320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kauged maad ja liigad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Kauged maad ja liigad\'

    Copa America poolfinaalid nähtud. Mõni sõna kommentaariks.
    Argentiina - Kolumbia
    Kolumbiast pole palju rääkida. Mõtestatud rünnakud puudusid, vastaste surve all jäädi pallist ilma juba poolel teel värava poole. Ükski mees ei paistnud eriti silma. Üsna üllatav, kui see sats end Lõuna-Ameerikast MM-finaalturniirile mängib. Aga vaatame pühapäeval uuesti.
    Argentiina tundub võimas. Eriti nautisin seda koostööd, mida omal äärel tegid Javier Zanetti ja mulle isiklikult varem tundmatu Cesar Delgado. Kes viimasest rohkem teab, võiks siin sõna võtta. Veel meeldis mulle noore poolkaitsja Javier Mascherano mäng.

    Brasiilia - Uruguai
    Uruguai domineeris avapoolaega selgelt ja kui poleks olnud Dario Silva uskumatut möödalaskmist, võinuks nad võiduks piisava edu kätte saada. See Silva löök mõnelt meetrilt üle tühja värava on üks hullemaid prohmakaid, mida koondiste jalgpallis näinud olen. Uruguai meestest paistis eriti silma vv Henao, kes tegi mõne supertõrje ja saatis veel ka pendlaseerias palli väravasse. Ühtegi penaltit ise küll tõrjuda ei suutnud. Carlos Bueno mängis rünnakul tublilt paaris Silvaga.
    Brasiilia meeskond on sisuliselt B-koosseis vist vaid ühe maailmameistriga, kelleks Kleberson. Mängus Uruguaiga paistis silma pikk ründeäss Adriano, kes sellel turniiril hulga väravaid löönud. Igal juhul tundus ta eile parem kui varem kiitust kogunud Luis Fabiano.
    Bremeni Werderisse siirduv kaitsja Gustavo Nery tundus väga soliidne.
    Nauditav mäng oli.

    Asjatundja arvamus eelseisvast finaalist.
    Pühapäeval siis kõik Tallinna vaatama! Pronksimäng hommikul MTV3-st, finaal hilisõhtul.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Kauged maad ja liigad\'

      Originally posted by mcnamara


      Copa America poolfinaalid nähtud. Mõni sõna kommentaariks.
      Argentiina - Kolumbia
      Kolumbiast pole palju rääkida. Mõtestatud rünnakud puudusid, vastaste surve all jäädi pallist ilma juba poolel teel värava poole. Ükski mees ei paistnud eriti silma. Üsna üllatav, kui see sats end Lõuna-Ameerikast MM-finaalturniirile mängib. Aga vaatame pühapäeval uuesti.
      Argentiina tundub võimas. Eriti nautisin seda koostööd, mida omal äärel tegid Javier Zanetti ja mulle isiklikult varem tundmatu Cesar Delgado. Kes viimasest rohkem teab, võiks siin sõna võtta. Veel meeldis mulle noore poolkaitsja Javier Mascherano mäng.

      Brasiilia - Uruguai
      Uruguai domineeris avapoolaega selgelt ja kui poleks olnud Dario Silva uskumatut möödalaskmist, võinuks nad võiduks piisava edu kätte saada. See Silva löök mõnelt meetrilt üle tühja värava on üks hullemaid prohmakaid, mida koondiste jalgpallis näinud olen. Uruguai meestest paistis eriti silma vv Henao, kes tegi mõne supertõrje ja saatis veel ka pendlaseerias palli väravasse. Ühtegi penaltit ise küll tõrjuda ei suutnud. Carlos Bueno mängis rünnakul tublilt paaris Silvaga.
      Brasiilia meeskond on sisuliselt B-koosseis vist vaid ühe maailmameistriga, kelleks Kleberson. Mängus Uruguaiga paistis silma pikk ründeäss Adriano, kes sellel turniiril hulga väravaid löönud. Igal juhul tundus ta eile parem kui varem kiitust kogunud Luis Fabiano.
      Bremeni Werderisse siirduv kaitsja Gustavo Nery tundus väga soliidne.
      Nauditav mäng oli.

      Asjatundja arvamus eelseisvast finaalist.
      Pühapäeval siis kõik Tallinna vaatama! Pronksimäng hommikul MTV3-st, finaal hilisõhtul.
      Kohe näha, et Interi mängijad . Aga jah, üritan ka endale finaali pildi kuskilt hankida. Miski pärast arvan, et Brassid purustavad Argentiina, aga jah, paremast äärest nad läbi ei saa . Aga jah, Adriano on oma Interisse tagasipöördumisega kõvasti arenendud. Mees on praegu maailma üks parimaid ründajaid. Tegelikult, ta on suhtkoht ainudlaadne ründaja.

