320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sakslased pole nii lollid, et Gundoganist mingit põhimeest teha. Mees on iga aasta laatsaretis. See ei muutu nüüd ka kui inglismaale mängima läheb.

    Kommentaar


      Enamus fännid vinguvad? Ainus, kes vingub on count ja ka mängijad ise on realistid, tegelikult läks parem meeskond edasi. Conte tegi selle meeskonnaga imet ja on väga kahju, et ta ära läheb. Ma ei näe chelseas (ja kogu premmis) eriti mängijaid, kes viitsiks nii palju taktikatrenni teha ja mul on kahtlane tunne, et põleb seal läbi.

      Võimalus edasi saada võib-olla oli, aga juba enne penalteid vaadates, kes meil platsil oli, siis sakslastel tundus rohkem kvaliteetseid lööjaid olevat. Itaalial polnud ühtegi mängijat, kes koduklubis oleks esimene valik penalteid lööma.

      Mina kellegi peale vimma ei kanna, kõik olid tublid ja võeti igasugune maksimum esituse poole pealt. Muidugi veider, et mingine wales saab poolfinaali ja itaalia ei saa, aga see turniirisüsteem ka soosib seda.

      Boateng on vist üks ülehinnatumaid mängijaid üldse, nii palju kui Bayernit olen näinud. Mingitel hetkel on kiire ja asjalik, aga siis flipib päris ära. Enne mängu just mõtlesin, et tema pealt peaks proovima ja Pelle sai tegelikult peapallides talle vastu enam kui hästi.

      Aga no Reus ja Gündogan põhimehed? Et siis kelle asemele nad panna?

      Kommentaar


        Gündogan Khedira asemele ja Reus vasakule äärele.


        --------------Neuer-------------------
        Kimmich--Boa----Hummels--Hector
        ------------Kroos--Ilkay-------------
        Müller----------Özil-------------Reus
        ----------------Gomez---------------

        Äärekaitsjad on ka nagu nad on. Kimmich olude sunnil leitud sellel turniiril ja kindlasti ei ole kokkumäng ja arusaam päris see. Hector täiesti keskpärane ja isiklikult mulle ta seal ei meeldi. Andis assisti, aga ta on ikka ääretult ümmargune vend.

        // Mõnus jutt, et kui saite teise valiku poolikutega Saksamaale vastu, siis poolikutega oleks 4-0 võitnud. Tulge sealt maa pealt alla. See Itaalia pole midagi nii sitt, isegi see kokkuklopsitud keskväli on korraliku mootoriga ja kui taga on Juve raudvara, siis on selle vastu kõigil raske.

        Boateng on sellel turniiril olnud kindlalt üks parimaid kaitsjaid, nüüd üpris õnnetu olukord ja kohe on haip?
        Õppige kaotama, te ei väärinud mängupildi põhjal edasipääsu ja see keskväli poleks elusees teile sellist buusti andnud, et oleksite 4-0/kindlalt selle mängu võitnud.
        Saksa võistkond pole ka midagi nii kõva, kui meedia ja kõik haibivad. Igalpool on probleeme tegelikult ja arvata, et kui suutsite nüüd vigase keskväljaga kuidagimoodi penaltiteni jõuda, siis oleks DDRi, Marchisio ja Verrattiga lõdvalt üle sõitnud, on ikka täiesti idiootne. Tofoa ja selle teise pede Francesko vääriline jutt.

        Kommentaar


          Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust

          Boateng on vist üks ülehinnatumaid mängijaid üldse, nii palju kui Bayernit olen näinud. Mingitel hetkel on kiire ja asjalik, aga siis flipib päris ära.
          Lol. Wut? Boateng ja ülehinnatud? Tüüp on olnud viimasel ajal totaalne boss. Lisaks selle turniiri üks parimaid keskkaitsjaid. Tema poolt pmst esimene eksimus turniiril. Ülehinnatud....

          Kommentaar


            Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
            Enamus fännid vinguvad? Ainus, kes vingub on count ja ka mängijad ise on realistid, tegelikult läks parem meeskond edasi. Conte tegi selle meeskonnaga imet ja on väga kahju, et ta ära läheb. Ma ei näe chelseas (ja kogu premmis) eriti mängijaid, kes viitsiks nii palju taktikatrenni teha ja mul on kahtlane tunne, et põleb seal läbi.

            Võimalus edasi saada võib-olla oli, aga juba enne penalteid vaadates, kes meil platsil oli, siis sakslastel tundus rohkem kvaliteetseid lööjaid olevat. Itaalial polnud ühtegi mängijat, kes koduklubis oleks esimene valik penalteid lööma.

