320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kunagine FM/CM legend Gaetano D'Agostino on Udineses lõpuks ometi oma tõelist potentsiaali näitamas ning on nüüdseks teeninud ka oma esimese kutse rahvuskoondisesse. Interi vastu oli ta igatahes väga hea ja teisteski mängudes, mis see hooaeg olen juhtunud nägema, on ta üsna ilusti seal keskväljal söötu lükanud ja playmakeri rolli täitnud.
    sigpic

    Kommentaar


      Eile õhtul Azzuri viigistas siis Kreekaga 1-1. Niipalju, kui ma läbi hakkivate streamide mängu viitsisin vaadata, siis oli tegu üsna tavalise sõprusmänguga ehk üsna mõttetu pingevaba pallitagaajamine. Kreeka värav oli päris suur keskkaitsepaari praak ning Itaalia värava eest hoolitses Toni. Aga jah, paistab, et Lippi alles otsib toimivat koosseisu ja taktikat.

      Ja seda ka, et eilne viik oli 31 järjestikune mäng, kus Lippi suutis koondise treenerina kaotust vältida. Pole paha.

      Kommentaar


        Mina nägin täiesti korraliku striimi. Itaalia tekitas päris palju võimalusi ning Kreeka paugutas suluseisust ühe värava mida ei loetud. Mängu lõpp muutus ja igavaks ja niisama hoiti palli... Rossi oli hea, Camo oli hea, DeRossi oli väga hea. Chiellini ja Grosso super. Montolivo pettumus. Toni lõi värava ja tekitas veel paar momenti. Äkki saab temst ikka asja veel. Ahjaa. Gattuso presidentiks!

        Kommentaar


          Itaalia koondis ja võõrsil mõttetus friendlys viik, where is the news?
          Nägin ainult highlighte aga kuigi Toni üle on mul hea meel siis koondisele tervikuna tuleks kasuks kui oleks ründes rohkem variante, me kõik nägime mõned kuud tagasi, mis juhtub kui plaan B puudub.... Seda enam, et noort materjali on roppu moodi

          Kommentaar


            Noo..plaan B on olemas Del Piero ja Cassano näol

            Kommentaar


              DP ja Cassano peaks olema plaan A

              Aga eelnev kommenteerija vast mõtleski seda, et EM-il olid mõlemad täkud kohal, aga ikkagi ei suudetud Hispaaniale väravat lüüa...

              Ja minult on ainult hea meel, et Rossi niipalju mänguaega on saanud hiljuti, aga noh Cassano tuleks ka MM-ile võtta minu hinnangul. Siis on Gilal ka seal ees midagi teha...

              Kommentaar


                cannuman, roma fänni kohta saad asjadest väga hästi aru

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Mina nägin täiesti korraliku striimi. Itaalia tekitas päris palju võimalusi ning Kreeka paugutas suluseisust ühe värava mida ei loetud. Mängu lõpp muutus ja igavaks ja niisama hoiti palli... Rossi oli hea, Camo oli hea, DeRossi oli väga hea. Chiellini ja Grosso super. Montolivo pettumus. Toni lõi värava ja tekitas veel paar momenti. Äkki saab temst ikka asja veel. Ahjaa. Gattuso presidentiks!
                  Seda lugedes tekib kysimus kuidas viiki mängiti? Montolivo tegi siis kõik nii sitalt?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Viiki mängiti nii, et mõlemaid lõid ühe värava.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      Seda lugedes tekib kysimus kuidas viiki mängiti? Montolivo tegi siis kõik nii sitalt?
                      Mul jäi ka kommentaarist mulje, et Monto tegi vist mitmekordselt kehva mängu, et nullida kõikide teiste hea esitus. Loodan siiski, et see pole tõsi, sest sellise Montolivoga Udinese vastu küll minna ei tahaks
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Ma ei öelnud ju et Montolivo sitt oli? Ütlesin et pettumus oli...Aga noh tõele näkku vaadates oli ta sitt. Aga alati on meil Giovinco (ja Rosinaldo?) peale kasvamas. Siiski ei paista kusagilt, et Lippil sellised plaanid oleks MM jaoks.

                        Kommentaar


                          No Giovinco istub pingil klubis ja enne selle situatsiooni muutumist ei saa rääkidagi koondiekutsest.

                          Aga jah - Rosina on sel hooajal üsna terav olnud, aga enesekindlus on ta mängust puudu. Balotellile peaks võimaluse andma enivei vaadates, kuidas ta U21'te on juba üsna palju päästnud. Ilmselgelt liiga madal tase tema jaoks ja parem jäta ta U21's üldse kasutamata imo, ta ei saa seal mängimisest mitte mingit kasu, anda parem koht sellele, kel sellisel tasemel mängud ka arenguks väga vajalikud on.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Mina ütleks, et sellises mängus oleks pidanud rohkem nooremaid kutsuma tiimi. Camo ja muud penskarid ala toni välja. Curci ei saand ka mängida. Olen Lippis veidi pettunud





                            Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                            Parim laul

                            Kommentaar


                              Küll noored saavad siis sõpruslahingutes platsil mürada, kui leitakse töötav taktika ja koosseis. Samas peab möönma, et mõned Lippi otsused olid väga kahtlased- Iaquinta platsilepääsemine on oma loogilisuselt võrreldav Konsa figureerimisega Eesti koondises. Treener võiks aru saada, et Iaquinta ja ka Cannavaro parimad päevad jäid MMi aegadesse ja nad oma parimatest päevadest ollakse sama kaugel kui Lazio Serie A tiitlist.

                              Kommentaar


                                Siis selline tore algatus
                                Felix: Oh, bollocks!
                                Elmo: Dog's bollocks?
                                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                                Elmo: No dog involved?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X