320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino F.C.

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• eika
    replied
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    eile õhul purupurjus eika ütles, et Hart on hea väravavaht.
    Naiste ilusaks joomine jalgpallifänni moodi- jood inglased okeideks mängijateks. Suht piinlik nüüd.

Leave a comment:

• cannuman
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Arvad?

Sesmõttes Hart on suures plaanis ikka räige feil olnud ja Torino on mehele täiesti paraja tasemega klubi. Ma vist ei loeks Harti top8 parima väravavahi hulka ka liigas.
    eile õhul purupurjus eika ütles, et Hart on hea väravavaht.

Leave a comment:

• Rocheteau
    replied
    Sirigu on tagasi Serie A's, seekord siis proovib end käima saada pullide eest. Laenud Osasunas ja Sevillas olid tal masendavad ning loodetavasti näitab Torino nende eest vähe paremaid esitusi.

Leave a comment:

• eika
    replied
    Arvad?

Sesmõttes Hart on suures plaanis ikka räige feil olnud ja Torino on mehele täiesti paraja tasemega klubi. Ma vist ei loeks Harti top8 parima väravavahi hulka ka liigas.

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Eelmine voor näitas väga hästi, miks Juventusesse ta igal juhul ei sobi.

Leave a comment:

• eika
    replied
    Mõnikord ei suuda seda inglaste ignorantsust ära imestada. David James: 'Hart should join Juventus'.
    If I was him, I would be looking at Juventus. The difficulty for putting him back in England is where would he go? At the moment there are some very good goalkeepers around in the Premier League. If you look at the England squad, he is the only player who is playing abroad and he is doing well. Torino is a tough gig for anybody and he is doing well there. Therefore he is showing that he has the qualities and capabilities to play abroad - why not go and do that for one of the top teams?
    Ehk siis Premmis igas klubis hirmus head väravavahid, aga Juventusesse kõlbaks küll

Leave a comment:

• Rocheteau
    replied
    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    iidol in poisil paigas

mis ta top 5 esitust Serie B's olid?
    Top5 nüüd küll öelda ei oska, aga mäletan, et mitu korda sai tänu tema väravatele magusaid combo bette võidetud

Leave a comment:

• Jasper
    replied
    iidol on poisil paigas

Algselt postitas Pogba Vaata postitust
    Ma usun, et tõsise Itaalia jalgpalli jälgija jaoks pole tema avanemine üllatus. Mäletan, kuidas ta tegi suurepäraseid esitusi juba Palermo eest, kui viimased Serie B's madistasid. Loodetavasti suudab oma head vormi terve hooaja hoida.
    mis ta top 5 esitust Serie B's olid?

Leave a comment:

• Rocheteau
    replied
    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Joe Harti kõrval vajaks tähelepanu ka 10 kohtumise jooksul 8 löönud Andrea Belotti, ründaja kellesugust itaalia vajab:
    http://www.italianfootballdaily.com/...ndrea-belotti/

Ma usun, et tõsise Itaalia jalgpalli jälgija jaoks pole tema avanemine üllatus. Mäletan, kuidas ta tegi suurepäraseid esitusi juba Palermo eest, kui viimased Serie B's madistasid. Loodetavasti suudab oma head vormi terve hooaja hoida.

Leave a comment:

• atleticomadrid
    replied
    Joe Harti kõrval vajaks tähelepanu ka 10 kohtumise jooksul 8 löönud Andrea Belotti, ründaja kellesugust itaalia vajab:
    http://www.italianfootballdaily.com/...ndrea-belotti/

Leave a comment:

• Jasper
    replied
    ffs John!

Leave a comment:

• Jasper
    replied
    #TorinoAinusKlubi #roosadsärgid #rinnavähikuu #SerieaVaginaalvähilÜksLükeVähem

Leave a comment:

• Jasper
    replied

5

Leave a comment:

• Jasper
    replied
    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    kumm.

Leave a comment:

• atleticomadrid
    replied
    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    ma panin puusse jah. ei teadnud täis nime. olen kaine, aga sundseisus võtan mölina vastu.
    kumm.

Leave a comment:

Working...
X