320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Otsustasin kohe peale mängu mitte postitada, et ei risustaks oma sõimuga foorumit. Täna olen maha rahunenud ja tõden, et...ah ma ei teagi mida ma tõden. Ilmselt jõudis mulle kohale, et Ajax ongi sitt. Kaitse on 0, täiesti 0! Kaasa arvatud Bassey,Timber ja Passveer + meie "tactical genius" peatreener. Olukordade realiseerimine meie vastu on midagi muinasjutu raamatust. Tasub lihtsalt üle poole piiri tulla, kui me kord või paar mängu jooksul seda lubame ja korras. Võtame võrgust välja. Eile oli ka..., kurat ma ei või...Saate aru Vitesse värav oli nagu kuradi venelaste kaitseliin Ukrainas. Ainult pommitati. 34, ma kordan, K O L M K Ü M M E N D N E L I, pealelööki!! See värav oleks pidanud olema nagu Šveitsi juust. Millised võimalused raisati!! Ma pidin silmad peast välja kratsima seda paska vaadates! Kudus posti, Berghuis latti, Blind latti, Brobbey posti... Bergwijn 1-1 väravavahiga ei saa TAAS hakkama. Kudus 100% võimalus sihi ainult raami, ei kurat täiest jõust oksakohaga taevasse. Coinsesao hiilgav vabanemine liinide taha, väravavaht seisab nagu post, LÖÖ PEALE...ei ta söödab...mees on üksi väravavahiga ja ta söödab....ja kuhu veel söödab?! Kuradi karup...e. Ühesõnaga sellist..."mängu", sellise hulga võimaluste raiskamist on küll varem olnud aga kurat mitte sellises koguses. Ehk siis Ajax ongi sitt...nii ründes kui kaitses. See sai mulle selgeks...punavalged prillid kukkusid eest. Vitesse suutis 10 lööki teha neist 8 raami. Ehk siis raami lööke oli samapalju kui meil . Palli valdamine 71 vs 29. Huumor. ETH oleks võinud ikka Timberi endale saada ja Martinez meile jääda. Esimese esitused enne MM-i tekitavad küsimuse, kas ta ikka platsile saab. Bassey ka sellised lapselikud eksimused...hea, et enne lõppu Passveer päästis hea tõrjega. Muus osas on Passveer see hooaeg vist rohkem väravast välja noppinud, kui tõrjeid teinud. Ja veel...Blindiga koos peab KINDLALT pingile saatma ka Bergwijni. See mees...lihtsalt uskumatu, kuidas ta lühikese ajaga alla on käinud. Tadic tagasi tema äärele ja Coinsesao paremale ning vaataks, mis siis saab. Ainus hea, mis eilsest mängust kaasa võtta on, et Lucca lõi teist mängu järjest sisse. Pikk kolge nagu ta on sai peaga võrku suunatud.

  Kui midagi meeste vormis ei muutu, siis Union sõidab meist EL-is üle nagu Napoli.

  Tabelis hetkel 2 kohal punktiga liidrist maas, kuid peale tänast Feyenoordi mängu on lootus kolmandaks langeda. Happy days.

  Edit: Siia on paslik lisada, et viimasest 12-st (!!!!) mängust on saadud vaid 4 võitu ja 2 viiki...
  Peale Vitesse mängu vilistati Schreuder fännide poolt välja. Ajaxi juhtkond on aga seisukohal, et Schreuder vajab aega ning ei plaani teda veel välja visata. Lisaks tõi juhtkond välja, et tunneb ka endal süüd säärase olukorra pärast (no shit) viidates sellele, et Schreuderile lubati, et Antony ja Martinez jäävad ning suvel blokeeriti ka ostud, mida peatreener palus (Ziyech ja Benfica väravavaht Odysseus). See muidugi ei seleta, miks tehti mingeid paanika diile nagu Florian Grilltch ja Lucas Ocampos, keda pole lihtsalt vaja ning kelle tasemega polegi midagi teha. Mõlemad vegeteerivad pingil ning saavad aegajalt paar minutit enne mängu lõppu platsil käija.

  Kommentaar


   Emmen 3-3 Ajax

   Jah...läksime 1-3 ette. 2 väravat Taylorilt ja 1 Bergwijnilt. Teisel poolajal juhtus mingi...ma ei tea. Bassey sai vigastada ja sisse toodi Blind. Jutud liiguvad, et Blindil on Schreuderiga kohutavad suhted ning meeskonna mürgitamisega tegeleb just Blind. Van Der Vaart läks isegi niikaugele, et ütles, et Blind mängis meelega kohutavalt lootuses, et Schreuder siis lahti lastaks. Ma ei tea...Igatahes Blindi tulekuga väljakule kukkus kaitse kokku! Üldse terve mäng võttis järsku sellise pöörde, et aju keeldus uskumast, mida silmad nägid. Lõpuvile kõlades kajas staadionil Ajaxi ultrate kisa, mis nõudsid Schreuderi pead. Rasked ajad...
   Kuidas Blind ja Timber nende viimaste esituste najal veel koondisesse nopiti...

   Kommentaar


    Mohamed Ihhataren vahistati süüdistatuna ähvardamises. Peale Promesi noa kangelastegusi järgmine vend politsei huviorbiidis. Keda ähvardas, miks ähvardas ei tea.

    Kommentaar

    Working...
    X