320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondis - Campioni d'Europa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    DeRossi ära saata? Musita Snickersmeest

    Ja kui sul on äärel selline vend nagu Cassano, siis kohe kindlasti aitab ta ees palli hoida või võtab keskväljalt palli ja viib selle vastaste värava poole. Hetkel on ainult Camoranesi selline vend kes suudab äärel palliga keerutada natukenegi. Aga üldiselt sõltub jällegi kõik sellest, et kelle vastu mängitakse. Mingi kotikute vastu domineeritakse platsil nii või naa ja siis on ette vaja Gilardinot kes jõuga seal palli sisse paneb, samas kui on selge et kontrate peale mängitakse, siis on Di Natale ja kasvõi Quagliarella igati mõistlikum variant.

    Aga üldiselt, küll Lippi teab.

    Kommentaar


      Keskväljaga on veel selline lugu et kui nüüd Aquliani saaks korralikult Liverpooli eest platsile ja mängiks nii nagu tema standardid ette näevad, sisi on tema üks põhi meestets De Rossi kõrvale. Niiet ikkagi mina näen muret pigem ründes ja selles et meil pole sellist kõvat tehnika esindajat. Kindlasti oleks Cassanost ainult kasu,Camoranesist pole kuangi midagi head arvanud, sohilaps ja kõik. Mul siin öösel ei tule ausalt pähe et kes see mees võiks seda mängu ehitada, ainuke reaalne variant ongi De Rossi ja Aquliani. Vasakul äärel on muidugi ka D`Agostino, kes on kõvast klassist mees... et pigem jah jääme ikka neid ründajaid kiruma. Rossi ja kesklassist Di Natale on Itaalia parim ründeliin ve? Siis tuleb küll üks nutune MM...(ma ausalt tahaks selles ründajate teemas eksida, aga kahjuks poel ma midagi säravat näinud, ei ole meil ühtegi Inzaghit, Vierit, Baggiost rääkimata)!
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Härrad Aquialani ja De Rossi pole küll sellised mängijad, kelle õlule mängu ehitamine panna. Arvestades, et pea kõigis Itaalia tippklubides on mängujuhiks importpallurid (Diego, Sneijder, Jovetic, Seedorf jne), siis on olukord väga nutune. Pirlo on antud positsioonil rohkem hädavariant (mis ei välista küll seda, et ta seal särama hakkab) ja rohkem võimalikke lahendusi nagu polegi. Okei, kui Totti saba väga jalge vahele tõmbaks ja avalikult tunnistaks, et ta on perses tropp, siis tuleks ehk ka tema kanditatuur arutlusele. Samas oleks ka Totti väga raske meeskonda sobitada, sest terves Itaalias on ainult 1 maailmatasemel äärepoolik (Camoranesi ja temagi best of hakkab läbi saama) ja see muudab meeskonna mängimapanemise väga keeruliseks. 4-4-Totti-1 süsteem ei tule seeõttu kõne alla, samas 4-3-Totti-2 või 4-2-3-1 formaatsioonide jaoks on Totti liiga laisk kaitses mängija. Sarnane seis on ka Cassanoga- meest on lihtsalt väga raske teiste olemasolevate mängijatega platsile sobitada. Lippil on ees ikka väga rasked ajad, et mingisugustki tulemust MMilt saada.

        Kommentaar


          Võib olla Pirlo hoopis AMFina, mis tal viimastel koondise mängudes võrdlemisi häsi välja tulnud?
          Ees Totti ja Cassano, sest nad teavad kuidas ära lüüa ja võivad samas ka palli üleval hoida.
          Siis tuleks probleemiks nn 3.. De Rossi..keegi..keegi? Ehk D`Agostino suudab taastada oma eelmise hooaja vormi.
          Kaitse? -:- Mõnedes olukordades, eriti standard, ollakse nagu peata kanad. Cannavaro ka igavesti ei suuda seda liini koos hoida. Zambro ei suuda.. kedagi paremat kah pole eriti..Mottale ei anna Ranieri üldse mänguaega, Santon ei saa ka eriti mängida. Criscito oleks vb variant 4-4-2 LMFi mängima.





          Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

          Parim laul

          Kommentaar


            ma jõuan pärast üheksat töölt, istund diivanile ja mõtlen et tsekkan mis jalkamaailmas uudist ja külastan foorumit..ja siis pean sellist kelbast lugema? Süstige mulle pähe ma olen väsinud sellisest jurast.

