Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Euroopa Superliiga

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

Nüüd on siis sellega korras?

Kommentaar

Ma pühapäeval mainisin CL teemas, et Arsenal ja Tottenham on kindlasti need klubid, kes selle plaaniga peavad all-in minema, kuna võidavad tesitega võrreldes kõige rohkem sellest liigast. Aga nüüd jäid väljatulekuga ka hiljaks, Chelsea ja City suutsid praegu natuke oma nägu päästa fännide ees.

Kommentaar

Selgus, et Barcelona nõustus tingimusel, et selle peavad sociod kinnitama, mida muidugi ei juhtu.

Kommentaar

krt nüüd ei saagi mägrast lahti?

Kommentaar

Küllap õpitakse sellest kahest viimasest ööpäevast ning järgmine katse, mis kahtlemata ei jää tulemata, on edukam.

Kommentaar

Kommentaar

talkSPORT ütleb et läbi, vsjo, finito. Kogu liigale cancel.
                20 LEGEND

Kommentaar

Ühesõnaga tegemist oli bluffiga UEFA vastu

Kommentaar

Algselt postitas noname Vaata postitust
                    Chelsea ja City suutsid praegu natuke oma nägu päästa fännide ees.
                    eh ma ei tea, ei ütleks et väga õnnestunult. Sinna rongile poleks pidanud astumagi, kuid ilmselt ei oodatud niivõrd negatiivset tagasisidet. Praegu juba kõik panevad pillid kotti sel teemal

Kommentaar

Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                      eh ma ei tea, ei ütleks et väga õnnestunult. Sinna rongile poleks pidanud astumagi, kuid ilmselt ei oodatud niivõrd negatiivset tagasisidet. Praegu juba kõik panevad pillid kotti sel teemal
                      Selles suhtes jah, et ajalukku lähevad ikkagi nad kui 1 12st klubist, kes tahtsid välja astuda. Aga eks väikene võit ikka olla üks esimestest loobujatest, kes selle doomino efekti tekitas. Nüüd järgnevad paar kuud teha kõva PR-i meedias, et tegelikult algusest peale nemad väga ei tahtnud sellega liituda, aga FOMO lõi sisse.

Kommentaar

Ma sain juba kogu sest trallist plasticu lemmiksaatele pool tundi rääkida, et mis juhtuma hakkab ja miks juhtub. Nüüd on kõik mõttetu.

Kommentaar

Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ma sain juba kogu sest trallist plasticu lemmiksaatele pool tundi rääkida, et mis juhtuma hakkab ja miks juhtub. Nüüd on kõik mõttetu.
                          mis saatele, Nurgakivi?

Kommentaar

Agnellile ja Perezile lasti vesi peale?
                            Catalunya is not Spain!

Kommentaar

Algselt postitas noname Vaata postitust
                              Nüüd järgnevad paar kuud teha kõva PR-i meedias, et tegelikult algusest peale nemad väga ei tahtnud sellega liituda, aga FOMO lõi sisse.
                              seda juba räägiti algusest peale juba ning esimene uudis üldse oli et City kõrvale jäi ning hiljem tuli järjest neid kommentaare, et tegelt ei tahtnud üldse ühineda, kuid kartus välja jääda oli suurem. Laias plaanis arusaadav, ma ei usu et ükski meeskond rahapada kõrvalt vaadata tahaks ja mul tunne, et need mõned kes ei ütlesid oskasid lihtsalt paremini seda situatsiooni hinnata.

Kommentaar

Nüüd miinuspunktid ja trahvid ka selle mässukatse eest välja jagada palun.

Kommentaar

Working...
                                X