320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teame, et Itaallastel on kohati "eelaimdused" mustanahaliste suhtes. Millegi pärast ma ei usu Balotelli võimalustesse.

    Hetkel tundub ka ilma temata Itaalial olevat MMil 2010 väga tugev koondis. Kui Giovinco, Rossi, Montelivo, Aquliani, De Rossi jne. Noori ja andekaid on palju, vaadake kasvõi olümpiakoondist. Cerci on üks nimi, keda tuleks jälgida lähimate aastate jooksul. Väga talendikas vend. Usun, et koondisse jäävad vanast kaardiväest Pirlo, Cannavaro, Zambrotta, Buffon, ilmselt kutsutakse tagasi Nesta ja Totti kui nad nõus on.





    Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

    Parim laul

    Kommentaar


      Tann räägi enda eest. Usun et Lippi kutsub tema aga mina eelistaks kui koondis aafikrastest puhas oleks. Ja mina ei usu Nesta ja Totti tagasitulekusse

      Kommentaar


        Cerci on ja jääb talendiks. On palju paremaid, säravamaid ja huvitavamaid talente, keda sa ei maininud (Lanzafame on üks neist näiteks). Kui Cercist midagi tuleks, siis ei võtaks Roma endale igasugused Giuly'sid ja Wilhelmssone ühe aastasteks seiklusteks klubiga. Enne veel Rosi ka.

        Aga Camoranesi meeldib Itaalia koondises, cannu? Erinevalt Balotellist on Camoranesi ju täitsa võõra maa poeg, sündinud ja kasvanud Itaaliast tuhandete kilomeetrite kaugusel.

        Aga ei ole midagi teha ju - on vaja terve elu Itaalias elanud aafriklasi võta koondisesse, kui igasugused Tottid oma koondist esindada ei taha.

        Ja ma ei tea mis prototüüpe te nüüd itaallastest kujutate. Võtate 1000 staadionitel aegajalt ära eksinud tola arvamuse tervete 50-60 tuhandeliste pealtvaatajate ühtseks uskumuseks?
        sigpic

        Kommentaar


          Camoranesil on Itaalia juured ja samasugune valge või latiino. Balotelli on Aafriklane. Kui ta koondises on siis austan seda ja kõmmutagu MM-il minu poolest 10 väravat. Ja reaalselt muidugi võiks ju Camoranesi asemel ka puhas itaallane olla eksju, mis saaks mul selle vastu olla. Samas kui me mõningate aastate pärast EM-il peame aafriklaste omavahelist pusimist vaatama, kas me siis seda soovime?

          Kohtuvad Itaalia ja Saksmaa ja siis Saksa neegrid võidavad Itaalia neegreid. tore kas pole?

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Camoranesil on Itaalia juured ja samasugune valge või latiino. Balotelli on Aafriklane. Kui ta koondises on siis austan seda ja kõmmutagu MM-il minu poolest 10 väravat. Ja reaalselt muidugi võiks ju Camoranesi asemel ka puhas itaallane olla eksju, mis saaks mul selle vastu olla. Samas kui me mõningate aastate pärast EM-il peame aafriklaste omavahelist pusimist vaatama, kas me siis seda soovime?

            Kohtuvad Itaalia ja Saksmaa ja siis Saksa neegrid võidavad Itaalia neegreid. tore kas pole?
            Sellist jama on raske kommenteerida.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Õige jutt. Saksa koondis oli seal U-21 MM oli vist puha neegrid ja segaverelised..sakslasi oli aint paar. Ja ärgem unustagem prantsuse neegriväge
              Mina Balotellit koondisse ei kutsuks. Ghana koondise kapten kutsus teda juba sinna aga vend keeldus.





              Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

              Parim laul

              Kommentaar


                Tore, et cannumanil rassistiverd ka on. Eesti koondis ka puha eestistatud ja terve elu Eestis elanud venelasi täis - jooksevad selle peale ka silmad vett?
                sigpic

                Kommentaar


                  ei jookse, sest nad on valged :P
                  Algselt postitas Iceman
                  Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                  Kommentaar


                    käi perse tann. Tahan et Itaaliat esindaks itaallased, mis selles halba on?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      käi perse tann. Tahan et Itaaliat esindaks itaallased, mis selles halba on?
                      Kui itaallane on mustanahaline, mis selles halba on?
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Itaallased pole mustanahalised

                        Kommentaar


                          ei koti mind.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jaamu
                            Natuke OT aga kas sulle ei meeldi siis ka see, et Eesti koondises on Malta vastu Londak, Kruglov, Sidorenkov, Šisov, Dmitrijev, Vassiljev ja Zenjov.
                            öeldi juba, et pole probleemi - nad on valged
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Romal endalgi oli just üks mustanahaline itaallasest kaitsemängija ju...nüüdseks vist Genoas.

                              Kommentaar


                                Just. Lisaks on Romas veel mitu nigga. Olen ma neid sõimanud või pahameelt avaldanud nahavärvi pärast?

                                EDIT: jah ei ole seda vaja et neegrid eesti esindaksid.

                                Aga davai kui soov edasi arutada seda siis off-topicus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X