            Kommentaar


              me sinu pärast kirjutamegi





              Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

              Parim laul

              Kommentaar


                no halastage ometi

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  Keskväljaga on veel selline lugu et kui nüüd Aquliani saaks korralikult Liverpooli eest platsile ja mängiks nii nagu tema standardid ette näevad, sisi on tema üks põhi meestets De Rossi kõrvale. Niiet ikkagi mina näen muret pigem ründes ja selles et meil pole sellist kõvat tehnika esindajat. Kindlasti oleks Cassanost ainult kasu,Camoranesist pole kuangi midagi head arvanud, sohilaps ja kõik. Mul siin öösel ei tule ausalt pähe et kes see mees võiks seda mängu ehitada, ainuke reaalne variant ongi De Rossi ja Aquliani. Vasakul äärel on muidugi ka D`Agostino, kes on kõvast klassist mees... et pigem jah jääme ikka neid ründajaid kiruma. Rossi ja kesklassist Di Natale on Itaalia parim ründeliin ve? Siis tuleb küll üks nutune MM...(ma ausalt tahaks selles ründajate teemas eksida, aga kahjuks poel ma midagi säravat näinud, ei ole meil ühtegi Inzaghit, Vierit, Baggiost rääkimata)!
                  Paha lugu küll sul nende "sohipoegadega", sest neid hakkab varsti juurde tulema.
                  Balotelli, Amauri ja mõned mustad poisid veel, keda andekateks peetakse ja kellel Itaalia kodakondsus on.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Paha lugu küll sul nende "sohipoegadega", sest neid hakkab varsti juurde tulema.
                    Balotelli, Amauri ja mõned mustad poisid veel, keda andekateks peetakse ja kellel Itaalia kodakondsus on.
                    Mitte Lippi ajal.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Nice, Santon, D'Agostino, Quagliarella ja Rossi platsil


                      Marchetti; Santon, Gamberini, Cannavaro, Bocchetti; Pepe, D'Agostino, Gattuso; Rossi, Quagliarella; Gilardino

                      Kommentaar


                        ähähähähähähäää.. irw..irw... Gattuso ja Pepe sugused ei oska ikka





                        Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                        Parim laul

                        Kommentaar


                          Haa, ei ole võimalik:P

                          Kommentaar


                            Veits behind time, aga kui just silmaklappe peas polnud, oli ju Euro 2008'l näha tegelikult, et Cassano ei muutnud mitte munnigi. Teistest ründajast võib-olla oli nõks parem, aga Itaalia mängule ei andnud see midagi juurde.

                            Poolkaitse asendamises mõtlen eelkõige neid Milani ja Juventuse mehi, kellele asendajat pole. De Rossi on ainuke, kes alles peaks jääma. Ja ei, Aquilani tase ei ole veel piisav, et ta tipptiimide vastu hätta ei jääks... või vähemalt ei olnud enne Inglismaale siirdumist. Pealegi on tema tervis paras loterii.

                            Balotelli ja Cassano koos võib-olla hakkaks juba midagi muutma, aga Balotelli ei ole vähemalt minu arust vaimselt valmis koondist esindama veel tüki aja jooksul.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              D`Agostino oli ju eelmisel aasta suurepärane. Sellel hooajal pole just väga palju Udinese mänge näinud, aga kui ta on ligilähedal eelmise hooaja vormile, siis võiks tema olla üks lahendus. Ma näeks MMil poolkaitsjatena just De Rossit ja D´Agostinot. Ja Marchisio muutub niisamuti päev-päevalt aina paremaks, seni on mees olnud Buffoni kõrval parim Juventuse mängija.

                              Ma ei saagi tegelikult aru, et miks sa koondise suurimaks probleemiks pead just poolkaitsjaid. Palju problemaatilisemad positsioonid on näiteks äärekaitsjad, mis ei kannata absoluutselt kriitikat.

                              Praeguse seisu puhul võib ennustada, et MMil näeme midagi sellist:

                              Buffon
                              Zambro-Cannavaro-Chiellini-Criscito
                              De Rossi-D´Agostino-Marchsio
                              Totti/Pirlo
                              Gilardino-Di Natale/IQ

                              Ei midagi katastroofilist ja meeste hüva vormi puhul võib mängida ükskõik kellega.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust

                                Buffon
                                Zambro-Cannavaro-Chiellini-Criscito
                                De Rossi-D´Agostino-Marchsio
                                Totti/Pirlo
                                Gilardino-Di Natale/IQ
                                Totti?
                                Mees, kes tiimi MM'le pääsemiseks ei liiguta m----gi, peaks sinu hinnagul mahtuma koosseisu?
                                Ma siiralt loodan, et kui Lippi selle jopski koondisse valib, siis iga mõistusega koondise fänn ta Lõuna-Aafrikas väga konkreetselt välja vilistab
                                Olgu sa nii kõva mees, kui tahes, aga päris nii see ei käi, et staar tuleb meeskonda esindama siis, kui kulda ja karda šanss saada
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X