320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Prantsusmaa koondis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Gomist pole. On aga Anthony Martial, mis on positiivne, sest Descahmps üldiselt noori ei eelista. Pole aga Kurzawat, Amavit ega Deschampsi lemmikut Sakhot. Benzema ja Koscielny on listis, kuigi nende tervislik seisund on küsimärk (?). Üldiselt jah. Igav nagu arvata oli.

    Koondis mängudeks Portugali ja Serbia vastu (4. ja 7. sept):

    Väravavahid: Hugo Lloris (Tottenham), Steve Mandanda (Marseille), Stephane Ruffier (St Etienne)

    Kaitsjad: Patrice Evra (Juventus), Benoit Tremoulinas (Sevilla), Kurt Zouma (Chelsea), Laurent Koscielny (Arsenal), Raphael Varane (Real Madrid), Eliaquim Mangala (Manchester City), Mathieu Debuchy (Arsenal), Bacary Sagna (Manchester City)

    Poolkaitsjad: Yohan Cabaye (Crystal Palace), Geoffrey Kondogbia (Inter Milan), Blaise Matuidi (PSG), Paul Pogba (Juventus), Morgan Schneiderlin (Manchester United), Moussa Sissoko (Newcastle)

    Ründajad: Karim Benzema (Real Madrid), Nabil Fékir (Lyon), Oliver Giroud (Arsenal), Anthony Martial (Monaco), Antoine Griezmann (Atletico Madrid), Mathieu Valbuena (Lyon)
    Lisaks pole Payet´d, ka Laporte´i tahaks mingil hetkel koondisesärgis mängimas näha, nt. Mangala asemel.

    Kommentaar


      Ai kurjam. Eeldasin, et Payet on nii kindel valik ega pannud tähelegi. Võibolla Deschampaile ei meeldinud viis, kuidas ta OM-ist lahkus, sest algus WHU-is on tal korralik olnud.

      Laporte on U21 koondses, kuigi teda tõesti ootaks juba ka A-koondisesse.

      Kommentaar


        see, et payet pole kaasatud on küll väga veider, mees on läinud tugevamasse liigasse ja seal kenasti toimetama hakanud. mis siis üks jalgpallur veel peab tegema?mu arust ei tohiks olla peatreeneri asi väga, kuidas keegi klubist lahkub. see rida jäägu fännide siunata.

        Kommentaar


          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
          see, et payet pole kaasatud on küll väga veider, mees on läinud tugevamasse liigasse ja seal kenasti toimetama hakanud. mis siis üks jalgpallur veel peab tegema?mu arust ei tohiks olla peatreeneri asi väga, kuidas keegi klubist lahkub. see rida jäägu fännide siunata.
          Tugevam liiga aga kas tugevamasse klubisse? Vaieldav. Ja eks Deachamps on selline põhimõtteline mees, et ega ta väga selliseid mehi ei taha kutsuda, kes võivad meeskonna kliimale negatiivselt mõjuda. Olgu ta, kui suur nimi tahes.

          Kommentaar


            noh ega cabaye ei läinud ka ju tugevamasse klubisse ilmselgelt, aga temaga probleemi pole.

            Kommentaar


              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
              noh ega cabaye ei läinud ka ju tugevamasse klubisse ilmselgelt, aga temaga probleemi pole.
              Eks Cabaye on Descampsi lemmiklaps olnud. Just selle sama suhtumise ja iseloomu poolest (pole vinguv tüüp). Sai kutse ka siis, kui PSG-s pinki nühkis. Payet pigem mitte. Selles see vahe paraku on. Gignac oleks pidanud ka terve eelmise hooaja stabiilselt koondisesse kuuluma aga pääses sinna vaid episoodiliselt. Nüüd pole enam lootuski, kuigi ta on Mehhikos väga head vormi näidanud. Ja see, et ta top 5 liigas ei mängi ei tohiks eriti rolli mängida, kui võtta analoogne näide eelmisest hooajast Valbuena näol.

              Kommentaar


                Deschamps kommenteeris Payet eemalejätmist järgmiselt: Ta tegi hea esimese matši, ent ma ootan temalt veel rohkem, ma ootan talt enamat. See ei ole tema suhtes sanktsioon, mina ja ülejäänud stuff jälgime ka edaspidi hoolikalt tema mänge. Tegin nendeks kaheks kohtumiseks lihtsalt sellise valiku.

