320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Edit: sellist sitaratast nagu Florenzi polnud isegi ülesse kutsutud.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
      Edit: sellist sitaratast nagu Florenzi polnud isegi ülesse kutsutud.
      Vigastatud. Aga õnneks mitte nii tõsine vigastus kui Candreval mentaalselt koguaeg on ja ainult hullemaks läheb.
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Mentaalselt haige või mitte on ta terve ja alati olemas oma koondisele....teie persenäkid
        on nii haledad, et ei püsi isegi ühes tükis rääkimata mänguvormist.
        Sõpaka ajal võiks siiski lasta Candreval puhata ja Parolot mängitada.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Tsau Uuu, musita Zaratet

          Kommentaar


            Ma küsin MIKS sa seda teed? Praegu on aasta 2015.....ainuke mida kodanikud titty ja de pussy tänasel päeval musitavad on Maikoni vänt ja äkki Iturbe kannikad....Ei ole teil kedagi klubi vedamas veel vähem koondist....sinna lihtsalt mercenary puujalgu ei kutsuta.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Kuigi Inglismaa poolt, siis peab möönma, et hästi mängitud värav. Huvitav, kas Chiellini on varem paremaga sääraseid assiste andnud?
              Elu on lühike, pidu on pikk.

              Kommentaar


                Nagu arvata oligi kuulas Conte mind ja lasi Candreval puhata...samas Parolo jooksis kogu mängu...aga noh Lazio ei ole kade ja annab mehi koondisele hea meelega.
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Noored u17 edensid Bulgarias järgmisse ringi, loodame et saavad 6 parema hulka ja pääsevad
                  mm-ile.



                  Forza Italia!!!
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                  FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                  Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                  Kommentaar


                    Teil oma Fellaini ka pundis nagu näha

                    Kommentaar


                      FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                      FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                      Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                        Euro 2016? Ega Itaalial neid tipuründajaid enam ülearu ei ole
                        Berardi, Zaza.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Berardi, Zaza.
                          Nojah, sellegipoolest on valik suhteliselt kitsas. Teatavad šansid on vast ka Rossil, kui vaid see tema vigastustejada ära lõppeks. Igal juhul, kui Toni samamoodi jätkab, siis tuleb Contel temaga arvestada.

                          E: Ka Quagliarella on täitsa korralikult mänginud, hooaja peale 43 mänguga löönud 16 väravat.

                          Kommentaar


                            Lisaks Pelle, Immobile...

                            Arvestades Conte taktikat, siis palju neid tipuründajaid vaja on, et nii suur puudus kohe on?

                            Kommentaar


                              Kahe ründajaga mängides sobib ka El Sharaawy kindlasti tippu.

                              Kommentaar


                                Minu meelest on mure üsna aus. Kui nüüd Itaalias lammutanud pensionärründajad kõrvale jätta, siis on ju seis üsna nukker. Pelle lõi Premmis küll kaksteist, aga minu silmis pole ta väga tõsiseltvõetav ründaja, kellega suurt mängu mängida. Immobile jäi Saksamaal vapsjee kolme värava peale ja Balotelli Liverpooli aastast ei tasu üldse rääkida. Ja kui nüüd koduliigat vaadata, siis Berardi lõi 15, aga ta pigem äär kui selline ja lisaks on suured küsimärgid mehe vaimse külje osas. Zaza, Paloschi, Gabbiadini, Destro lõid küll kümne värava kanti, aga tippründajatest ei saa neist kellegi puhul rääkida. Et seis on sitt, mis sitt minu meelest. Aga õnneks pole suurturniir selle aastal ning eelpool mainitud mängijatel ja miks mitte ka mõnel üllatajal terve hooaeg aega, et korralik läbilöök teha. Kui nüüd sellel suvel EM oleks, siis oleks seis väga nukker.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X