320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldine Prantsuse jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hooaja kolmas Le Classique on paarikümne minuti jooksul (Pariisis Parc des Princes`il) algamas. See siis mäng, kus David Beckham peaks oma debüüdi PSG särgis tegema.

    Koosseisud huvilistele:

    PSG


    OM

    Kommentaar


      See Beckhami vahetuses olek tundub kùll tsirkusena. Kui PSG ei juhi mingi 5-0 OMi vastu siis teda kùll màngu ei lasta. Mees on puhtalt sàrke mùùmas Pariisis!
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        Algselt postitas Staadium Vaata postitust
        See Beckhami vahetuses olek tundub kùll tsirkusena. Kui PSG ei juhi mingi 5-0 OMi vastu siis teda kùll màngu ei lasta. Mees on puhtalt sàrke mùùmas Pariisis!
        PSG-l on vigastustega probleeme. Võib mängu saada küll, kuna ega neil eriti keskväljale polegi kedagi panna.

        Kommentaar


          Kas mu silmad petsid mind? Sarkozi ka staadionil PSGle kaasa elamas
          Messi...The never ending legend!

          Kommentaar


            Algselt postitas Staadium Vaata postitust
            Kas mu silmad petsid mind? Sarkozi ka staadionil PSGle kaasa elamas
            Oli oli. Igasuguseid kloune oli seal staadionil alustades Sarkozyga ja lõpetades pealinna kuulsaima tähedeadlase Raymond Domenechiga.

            Kommentaar


              Lõppkokkuvõttes pettumust valmistav Classique, sest kuigi Marseille mäng oli kohati palju lubav ei suudetud oma võimalusi ära realiseerida ja jäi mulje nagu Pariisil olnuks lihtsalt kogu aeg cruise control sees ning käik varuks. Pärast totrat avaväravat PSG isegi enam ei üritanud õieti ja lõpuks saadi kirja ainult 2 lööki raamidesse. Tulemuses ei tekkinud kordagi kahtlust olgugi, et esimest korda sel hooajal suutis üks meeskond pallivaldamise arvestuses rahajõmmidele ära teha. Õnneks ei pea ka järgmist derby't kaua ootama. Kolmapäeval karikasarjas juba uuesti ja taaskord Pariisis. See siis juba tänavune neljas. PSG seni kaotuseta ja väravatega 6-2 ees.

              Kommentaar


                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                Lõppkokkuvõttes pettumust valmistav Classique, sest kuigi Marseille mäng oli kohati palju lubav ei suudetud oma võimalusi ära realiseerida ja jäi mulje nagu Pariisil olnuks lihtsalt kogu aeg cruise control sees ning käik varuks. Pärast totrat avaväravat PSG isegi enam ei üritanud õieti ja lõpuks saadi kirja ainult 2 lööki raamidesse. Tulemuses ei tekkinud kordagi kahtlust olgugi, et esimest korda sel hooajal suutis üks meeskond pallivaldamise arvestuses rahajõmmidele ära teha. Õnneks ei pea ka järgmist derby't kaua ootama. Kolmapäeval karikasarjas juba uuesti ja taaskord Pariisis. See siis juba tänavune neljas. PSG seni kaotuseta ja väravatega 6-2 ees.
                Me vist pisut vaatasime erinevat mängu, sest teisel poolajal oli värav ikka vägagi õhus, kui vaid Sirigu heast klassist tõrjed selle ära hoidsid. Pealegi esimesel poolajal jäeti OM-i värav lugemata, kui Valbuenale olematu suluseis võeti. Ma pole erapooletu ja seetõttu ei pruugi asju päris selgelt näha, kuid ka minu vaadatud mängu kommentaatorid ütlesid, et mäng oli väga hea ja hea tempoga ning tundsid muret, et kuidas Beckham sellise tempoga mängus hakkama saab.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  minu vaadatud mängu kommentaatorid ütlesid, et mäng oli väga hea ja hea tempoga ning tundsid muret, et kuidas Beckham sellise tempoga mängus hakkama saab.
                  Kuidas Beckham siis sellise mängutempoga hakkama sai?
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Kuidas Beckham siis sellise mängutempoga hakkama sai?
                    Ega ta väga palju mänguminuteid ei kogunud. Eks sel perioodil oli kogu PSG meeskond pisut hädas palli kontrollimisega ja ka Beckham tegi pisut praaki (mõned adressaadita söödud).

