320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • jamesblake
    replied
    Sorri kui teie diskussiooni siin rikun veidi...aga tahtsin lihtsalt sisse poppida ja kiirelt õnnitleda. Nüüd pooles tahaks näha midagi sellist nagu 2006. aastal MMil Saksamaa vastu, super emotsioone tõi antud mäng, kindlalt 1 lähiajaloo lemmikuid.
    Mitu meest antud koondisest veel tules on? Paugult suudan küll vaid kolm nime välja tuua, De Rossi, Pirlo ja Buffon, raudselt keegi ülielementaarne jäi välja.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    ma pole 100% kindel, kas kääbusduo sitt mäng on seotud nende taseme või siis tiimi selleks ajaks tabanud väsimusega. sesmõttes kääbusduol on ka raske, kui Balza/Abate enam nii kiiresti ründesse appi ei jõua, väsinud poolikud paanikapalle ette peksavad ja üleüldiselt mäng allpool laguneb. jah, Balo on kindlasti sellises olukorras kasulikum, kuid TotòtGiod stiilis "Jumal tänatud, et me 2 jupatsiga ründes ei mäng" risti lüüa ka ei tohiks.

    Leave a comment:


  • Tanel
    replied
    Kääbuste duo pole üheski mängus töötanud tegelikult.

    Ja ega Di Natale pole ka selline "võimalus=värav" mees tegelikult ning Balotelli on ikka palju efektiivsem, olukorras, kus Itaalia ei saa/jaksa suurte jõududega kiiresti rünnakule jõuda (suudab jõu/kiirusega kaitsjatest üle olla pluss ise tühjast kohast löögile jõuda).

    Paljud Balo võimalustest ja pealelöökidest tuleb ikka väga tühjast kohast (a la eilne käärlöök) ning nii mitmedki teenib ta puhtalt oma jõu ja tehnikagaga, olukordades, kus Di Nat, Borini või Giovinco lihtsalt minema trügitaks. Kiirust on tal ka kõigist kolmest rohkem ning see on ka suur pluss, et olgu vastas Hispaania, Iirimaa või Inglismaa, teda see mentaalselt ei mõjuta.

    Iseenesest oleks eile võitnud Di Natalet ja Balotellit koos proovida, aga Diamanti töötas ka okeilt.

    Tahaks loota, et Balo jaksab Saksamaa vastu ka alustada, kuigi vastupidavus on üsna kehv tal ja raske näha, et ta suudab 120 minutist korralikult taastuda. Eile oli ta 60-70 minuti järel kadunud.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas Devil Vaata postitust
    Balo pole kaugeltki puujalg, lihtsalt mõtleb kohati üle kui tal ruumi liiga palju. Jumal tänatud, et me 2 jupatsiga ründes ei mängi, muidu läheb nagu horvaatiaga viimased 30 min.
    100% nõus. Peaasi, et kääbuste duo platsil pole.

    Leave a comment:


  • Devil
    replied
    Balo pole kaugeltki puujalg, lihtsalt mõtleb kohati üle kui tal ruumi liiga palju. Jumal tänatud, et me 2 jupatsiga ründes ei mängi, muidu läheb nagu horvaatiaga viimased 30 min.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    ma usun, et asi on ka selles, et Itaalia pommitab arvestavalt kauglööke.

    Löögid väljaspoolt kasti:
    Itaalia 57%
    Portugal 44%
    Saksamaa 43%
    Hispaania 36%

    aga olukordade lõpetamine on nukker küll, sellele ei saa vastu vaielda.

    Leave a comment:


  • Maarek
    replied
    Italy has 87 shots.
    Germany has 60 shots.
    Spain has 68 shots.
    Portugal 70 shots.
    Pealelöökidega seis siis väidetavalt selline, löödud väravatega asi vähe teine.

    Saksamaa - 9
    Hispaania - 7
    Portugal - 6
    Itaalia - 4


    Küsimus ei ole Montolivos, Mottas, Nocerinos või kelles iganes keskväljal, vaid võimaluste realiseerimises.