      *Suudab lüüa suurepäraseid karistuslööke ja ka kauglöölodest ilusaid väravaid lüüa.
      *Mängib ka kastis väga hästi.
      *On väga hea peamänguga.
      *Hea kiirus, millega ta lõi ka otsustava värava, milleta poleks Inter jäänud püsima neljandale kohale.

      On kindlasti ka muid plusse, mis mulle meelde ei tule, aga jah, selliseid ründajaid on maailmas väga vähe.

      Javierist ei maksa rääkidagi, teda peaks iga korralik jalgpalli fänn teadma.

      Brassidest rääkides, siis tõesti hetkel peaks MM-i kvalifikatsiooni mängudes ründepaar olema Adriano ja Ronaldo, kuid jah Parreira on minumeelest suhtkoht kaitsvat jalgpalli mängiv treener. Finaalis näete veel paremat Adrianot!!! Loodame, et Parreira saab aru, et Adriano peab olema põhis, mitte pingil. Aga brasse ma ei poolda, lihtsalt loodan, et Adrianol läheb hästi
      sigpic

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Kauged maad ja liigad\'

        äkki on see Cesar Delgado, kuigi siin on ta ründaja http://www.soccerage.com/en/04/34997.html
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Kauged maad ja liigad\'

          Tean seda, et CM\'is on Delgado päris hea..
          It\\\'s always better on holiday...

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Kauged maad ja liigad\'

            Originally posted by lorenzo


            äkki on see Cesar Delgado, kuigi siin on ta ründaja http://www.soccerage.com/en/04/34997.html
            Eks Delgado olegi tegelt ründaja, kuid Bielsa oma tarkuses pani mehe paremale mängima. Kõik, mis mehe kohta öelda on, on nähtav tema mängus - kiire, keskmisest kõrgem tehnika ja head tsenderdused.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Kauged maad ja liigad

              Mäng kolmandale kohale oli tore. Esimesel poolajal mõtlesin vahepeal, et peaks Uruguai poolehoidjaks hakkama, nad näitasid nii ilusat mängu. Mingil hetkel see rõõm küll lõppes ja mäng rahunes pikaks ajaks.
              Fabian Estoyanoff viis ilusa kombinatsiooni järel Uruguai juhtima juba päris mängu alguses. Eeltöö tegi Vicente Sanchez, kohtumise väljapaistvaim mängija, kes lõpu eel lõi ka kauni võiduvärava. Sanchez teenib oma igapäevast leiba Mehhiko klubis Toluca.
              Kolumbia mängis märgatavalt paremini kui poolfinaalis. Nende poolelt hakkas mulle silma John Viafara, hea tehnikaga poolkaitsja. Mängib kodumaal klubis nimega Once Caldas.

              Igatahes paneb see mäng mind Uruguai tegemisi Lõuna-Ameerika MM-valiksarjas terasemalt jälgima. Esialgu neil just hästi läinud pole.

              Muuseas - mäng peeti kõrgel Peruu Andides - sooja oli vist alla 10 kraadi. Ja päris õudne oli vaadata täies lahinguvarustuses (kilbid!) politseinikke väljaku ümber seismas. Aga see on ju Lõuna-Ameerika.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Kauged maad ja liigad\'

                mnjaaa... uruguai on tõesti teinud hea turniiri, kuigi mängus kolumbia vastu mängiti (minu arvates) viletsamini, kui brasiilia vastu. tegelikult võitis selle mängu uruguai treener, kes kasutas oma vahetusmehi, kui kolumbial olid väljas kõik parimad. see oli selgelt näha, et uruguai mängijad olid värsked ja tahtmist täis, kui kolumbialased olid selgelt väsind. samas valmistas mäng ka mõningase pettumuse, sest meeskonnad ei näidanud väga lõuna-ameerikalist (loe ülitehnilist) mängu vaid pusklesid palju keskväljal. selles võis muidugi süüdi olla 9kraadine õhutemperatuur...

                nüüd pole muud kui õhtust finaali argentiina ja brasiilia vahel oodata, sellest tõotab maiuspala tulla.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Kauged maad ja liigad\'

                  Lähme nüüd korra Lõuna-Ameerikast Aafrikasse
                  Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Kauged maad ja liigad\'

                    austraalias vist on väga palavad ilmad...
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Kauged maad ja liigad\'

                      argentiina ja brasiilia läksid vaheajale 1-1 seisuga.esimese värava autor oli killy gonzales kes lõi pendla sisse, teise värava autor oli luizao kes poolajal lõpul viigistas ilusa peaga väravaga.muidu brasiilia arvatavasti kaotab:P kuna parreira katsetab uusi nooremaid mängijaid
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Kauged maad ja liigad\'