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Me vist pisut vaatasime erinevat mängu, sest teisel poolajal oli värav ikka vägagi õhus, kui vaid Sirigu heast klassist tõrjed selle ära hoidsid. Pealegi esimesel poolajal jäeti OM-i värav lugemata, kui Valbuenale olematu suluseis võeti. Ma pole erapooletu ja seetõttu ei pruugi asju päris selgelt näha, kuid ka minu vaadatud mängu kommentaatorid ütlesid, et mäng oli väga hea ja hea tempoga ning tundsid muret, et kuidas Beckham sellise tempoga mängus hakkama saab.
                      Ega ma mängu üle ei kurtnudki. Lihtsalt oleks oodanud Marseille'ist rohkemat, kuna tundus, et lõpuks polnud PSG'l vaja eriti higi valada tulemuse nimel. Välja arvatud siis Sirigu.

                      Kommentaar


                        Ma pole väga Prantsuse vuti spets, seega ehk keegi seletab, miks Prantsuse karikasarjas (nt eilne PSG vs Marseille) vähemalt üks tiim (PSG) kandis hoopis teise disainiga särke kui muidu ning mängijate särginumbrid olid ka täitsa midagi muud kui muidu (nt Beckham nr 8)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Homie Vaata postitust
                          Ma pole väga Prantsuse vuti spets, seega ehk keegi seletab, miks Prantsuse karikasarjas (nt eilne PSG vs Marseille) vähemalt üks tiim (PSG) kandis hoopis teise disainiga särke kui muidu ning mängijate särginumbrid olid ka täitsa midagi muud kui muidu (nt Beckham nr 8)
                          Juba aastaid on karikasarjas lubatud kanda vaid särke numbritega 1-18 sõltuvalt positsioonist. Nii öelda oma numbreid saavad kanda vaid need vennad kelle number sellesse vahemikku mahub ja ta algkoosseisus väljakul on. Särkidel on Prantsusmaa jalgpalli liidu toetajate logod.

                          Kommentaar


                            Vaata aga vaata! 10-meheline Reims murdis kodus suure PSG maha. Mängu juhtusin nägema 70. minuti paiku, kui kodumeeskond Reims oli juba ühemehelises vähemuses, kuid väravaga juhtimas, mille nad muide lõid juba vähemuses olles. Kui kommentaatori Matthew Spiro juttu õigesti kuulsin, siis oli Ancelotti ja co viigi peale välja minemas. Mängu ennast vast iseloomustas kenasti 79. minutil Odair Fortes, kes raskusteta triblas üksinda nii pealinlaste keskväljast kui ka kaitsest läbi ning jõudis ka löögile, mille küll Sirigu lõpuks tõrjus. Tundus, et üks meeskond lihtsalt tahtis kordades rohkem. Heitluse liigatiitli nimel teeb see tulemus muidugi taaskord põnevamaks.



                            Vooru nael on aga õhtune Korsika derbi, kus siis kohtuvad Korsika saare kaks suurt SC Bastia ja AC Ajaccio esimese koduväljakul. Mõlemad on hetkel vihaselt heitlemas ellujäämise nimel, sest Bastia asub liigatabelis 17. kohal 27-punktiga ja kaks punkti rohkem kogunud Ajaccio on platsil nr 13. Hooaja esimene Korsika derbi lõppes sügisel küll väravateta viigiga, kuid sellegipoolest käis platsil kõva andmine, mille tõestuseks lasti ka käed lõpuks käiku. Ajalooliselt on selles derbis olnud edukam Bastia meeskond 16-võiduga. Kümme võitu on kirjas Ajacciol ning kuuel korral on lepitud viigiga.

                            Muide mõlemas meeskonnas on mängimas ka Faty nimelised härrad. Tegemist siis vendadega. Ricardo Faty esindab Ajaccio puna-valgeid värve ning Jacques Faty Bastia siniseid. Mõlemad on algkoosseisus alustamas:

                            SC Bastia: Landreau, Marchal, Faty, Choplin, Cioni, Palmieri, Yatabaré, Rothen (cap), Maoulida, Modeste, Ilan.

                            AC Ajaccio: Ochoa, Chalmé, Zubar, Poulard, Bouhours, Faty, Belghazouani, Mostefa, Cavalli (cap), Lasne, Oliech.

                            Kommentaar


                              Võitis siis SC Bastia 1:0 aga mis lõpus toimus - 5 punast?

                              Kommentaar


                                Koguaeg, kui ma Saint-Etienne väravalööjaid vaatan,livescorest, on seal Brandao ja P.E.Aubemeyang

                                Kommentaar

                                Working...
                                X