            Mina kellegi peale vimma ei kanna, kõik olid tublid ja võeti igasugune maksimum esituse poole pealt. Muidugi veider, et mingine wales saab poolfinaali ja itaalia ei saa, aga see turniirisüsteem ka soosib seda.

            Boateng on vist üks ülehinnatumaid mängijaid üldse, nii palju kui Bayernit olen näinud. Mingitel hetkel on kiire ja asjalik, aga siis flipib päris ära. Enne mängu just mõtlesin, et tema pealt peaks proovima ja Pelle sai tegelikult peapallides talle vastu enam kui hästi.

            Aga no Reus ja Gündogan põhimehed? Et siis kelle asemele nad panna?
            Kas Pelle Southamptonis pole?

            * Wales siiski võitis oma grupi. Walesi osas võiks maha rahuneda. Belgia wastu olid väga kõvad. Pigem on küsimus, et Portugal saab 3 viigiga grupist edasi ja nüüd on poolfinaalis, meedia räägib ka et 90 min mängudes pole veel võitnud.

            Sisuliselt järgmise euro puhul hakka planeerima, et kuhugi tabeli teise poolde saaks, seega ära grupis esimeseks tule vms sahker mahker.

            See 3nda kohtateda teema on jura. Tehku parem siis lisa grupp vms ja 2 ikka edasi igalt poolt. Või siis kõik 3ndad kohad mängivad lisa playoff vooru vms.

            Kommentaar


              Algselt postitas Ericc Vaata postitust
              Ma saan aru ja et iga lits kiidab enda putsi, aga noo nii loll ei saa olla. Jah, lisaajal oli de sciglio väsinud aga ta ei teinud ühtegi lolli viga, seda florenzi kohta öelda ei saa.

              Räägid siin SES'i toomisest ja kõike mida ta teha oleks võinud, aga see siiski oleks ja see ei maksa sittagi.
              Mis puudutab koondist, siis siin väga pole oma p*tse ja lisaks minu algne häda polnud mitte sellega et DeShitGAyYo oleks kuidagi mega paha olnud 90 minutit, vaid probleem oli C*ntega, kes silmnähtavalt väsinud meest väljakult minema ei toimetanud. Florenzi vahetati normaalajaa lõpus välja ja täiesti õigustatud vahetus oli - miks ei tehtud sama teisel äärel, et korraliku tempot üleval hoida? Päris mitmed pallid läksid vasakul äärel luhta olukordades kus DeShitGayYo lihtsalt ei jõudnud pallini olukordades, kus värske mees oleks jõudnud, seega oleks olnud vähemalt mitu pallikaotust vähem. (veelkord, probleem pole mängijaga, vaid arusaamatus treeneri käikude osas, kes see debiilik üldse dissiks mingid AC Dima BIlani mängijat? päris nii hulluks ka ei läheks, et hakkaks playa hatima Serie B mängijaid.)
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                kes see debiilik üldse dissiks mingid AC Dima BIlani mängijat?)
                Ee....sina?
                Algselt postitas count Vaata postitust
                DeShitGAyYo
                Et noh sa muutud juba nii labaseks, kurb ja piinlik vaadata et selline klähvits Itaalia fänn on
                THEO HERNANDEZ

                Kommentaar


                  Itaalia koondis on väga kõva. Sellise keskväljaga panna sakslastele vastu, panna Hispaania kotti (okei, DDR ja Motta mängisid nende vastu) ja üleüldse olla nii pimp tasemel koondis - au ja kiitus. Keegi neilt seda ei julgenud oodatagi.

                  Kuna ma nii meeletu Itaalia jalkaspets pole, siis võin mingite asjadega puusse panna. Tuleviku osas on põhiküsimus, millist taktikat peaks Itaalia mängima - 3-5-2 on Conte taktika, Juventuse taktika, samas Ventura Torino seda ainult mängibki. Okei, taktika jääb, kuid on vaja asendada Barzagli, kes koondisekarjääri lõpetas ning Buffonile samaväärilist kiiprit vast ei leia. (kui mees veel nt ühe tsükli kaasa teeb, on kõva)

                  Darmiani heit on arusaadav, kuid ma ei süüdistaks selles mängijat, vaid üliperssekukkunud hooaega Unitedis, kus Van Gaal pani peaaegu kõik mängima alla oma taseme. Hooaja alguses olevad mängud oli Darmian ülihea, olin kindel et Premmi top3 paremkaitsja on saabunud. Kuid nagu ikka - vorm muutus halvemaks, mängija muutus ebakindlaks jne. Pole ime, et mõlemad Unitedi mängijad eile mööda lõid - eksis kange Schweini, samuti Darmian. Järgmine tsükkel on mees kindlasti parem.

