320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Zambro võiks muidugi koondises olla aga Dossena jätaks välja.
    Ja.. Tra Lippi klaarige Cassanoga asi ära!





    Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

    Parim laul

    Kommentaar


      Cassano on teine teema jah. Ja otsust teda ilmselt mitte kunagi kutsuda austan ma vaid sellepärast, et hr Lippi teab kuidas meeskond võitma panna ja ju siis on õige otsus.

      Kommentaar


        Eksimine on inimlik Keegi pole meist 100% ideeaalne. Cupi finaalis oli Cassano Sampi ainuke mees väljakul. Teistest kordades üle. Meest on vaja koondisesse. romast lahkumine näitab, et mida aeg edasi seda targemaks saad ja vigadest õpid. Pandevi lahkumise korral oleks mega küll kui tuleks pommuudis, et Lazio uueks ründepaariks hakkab Zarate-Cassano.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          ma olen siin juba vihjanud, et ta ei saa Cassanot kutsuda, kuna nad ei mahu ühe nr 10-ga koos platsile ära kes aasta pärast tagasi koondises on...

          Aga Uuu...Cassano Lazios? Unustasid hommikul rohtu võtta jälle?

          Kommentaar


            Cassano võiks Rooma küll tagasi tulla.. aga klubiks ei oleks Lazio..





            Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

            Parim laul

            Kommentaar


              Mina loodan ainult ühte, et Totti oleks nüüd terve ja ta saaks osaleda 2010 MM finaalturniiril
              Sest nagu ma aru olen saanud, kui see kolmik cassano-totti-del piero on nõus koondise eest pelama- kuidas lippil jätkuks jultumust need mehed välja jätta ja mitte ühtegi nendest koondisesse kutsuda, kuna on näha et praegused mehed on koondise jaoks veel liiga toored(mõtlen uued ja mõned katsetused).
              sigpic

              Kommentaar


                Cassano ja Lotito ei ole päris võõrad tegelased muide. Ja isegi kollases kirjanduses käis läbi Cassano tulek Laziosses.....Zarate tulek muidugi kustutas need jutud.
                Ja ma saan aru et olin eile sünnipäeval ja sai veidike võetud, aga et siin mingi punt tõesti usub et totti tuleb tagasi on absurdne. See junn ei suuda rooma eestki 1/3 hooajast väljakul ollagi. Get real!!!!!!!!!!Mees on tõesti olnud maailam eliidis aga hotshoti rong on ammu läinud. Üks kõrgel tasemel hooaeg romaga ja peale seda võite oma iidolit lastelastele näidata ajalooraamatust.
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Konföderatsioonide karikale lähevad Itaalia värve kaitsma:


                  Portieri
                  : Buffon (Juventus), Amelia (Palermo), De Sanctis (Galatasaray)

                  Difensori: Cannavaro (Juventus), Chiellini (Juventus), Dossena (Liverpool), Gamberini (Fiorentina), Grosso (Lione), Legrottaglie (Juventus), Santon (Inter), Zambrotta (Milan)

                  Centrocampisti: Camoranesi (Juventus), De Rossi (Roma), Gattuso (Milan), Montolivo (Fiorentina), Palombo (Sampdoria), Pirlo (Milan)

                  Attaccanti
                  : Gilardino (Fiorentina), Iaquinta (Juventus), Pepe (Udinese), Quagliarella (Napoli), Giuseppe Rossi (Villarreal), Toni (Bayern Monaco).


                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Dossena...WTF?

                    Kommentaar


                      Pigem nagu TONI WTF
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        pigem nagu Gattuso WTF

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          pigem nagu Gattuso WTF
                          Rino ütleb: 'cannu. GTFO!'


                          Suht kahtlane värk on jah üldiselt. D'Agostino ei saa ja Pepe saab. Ambro ei saa ja Gattuso saab(kuigi see vast kõige põhjendatum, sest Rino on ikka koondise selgroog). Cassano küsimus. Maarek, kuidas Gamberini on see hooaeg olnud? Dossena?

                          Vähemalt on Rossi koondises ...
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Dossena Liverpoolis on olnud küll üks hunnik õnnetust, iga kord kui ta palli sai, käis mul kehast jõnks läbi, et nüüd kaotab ta selle. Tavaliselt kaotaski.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Nö "väljajäetute" koondis ei näe just väga sitt välja. Ja seda isegi ilma Tottita.

                              -------------Abbiati
                              Oddo---Barzagli---mingi kaitsja---Criscito
                              --Ambrosini---Marchisio---D´Agostino---
                              ------------Cassano--------------------
                              -------Pazzini------Del Piero------------

                              Kikiks vabalt Lippi tiimi ässi.

                              Kommentaar


                                Totti peab olema!!!
                                Ehk võtab Lippi varsti aru pähe...Et itaalia keskmikest flopidega ikka head tiimi kokku ei pane! Dossena on raisk nagu see Senderos-kuradi lõuendile pitskrohviga pasandama-pasahärjad
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X