                        oeh jah. Mina olen mängus pettunud Selline jube kobistamine ajab une peale, eriti kui sa kellelegi pöialt ei hoia selles mängus Kohtunik tegi ka naljakaid vilesid:P Ja mäng toimub veel sellisel karjamaal
                        Kõige tipuks kadus mul telekal pilt kah nüüd ei näe ka Torpedo mängu kuigi ega seegi mäng midagi paremat pole

                        EDIT: enivei mäng sai läbi ja Brasiilia võitis penaltidega
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Kauged maad ja liigad\'

                          Mulle jälle eilne heitlus vägagi meeldis. Eriti muidugi need maagilised viimased minutid. Kui vahetusest sekkunud kiire äär Cesar Delgado ilusa vollega viigistas, jäi mulje, et Argentiina saab teenitud võidu. Oli ju järel vaid paar minutit pluss kohtuniku poolt antav. Ometi jõudis Adriano mängu viimastel sekunditel viigistada. Järgnevas tohuvabohus oli juba Peruu vapratel mundrikandjatel tööd, kuigi päris madinaks ei läinudki.
                          Penaltide löömise ajaks olid argentiinlased moraalselt löödud. Gabriel Heinze (tulevane ManU) kordas vana head Beckhami trikki - pennal tuleb lüüa nii kõrgele, kui vähegi jaksad. Brassid olid samas nagu vana rahu ise. Eriti Santose noor Diego. Ja muidugi võitsid.

                          Mäng ise veeres argentiinlaste kindla kontrolli all. Javier Zanetti oli seekord saanud äärele uue mängukaaslase - Mauro Rosalese. Taas väga efektiivne paar. Imestamisväärt kindlusega juhtis keskväljal vägesid Javier Mascherano. See noormees on õige pea mõnes Euroopa tippklubis. Argentiina mängiski Brasiilia poolkaitse täielikult üle. Ehkki ka brassidel olid platsil Inglismaal mängivad Edu ning Kleberson ja kogenud Alex.
                          Siiski - müts maha Brasiilia ees. Peaaegu ilma esimese valiku mängijateta selline tubli sinivalgete sats võita on auväärt tegu.

                          Mina nautisin seda mängu ja tervet Copa America lõpplahendust. Tuhat tänu MTV3-le.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Kauged maad ja liigad\'

                            mäng oli finaalile vastav. mõlemad näitasid väga nauditavat jalgpalli. kahjuks mina seda eriti ei jõudnud vaadata ja magasin teise poolaja pea täielikult maha (selles oli kindlasti süüüdi raske nädalavahetus)... aga esimene poolag oli väga ilus. kahju ainult, et väravad sellised keskpärased olid. teine poolaeg on minu jaoks must auk. ma äkki ärkasin üles ja vaatasin, seis 2:1 ja mäng peaaegu läbi. õnneks (kuigi ise olin argentiina poolt) suutisd brasiillased värava lüüa ja ma nägin penalte. lõpptulemus oli kahjuks muidugi brasiilia kasuks, kuid tegelt oli mul küllaltki pohhui... igatahes oli see üks viimaste aegade ilusamaid suurturniiride finaale, mida ma näiud olen...

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Kauged maad ja liigad\'

                              Originally posted by Robinho

                              Eks Delgado olegi tegelt ründaja, kuid Bielsa oma tarkuses pani mehe paremale mängima. Kõik, mis mehe kohta öelda on, on nähtav tema mängus - kiire, keskmisest kõrgem tehnika ja head tsenderdused.
                              Bielsa mängib siis vist endiselt oma haiget 3-3-3-1 vms. taktikat. Enivei, päris kindlasti kasutab ta vaid üht nn. tipuründajat, samas kui ääred on ka väga ründavad siiski.
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Kauged maad ja liigad

                                Originally posted by Jaan
                                Bielsa mängib siis vist endiselt oma haiget 3-3-3-1 vms. taktikat. Enivei, päris kindlasti kasutab ta vaid üht nn. tipuründajat, samas kui ääred on ka väga ründavad siiski.
                                Põhimõtteliselt küll, kuigi eile oli seda tipuründajat väga raske identifitseerida. Kolm tagumist meest mängisid kõrvuti: Heinze, Ayala, Coloccini - nende ees mängujuht Mascherano ja siis väga liikuv ründav seltskond alates Sorinist ja Zanettist kuni Rosalesi, Tevezi, Kily Gonzalezini, kes kõik muudkui jooksid Brasiilia kaitsele tormi. Mulle meenutas see ajuti huvitavat formatsiooni 3-1-6.

                                Lisatud: Tim Vickery nägemus finaalist.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X