    Eile Mario "puujalg" Balotelli lausa nutma. Nii palju võimalusi lihtsalt ei saa ära s*ttuda
    10 võimalust, millest 5 suutis raamidesse organiseerida, aga väravasse mitte ainsatki
    Cassano proovis 5 korda ja sai väravale pihta 1 korra.

    Mõlema reitingud meeskonna madalaimad ja Balotelli sellega vist hakkama saanud kõigis mängudes peale Iirimaa, kus tal skoorida õnnestus.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Tegelt on DDR olnud ikka sitaks täkk. Ning jah, tal pidi mingi seljahäda olema.
    Üldiselt DDRi, Pirlo, Balza, Gigi ja mööndustega Bonucci, Barza, Cassano kallal ei saa iriseda. Ülejäänutega juba võib.
    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Samuti on Abatel mingi jama.
    ja Maggio on kaartidega väljas? not cool

    Leave a comment:


  • orbitaaljaam
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    F.Totti teeb überposti "miks Tottit koondises pole"
    Tegelt on DDR olnud ikka sitaks täkk. Ning jah, tal pidi mingi seljahäda olema. Samuti on Abatel mingi jama.

    Leave a comment:


  • ericbana
    replied
    no ütleme nii, et kuigi ma ei tea Itaalia jalgpallist suurt sittagi, siis eilsed vahetused tundusid küll megakahtlased. Kas DDR võeti välja kerge vigastuse tõttu?

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    olen näinud ka vastupidiseid arvamusi/hindeid, et eks ta lõpuks maitseasi on. ja selles "ebasobivas positsioonis" mängimises osas ma ka 100% nõus pole: Montol tegelikult peaks (nt vastupidiselt Mottale) olema kõik vajalikud oskused poolkaitseliini ja ründeliini vahelises augus mängimiseks. kuigi jah, ega ta seal viimastel aastatel liiga palju pole mänginud ja selles plaanis ehk tuli mu möla liialt.

    ja lõppeks selliste "teen kõike okeilt, aga mitte midagi suurepäraselt" mängijate puhul jääbki hinnang suuresti maitse- ja klubieelistuste taha. Mina leian, et Marchisio on täkk, orbot+Jasper leiavad, et Monto+Noce on real shit, Tanel tuleb varsti Motta jutuga ja F.Totti teeb überposti DDRist. kuigi reaalsuses mängijate esituses väga suurt vahet pole.

    Leave a comment:


  • orbitaaljaam
    replied
    eikal paistavad juve kõrvad arvamuse tagant välja
    Montolivo oli küll jah just kaitseosas väga nõrk. Samas ei saa ma aru Abate tümitamisest, kes esimesel poolajal keskendus rohkem kaitsetegevusele, kuid teisel erinevalt vasakust äärest suht korralikult tõusis.

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    tahad öelda, et sulle monto mäng meeldis? ma pole vist viimasel aastal ühegi teise mängija mängu kohta nii palju "tra, mida sa teed?" pidanud hüüdma.
    pigem tahan öelda, et Montolivo esitusele ei ole vajalik kaigast vibutada. arvestades, et ta mängis endale ebasobival positsioonil ja kõige kuumemas tsoonis sai ta täitsa ok-lt hakkama. Marchisio poolt samalajal suht meh partii ja väravat küll kuskilt tulemas ei näe. pigem tuleb see Nocerinolt, kes polnud lauskäkk.

    samal arvamusel on ka Football Italia staff:
    Claudio Marchisio: 5.5

    If Abate and Balzaretti are the beneficiaries of Prandelli's reversion to 4-3-1-2, Claudio Marchisio is the victim. Such a threat from attacking midfield against Spain and Croatia, but anonymous against Ireland and quiet again tonight. Marginal.

    Riccardo Montolivo: 7

    Missed penalty, missed penalty, missed penalty. We shouldn't remember his performance for that, but we will. The surprise starter looked lively throughout and created openings with clever clipped balls over the top. Sprightly.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    sa ajasid montolivo ja marchisio sassi.
    tahad öelda, et sulle monto mäng meeldis? ma pole vist viimasel aastal ühegi teise mängija mängu kohta nii palju "tra, mida sa teed?" pidanud hüüdma.

    Leave a comment:


  • orbitaaljaam
    replied

    Leave a comment:

Working...
X