik isegi, et Zambrottat kasutatakse poolkaitses tulevikus(vasakul).

          Totti 5+
          Gilardino 4, teda kaeti pidevalt mitme mehega. Lõi olukordi + ruumi Tonile + väravasööt.

          Toni 5+

          Camoranesi 5+

          Pirlo väga hea... Gattuso hea. Peruzzi väga hea.

          kaitse oli ok (nägin mängu umbes 20 minutist alates) paar korda kobistasid. Vb oleks vaja Oddot Zaccardo asemele, aga hea et tasemele mehi mitu sellele positsioonile.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Koondis\'

            Väravavaht: Peruzzi tegi väga korraliku mängu. Tegi ühe väga hea tõrje ka. Ilmselt teenis Soti ja Valgevene mänguga endale koha ka järgmisteks mängudeks ning, kui samamoodi jätkab ehk suudab ka ennast MMile punnitada.

            Kaitse: oli tõesti ok - kuigi erilist supermängu nad ka ei teinud. Zaccardo oli jällegi suhteliselt rabe, kuid ehk Bonera tagasitulek muudab olukorra paremaks. Grosso esitus jättis minul küll suu lahti. Nesta-Cannavaro tegid korraliku mängu. Kuigi mitmel korral takistati vastasmängijad väga kahtlasel viisil, mille eest oleks pooled kohtunikud vea andnud.

            Poolkaitse - Pirlo oli jällegi väga hea. Totti oli keskväljal minujaoks klass omaette. Kui ta edaspidi nii mängib, siis võib Romalt väga head hooaega oodata. Camoranesi sai samuti hakkama ülikõva esitusega. (Eks me võime mõistada, miks ta Sotimaa vastu ei alustanud) Gattusogi oli väga kindel. Varumees Barone mängu korralikult ei näidnud.

            Rünne - Toni esituse tugevust teavad vast kõik. Iseenesest meenutab ta ju Vierit ennast ning olen täitsa kindel, et sarnased esitused jätkuvad. Gilardino oli küllaltki kõvasti kaitsjate poolt katetud, kuid tema pealelööki väravasööduks siiski ei loe. Põrkas see Toni väljavenitatud kehani ju väravavahist. Muidugi see oli super löök jällegi mängu kangelaselt. Ma usun, et ~95% ründajatest poleks sellega hakkama saanud.
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Koondis\'

              Nõus Taneliga...kuid siiski paremkaitse kohale pretendeerib ka Oddo, lisaks Taneli poolt mainitud Bonerale. Eelistaksid Oddot. Zaccardo suudab vajadusel ka keskkaitses mängida..paremini ilmselt kui Matrix

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Koondis\'

                Algselt postitas cannuman


                Zaccardo suudab vajadusel ka keskkaitses mängida..paremini ilmselt kui Matrix
                Minu arust on Matrix koondise eest väga korralike mänge teinud ning keskkaitses on ta suht ülekaalukalt kolmas valik. Ning rasketes seisudes on kindlasti parem võtta Materazzi, kellel on seda võitlejahinge kõvasti. Kuigi tihtipeale pingutab ta üle. Zaccardot ei hakka Itaalia koondises ilmselt elusees keskel mängima, Materazzi, Barzagli on puhtad keskkaitsjad ning on temast valikus kindlalt eespool (nagu on ka Bonera) + veel noored nagu Marco Motta, Andrea Coda, Cesare Natali peale tulemas samuti. Lisaks suudab ehk Ferrari ka oma mängu jälle leida.

                Oddo pääsu põhikoosseisu ma eriti ei usu. Ei oota temalt mingit superhooaega ning Lippi eelistab ilmselt suure tõenäosusega Bonerat nagu minevik on näidanud.
                sigpic

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Koondis\'

                  ferrarit ma küll koondises näha ei taha. Pigem juba Matrix

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Koondis\'

                    Algselt postitas Tanel

                    Rünne - Toni esituse tugevust teavad vast kõik. Iseenesest meenutab ta ju Vierit ennast ning olen täitsa kindel, et sarnased esitused jätkuvad. Gilardino oli küllaltki kõvasti kaitsjate poolt katetud, kuid tema pealelööki väravasööduks siiski ei loe. Põrkas see Toni väljavenitatud kehani ju väravavahist. Muidugi see oli super löök jällegi mängu kangelaselt. Ma usun, et ~95% ründajatest poleks sellega hakkama saanud.
                    Millist Vierit ta meenutab? Noort vaevalt ...

