320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lissaboni SL Benfica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • kaala
    replied
    Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
    PSV oli kodus jah üllatavalt hambutu vōrreldes vöörsilmänguga. Aga ma pean lihtsalt mainima, et see kaitsetöö, mida Benfica tegi oli ikka meisterklass korda kaks. Liinid olid harva segi ja tihti vōis joonlauaga triipe tōmmata. Nagu sōjaväeline rivi kord. Lust vaadata ja palju ōnne siinsele fännile. Ehk saab alagrupis taas meiega madistada
    See rivi lükati esialgsest 3sest kaitseliinist ka vähemuses 4 peale vist? Mingeid hulle auke ei jäetud, basic kannatamine ja positsiooni hoiti hästi, teenitud edasipääs

    Leave a comment:


  • Indrekolen
    replied
    PSV oli kodus jah üllatavalt hambutu vōrreldes vöörsilmänguga. Aga ma pean lihtsalt mainima, et see kaitsetöö, mida Benfica tegi oli ikka meisterklass korda kaks. Liinid olid harva segi ja tihti vōis joonlauaga triipe tōmmata. Nagu sōjaväeline rivi kord. Lust vaadata ja palju ōnne siinsele fännile. Ehk saab alagrupis taas meiega madistada

    Leave a comment:


  • LaRaBla
    replied
    Üle tunni aja vähemuses, aga kannatati ära. Samas ega PSV ka liiga palju reaalseid väravavõimalusi ei tekitanud. Zahavi latt oleks ära võetud, päris selge sulg oli. Peale seda oligi üks Vlachodimose topelttõrje ning mõned kauglöögid. Kuigi jube kannatamine oli küll, viimased 20 minutit oli pidevalt selline tunne, et äkki ikka PSV-l tekib kuskilt midagi.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    1-0 vs Spartak 57. minutil. Vist on korras ja võib magama minna. Epic fail kui homme ärgates Spartak edasi on...
    See oli juba loosimisel arusaadav ju.

    Leave a comment:


  • LaRaBla
    replied
    1-0 vs Spartak 57. minutil. Vist on korras ja võib magama minna. Epic fail kui homme ärgates Spartak edasi on...

    Leave a comment:


  • LaRaBla
    replied
    Liigahooaja esimene värav oli küll muljetavaldav

    Leave a comment:


  • LaRaBla
    replied
    Joao Mario oli päris hea. Üllataval kombel tundub, et ka Gilberto on kahe hooaja vahel jalgpalli mängima õpetatud. Vlachodimos Helton Leite asemel väravas ehk tähendab, et ta ei olegi lahkumas ning saab esiväravavahi koha tagasi?

    Üldiselt oleks võinud kolmanda ka ära lüüa, aga siit mitte edasi minemine vajaks teises mängus üsna suurt "eneseületust".

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Eelmine aasta PAOKi vastu paistis ka asi väga selge
    Ma Kreeka jalgpallist ei tea suurt midagi.

    Leave a comment:


  • LaRaBla
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Seal oli kõik selge pärast loosimist.
    Eelmine aasta PAOKi vastu paistis ka asi väga selge

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Üldiselt ma hakkan vist selle teise poolaja põhjal aru saama, miks telekavaataja Venemaa tiimidesse Euroopas kunagi ei usu. Spartak peaks nagu olema juba paar ametlikku mängu mänginud ja Benficast märksa paremas füüsilises vormis. Ehk teoorias võiks justkui mängu edenedes suruda. Selle asemel tegelevad nad teisel poolajal, noh, ma ei saagi täpselt aru millega.
    Seal oli kõik selge pärast loosimist.

    Leave a comment:


  • LaRaBla
    replied
    Üldiselt ma hakkan vist selle teise poolaja põhjal aru saama, miks telekavaataja Venemaa tiimidesse Euroopas kunagi ei usu. Spartak peaks nagu olema juba paar ametlikku mängu mänginud ja Benficast märksa paremas füüsilises vormis. Ehk teoorias võiks justkui mängu edenedes suruda. Selle asemel tegelevad nad teisel poolajal, noh, ma ei saagi täpselt aru millega.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    No nüüd pandi puhas kossu kulp kastis.
    2 tükki jäeti andmata 2. poolajal. Seda tunnistasid ka venelased.

    Leave a comment:


  • LaRaBla
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    See kohtuniku account ütleb ka, et see pole penalti, kuna käemäng oli juhuslik.

    No nüüd pandi puhas kossu kulp kastis.

    Leave a comment:


  • LaRaBla
    replied
    No lõpuks saadi korra pall sisse ka ikka.

    e: Muidugi Spartaki kaitse on ikka ehtne Rui Vitoria tiimi kaitse. Uskumatu kui lihtsalt pall liini taha jõuab.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    See kohtuniku account ütleb ka, et see pole penalti, kuna käemäng oli juhuslik.

    Leave a comment:

Working...
X