320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kauged maad ja liigad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Kauged maad ja liigad\'

    Seoses noorte Robinho ja Diegoga eelmisel hooajal tuntuks saanud Santos
    kui nüüd vanurit edasi kiusata, siis Santos oli enne ka kuulus.ta oli kohe nii kuulus , et vahepeal seal klubis muud ei tehtud , kui ainult heietati olnud aegadest.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Kauged maad ja liigad\'

      Algselt postitas woodoo
      kui nüüd vanurit edasi kiusata, siis Santos oli enne ka kuulus.ta oli kohe nii kuulus , et vahepeal seal klubis muud ei tehtud , kui ainult heietati olnud aegadest.
      Kallis noorsand võib oma vaimuvälgatusega sinna kerida, kus päike ei paista.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Kauged maad ja liigad\'

        Algselt postitas mcnamara


        Huvitatuid on mitmeid,
        Kolumbia meistriks tuli Atletico Junior Baranquillast.
        Ma poleks iial uskunud, et ma saan mcnamara kallal norida. Mis asja? Huvitatuid on mitmeid, Kolumbia meistriks tuli....
        sigpic

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Kauged maad ja liigad\'

          Algselt postitas Tanel
          Ma poleks iial uskunud, et ma saan mcnamara kallal norida. Mis asja? Huvitatuid on mitmeid, Kolumbia meistriks tuli....
          mõtle sinna koma asemele näiteks punkt. sest selgelt on ju järgmine lause tõstetud sinu parema arusaamise jaoks isegi järgmisele reale. selliste pisiasjade pärast pole vast mõtet üldse ...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Kauged maad ja liigad\'

            Algselt postitas SleepWalking


            Algselt postitas Tanel
            Ma poleks iial uskunud, et ma saan mcnamara kallal norida. Mis asja? Huvitatuid on mitmeid, Kolumbia meistriks tuli....
            mõtle sinna koma asemele näiteks punkt. sest selgelt on ju järgmine lause tõstetud sinu parema arusaamise jaoks isegi järgmisele reale. selliste pisiasjade pärast pole vast mõtet üldse ...
            Ära riku noormehe tähetundi! Lets all laught at McN!

            Kusjuures ei teagi pikka aega kedagi, kes oleks nii palju ühes teemas peksa saanud ühe päeva jooksul :P Nagu njuub
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Kauged maad ja liigad\'

              Jah, tuleb tunnistada, et minu inimestevihkamine on täna päris uuele tasandile jõudnud. Jõudu!
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Kauged maad ja liigad\'

                Algselt postitas mcnamara


                Jah, tuleb tunnistada, et minu inimestevihkamine on täna päris uuele tasandile jõudnud. Jõudu!
                Eks kõigil ole halbu päevi Võta üks õlle, irvita koos Juure ja Ojaga ning homme sõimame neid tobukesi siin edasi! :P
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Kauged maad ja liigad\'

                  Tim Vickery kirjutab oma tundmustest, kui 32 meeskonda alustavad teed Copa Libertadorese suunas.
                  Samal ajal on suured probleemid Tansaanias, kus Moro Unitedi või Simba FC asemel fännatakse mingeid Arsenale ja Manusid 7 maa ja mere taga. Moro ja Simba võib kusjuures sama hästi Levadia ja Floraga asendada: meie mail ju lood täpselt samasugused. Lugu.
                  Maailm on üks.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Kauged maad ja liigad\'

                    Jah, macca, selle viimase osas ju voiksid endalegi kysimuse \"miks?\" esitada.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Kauged maad ja liigad\'

                      vot siuke lugu, et Batigol pani putsad varna.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Kauged maad ja liigad\'

                        ei viicinud tervet teemat lugeda aga kas keegi viicib seletada eesti keeles mis systeem seal brasiilias on...mingi paulista enne transfereid ja pärast mingi huinjaa jne
                        ps!tevez pidi juba c$£l$ki poiss olema
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Kauged maad ja liigad\'

                          Argentiinlastel 33 meest koondises! Rumal, aga siiski teadmishimuline nagu ma olen, tahaks teada - mitu meest üldse võib koondisesse kutsuda; ja kui piiri ei ole, siis mis on maailmarekord? Ah?
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Kauged maad ja liigad\'

                            Algselt postitas fittibaldi


                            Argentiinlastel 33 meest koondises! Rumal, aga siiski teadmishimuline nagu ma olen, tahaks teada - mitu meest üldse võib koondisesse kutsuda; ja kui piiri ei ole, siis mis on maailmarekord? Ah?
                            Kahtlane koosseis, eriti Interi mängijate poolest. Burdisso, kes pole juba ligi kuu aega jalga väljakule tõstnud on kutsutud, aga Veroni, kes suure tõenäosusega on parimas vormis viimase 4 aasta jooksul, pole kutsutud.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Kauged maad ja liigad\'

                              Minu vana lemmik jätkab endiselt Santoses ja Tim Vickery väitel on oma mängu tublisti arendanud. Kahtlemata kerkib sel suvel jälle üles küsimus Euroopasse siirdumisest.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Kauged maad ja liigad\'

                                Algselt postitas eston maravilha


                                nädal aega vana küll see uudis
                                Romario rolls back the years for swansong (Brazil-Mexico 2-1)
                                romario ja jorge campos lõpetsid oma rahvusvahelise karjääri näidismänguga los angeleses brasiilia 94 ja mehhiko 94 meeskondade vahel. romario lõi mõlemad brasiilia väravad

                                jätkuna sellele

                                eile pidas brasiilia sõprusmängu guatemalaga ja võitis 3:0. brasiilia eest mängis oma nüüd vist tõesti päris viimase mängu romario lüües ka brasside teise värava.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X