                Ei tea, mulle isiklikult ta küll selle sõnavõtuga midagi ära ei põhjendanud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                  Deschamps kommenteeris Payet eemalejätmist järgmiselt: Ta tegi hea esimese matši, ent ma ootan temalt veel rohkem, ma ootan talt enamat. See ei ole tema suhtes sanktsioon, mina ja ülejäänud stuff jälgime ka edaspidi hoolikalt tema mänge. Tegin nendeks kaheks kohtumiseks lihtsalt sellise valiku.

                  Ei tea, mulle isiklikult ta küll selle sõnavõtuga midagi ära ei põhjendanud.
                  Ei midagi uut. Sama juttu rääkis ta ka Gignaci puhul eelmine aasta.

                  Aga vahepeal mainitud U21 koondis mängudeks Brasiilia ja Islandiga (5-8. sept):
                  Väravavahid: Thomas Didillon (Metz), Mouez Hassen (Nice), Paul Nardi (Monaco)

                  Kaitsjad: Jordan Amavi (Aston Villa), Antoine Conte (Reims), Leo Dubois (Nantes), Presnel Kimpembe (PSG), Aymeric Laporte (Athletic Bilbao), Clement Lenglet (Nancy), Benjamin Mendy (Marseille), Benjamin Pavard (Lille)

                  Poolkaitajad: Tiemoue Bakayoko (Monaco), Thomas Lemar (Monaco), Adrien Rabiot (PSG), Corentin Tolisso (Lyon), Remi Walter (Nancy)

                  Ründajad: Kingsley Coman (Juventus), Enzo Crivelli (Bordeaux), Sebastien Haller (Utrecht), Corentin Jean (Troyes), Lenny Nangis (Caen)

                  Kommentaar


                    Kuidagi vähemaks jäänud neid tuttavaid nägusid, A-koondise nimekirjas palju ka pole. Või vanus peale tulnud?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      Kuidagi vähemaks jäänud neid tuttavaid nägusid, A-koondise nimekirjas palju ka pole. Või vanus peale tulnud?
                      Vanus on paljudel peale tulnud. Thauvinid, Imbulad, Kurzawad, Kondogbiad, Areolad, Veretout`d jne on sellest vanusest äsja välja kasvanud. Paraku pole enamus neist tõesti teed A-koondisesse leidnud, kuigi mõni neist seda vääriks.

                      Zouma ja Martial vanuse poolest võiks U21 eest mängida aga Deschamps otsustas nad A-koondisesse kutsuda. Morgan Sanson on aga vigastatud.

                      Kommentaar


                        Palake ka naistejalgpallist:

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                          Palake ka naistejalgpallist
                          Vaatan seda klippi mitu minutit ja ei saa endiselt aru, kas see pall läks nüüd sisse või mitte.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Vaatan seda klippi mitu minutit ja ei saa endiselt aru, kas see pall läks nüüd sisse või mitte.
                            Latist põrkas sisse nagu veidra nurgaga.
                            Aga päris hästi mängitud, alustades söötudest ja lõpetades löögiga.

                            Kommentaar


                              Mõningaid uudiseid enne homset kohtumist Portugaliga. Ruffier, kes on vigastatud, on asendatud Costiliga, välja on tulnud ka Prantsusmaa koondise 2015/16 "hooaja" ametlik pilt:


                              Pildil ka teadagi esimest korda koondisesse kutsutud läbi aegade kalleim Prantsusmaa koondise mängija; Anthony Martial.

                              Viimatised sõpruskohtumised Belgiale ja Albaaniale kaotati, nüüd ootaks ka vahelduseks võitu. (ning, ma pole ainuke) Lisaks on selgeks saanud, et 2016 märtsis võetakse EM-i eel mõõtu Venemaaga. Alahinnata Portugallasi kindlasti ei saa, viimati võeti skalp Itaalialt. Homne kohtumine algab 21.45, Lissabonis.

                              Kommentaar


                                rõõm näha, et Tremoulinas ka koondises
                                Fino alla fine FORZA JUVE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X