                  Pelle, Eder? Tasemelt nad Itaalia koondise levelit küll välja ei mängi, jah - link-up play oli neil hea, tööd rügasid, kuid üldjoontes ikka nadi. Samas, keda sealt võtta oleks? Berardi? SES? Teine võimalus on mängida kiiruse peale, mitte target mani peale - seljuhul ründefaasis Insigne (kes tegelikult on äär?)-Berardi oleks lahe kooslus. Berardi 185 pikk, mingit peaga mängimise oskust peaks olema, samas oskab jalaga ka lüüa. Upgrade Pellele?

                  Keskväljateemat pole mõtet puudutada - tähtsaimad lülid (Verratti, Marchisio) olid vigastatud, Montolivo ja Jorginho läksid ka katki ning pidigi lootma DDR-Giachherini-Parolo keskväljale, kus põhimees DDR vigastuse tõttu Saksamaa vastu ei mänginud. DDR-Verratti-Marchisio oleks.... las see jääda oletusteks.

                  Kaitses võtta Barzagli asemele Rugani (oleneb kuidas Allegri teda nüüd uuel hooajal kasutama hakkab, loodame et vaikselt võtab Barza rolli üle) ning Juve tuumik säilib. Kaitsefaasis veel 1-2 tsüklit peaks hakkama saama, MM2018 ajal on Chiellini 33, Bonucci 31.

                  Kindlasti oleks neljase kaitseliiniga ka asjad veel üsna hästi, sest olen kindel - Darmian läheb paremaks, Chiello-Bonu keskkaitsepaar on võimas ja vasakul võib De Sciglio kah hakkama saada. Või on sinna kedagi etemat panna? #eikateab

                  Seljuhul saab mängitada edukalt 4-3-3 taktikat, kus keskväljal De Rossi-Verratti-Marchisio, varus Sturaro (kes tegelikult hea hard-working, Parolo, Montolivo) kuid põhiküsimus - kes hakkab Itaalias De Rossi asemel seda keskväljatanki mängima?

                  Ründes tahaks väga näha Insignet vasakul äärel, Berardit tipus ja Florenzit paremal äärel - jah, mees teeb metsikult tööd ja sobib RWB rolli, kuid naturaalselt on mees ju äär, mitte kaitsja. Candreva sobib paremasse äärde ka väga hästi.


                  Paluks tagasisidet.
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Kohati jääb ka Teie Saksa fännide suust siin kuulma seda sama mida Müller üritas Chiellinile selgeks teha ja siis 10 minta hiljem ise väga demonstratiivselt ja stiilipunktidega esitas.

                    Aga noh, mina jään samuti selle juurde ja väidan, et jalgpalli mäng hakkab ikka keskväljalt kujunema ja selles mängus oli meil sellega probleeme. Fakt. Sellisel turniiril on see õnnefaktor kahjuks väga oluline ja seekord lihtsalt Itaalial oli veidi rohkem probleeme koosseisu ja sellest kujuneva taktika valikul. Kollased kaardid (mõni kohtunik annab teine mitte), eelnevad mängud (oleme ausad: slovakkia või hispaania), vigastused (de rossi ja candreva loomulikult. Mängu iseloomustas täpselt see pilt mis Hispaaniaga hakkas olema kui De Rossi välja vahetati) mängivad pikas perspektiivis rolli.

                    Õnn soosib tugevamaid? Jah, nii on. Eile oli Saksamaa tugevam ja mul on väga kahju, et me ei saagi teada, et mis oleks kui...

                    Nii kauaks aga õnne Saksamaale, sest järgmises voorus on seda veel rohkem vaja kuna nüüd 120 minutit jalgades!

                    Kommentaar


                      13592550_10205972540904297_5468474463043635799_n.jpg
                      trololo
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        kusik


                        keksupreili
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          There is also footage of Pellè’s girlfriend in the stands in Bordeaux after the incident.

                          She can be seen mouthing: “I knew he was going to miss that, what a…”

                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Ma ütlesin ka seda sama teleka ees.

                            Kommentaar


                              meintz ütles ka
                              THEO HERNANDEZ

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                                Saksa võistkond pole ka midagi nii kõva, kui meedia ja kõik haibivad. Igalpool on probleeme tegelikult ja arvata, et kui suutsite nüüd vigase keskväljaga kuidagimoodi penaltiteni jõuda, siis oleks DDRi, Marchisio ja Verrattiga lõdvalt üle sõitnud, on ikka täiesti idiootne. Tofoa ja selle teise pede Francesko vääriline jutt.
                                Põnev, räägi veel.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X