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Koondis\'

                      Algselt postitas Devil


                      Algselt postitas Tanel

                      Rünne - Toni esituse tugevust teavad vast kõik. Iseenesest meenutab ta ju Vierit ennast ning olen täitsa kindel, et sarnased esitused jätkuvad. Gilardino oli küllaltki kõvasti kaitsjate poolt katetud, kuid tema pealelööki väravasööduks siiski ei loe. Põrkas see Toni väljavenitatud kehani ju väravavahist. Muidugi see oli super löök jällegi mängu kangelaselt. Ma usun, et ~95% ründajatest poleks sellega hakkama saanud.
                      Millist Vierit ta meenutab? Noort vaevalt ...
                      Ma mõtlesin kasvu ning ka mängu poolest.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Koondis\'

                        no aga vieri mängiski noorelt vähe teistmoodi ...
                        mis sa arvad, et ma mõtlesin välimust?
                        ma pole toni-t kunagi näinudki

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Koondis\'

                          Tegelikult võiks siia panna oma lemmik asetuse. Ma teeksin algust:

                          ----------------------Buffon---------------------------

                          Oddo--------Nesta---------Cannavaro------Zambrotta

                          ---Camoranesi------Pirlo-------------Gattuso----------

                          -----------------------Totti-------------------------------

                          -------------Gilardino--------Toni-(Cassano)--------


                          ------------------Buffon------------------

                          -----Nesta---Cannavaro---Grosso-----

                          Camoranesi-Pirlo-Gattuso-Zambrotta

                          -----------------Totti------------------

                          ----------Gilardino----Toni(Cassano)

                          Varus:
                          Peruzzi, Roma

                          Bonera, Zaccardo, Chiellini, Materazzi

                          DeRossi, Esposito, DelPiero?

                          Lucarelli, Vieri, Iaquinta

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Koondis\'

                            u17 MM võitis itaalia 4:3 elevandiluu rannikut. eurospordist näitas kokkuvõtet. mängu lõpp läks ikka päris hulluks, kui kõigepealt läks itaalia 3:2 86 minutil ette, siis aafrikapoisid 87 minutil viigistasid ja 90 minutil lõid itaallased oma neljanda värava.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Koondis\'

                              Algselt postitas cannuman


                              Tegelikult võiks siia panna oma lemmik asetuse. Ma teeksin algust:

                              ----------------------Buffon---------------------------

                              Oddo--------Nesta---------Cannavaro------Zambrotta

                              ---Camoranesi------Pirlo-------------Gattuso----------

                              -----------------------Totti-------------------------------

                              -------------Gilardino--------Toni-(Cassano)--------


                              ------------------Buffon------------------

                              -----Nesta---Cannavaro---Grosso-----

                              Camoranesi-Pirlo-Gattuso-Zambrotta

                              -----------------Totti------------------

                              ----------Gilardino----Toni(Cassano)

                              Varus:
                              Peruzzi, Roma

                              Bonera, Zaccardo, Chiellini, Materazzi

                              DeRossi, Esposito, DelPiero?

                              Lucarelli, Vieri, Iaquinta
                              Nõustun sajaprotsendiliselt sinu esimesega. Ainuke vahe on, et paremaks äärekaitsjaks paneks hetkel Bonera. Ning hetkel pole Gilardino koht just väga kindel - Cassano hakkab varsti jälle mängima, Iaquinta, Lucarelli ja Toni kõik supervormis. Teemast möödudes peaks mainima, et minu xtratimes (võib-olla ka siin) tehtud aimdus, et Gilardinol võib Milanis alguses probleeme tekida tõeks saanud. Seda oli muidugi raske tahta, et ta samamoodi kõmmutama hakkab, aga eks näeb. Praegu vara rääkida. Ise pakuks talle mingi 10-15 väravat sel hooajal, mis iseenesest on normaalne.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Koondis\'

                                no 15 väravat oleks päris kõva sõna....Sheva ju ka tahab midagi sinna kanti + Pirlo ikkagi lööb penalteid. Vieri ka kuivale ei jää. Kaka, Rui Costa, Seedorf annavad oma panuse...ja päris 100 väravat vist ka ikka liigas üks võistkond ei löö.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X