320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olympique Lyonnais

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Vastus teemale \'Olympique Lyonnais\'

    Algselt postitas lyoni fänn


    Vaata zaeka, barca on läbi aegade olnud klubi kes on euroopas mänginud ja seal oma nime teinud. Et saada selliseks nagu barca peab proovima erinevaid variante klubi juhtimisel treenimisel jms, selles suhtes on lyon veel täiesti mähkmetes. Selline klubi nagu barcelona ei saa põhja minna, vastupidiselt lyonile. Sul on hea näide võtta porto puhul. lyonist võib väga lihtsalt saada keskmik saada ja sealt on tal väga raske jälle tippu tõusta. Kui Barca oleks ühe hooaja keskmik siis sellest pole midagi, sest maine teeb oma töö.
    Maine ei tõsta klubi tippu, tõstab treener ja mängijad.Ma ei leia miks peaks Lyonil raskem olema madalseisust välja tulla kui Barcal ja üldiselt ma ei viitsi Sinuga enam vaielda, nagunii me kaugemale ei jõua kui järgmisele leheküljele.

    Kommentaar


      #77
      Vastus teemale \'Olympique Lyonnais\'

      Algselt postitas lyoni fänn


      mida sa daywalker plõksid, ma räägin nii nagu ma olen näinud viimase 10 aasta jooksul euroopa jalgpallis
      sa asjapulk räägi mulle sellest Porto põhjas käimisest parem.
      Ja prantsuse liiga nõrkust näitab see, et Lille lõi kolm väravat Lyoni võrku? no mida fakki sa ajad? Miks ei peaks suutma Lille sugune meeskond lüüa kolme väravat Lyonile?
      Viik ja võit manu üle CL\'is on ka mingi näitaja.
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        #78
        Vastus teemale \'Olympique Lyonnais\'

        Sellistes mängudes nagu lyon ja lille, kes on liiga tipud ei tule skooriks 3-1. nt premiershipis chelsea ja manu mängus oli skoor 1-0, see näitabki seda et prantsuse liigat ei anna võrrelda hispaania ja inglise liigaga.

        Kommentaar


          #79
          Vastus teemale \'Olympique Lyonnais\'

          Algselt postitas lyoni fänn


          Sellistes mängudes nagu lyon ja lille, kes on liiga tipud ei tule skooriks 3-1. nt premiershipis chelsea ja manu mängus oli skoor 1-0, see näitabki seda et prantsuse liigat ei anna võrrelda hispaania ja inglise liigaga.
          absurd.Barca 3-0 Real Madrid ja see näitab et...

          Kommentaar


            #80
            Vastus teemale \'Olympique Lyonnais\'

            Pikaaegna maine tõstab fännide arvu ja see võrdub klubi käekäiguga. barca ja real on classico ja reali vorm on viimastel aegadel mitte väga hea. real sai olympiakose käest lutti, lille omakorda pistis manu kotti.

            Kommentaar


              #81
              Vastus teemale \'Olympique Lyonnais\'

              Algselt postitas lyoni fänn


              Pikaaegna maine tõstab fännide arvu ja see võrdub klubi käekäiguga. barca ja real on classico ja reali vorm on viimastel aegadel mitte väga hea. real sai olympiakose käest lutti, lille omakorda pistis manu kotti.
              Ei leia vahet kas mäng on classico või mitteclassico.Milaano derby seis jäi 3-2 ja siis.Real sai Olympiacose käest kotti,so what(kooseisu mäletad?)..Mingi mänguseis ei näita ühegi liiga taset.

              Kommentaar


                #82
                Vastus teemale \'Olympique Lyonnais\'

                ma ei ütlegi et näitab liiga taset, see näitab klubi taset.

                Kommentaar


                  #83
                  Vastus teemale \'Olympique Lyonnais\'

                  Algselt postitas lyoni fänn


                  Sellistes mängudes nagu lyon ja lille, kes on liiga tipud ei tule skooriks 3-1. nt premiershipis chelsea ja manu mängus oli skoor 1-0, see näitabki seda et prantsuse liigat ei anna võrrelda hispaania ja inglise liigaga.
                  Kas sa kunagi sellist asja oled märganud, et kui mängus lüüakse väga vara värav, siis muutub mäng avatumaks. Kaotusseisu jäänud meeskond peab mingis faasis hakkama võtma riske kaitse arvelt, et sellest seisust välja tulla. Kuna Lille suutis skoorida juba 8ndal minutil siis vb seal mängus midagi sellist ka juhtus.
                  Ja see Chelsea 1-0 on mingi näitaja nüüd? Chelsea teeb iga lambikaga 1-0 seise. Ja sinu idiootse teooria järgi peaksin ma nüüd Seria A\'st mingeid järeldusi tegema hakkama kuna Inter Milan ja AC Milan mäng jäi eelmine nädal ju 3-2? wtf??? 5 väravat???
                  ja ootan ka sinu ülevaadet Porto põhjas käimisest...
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    #84
                    Vastus teemale \'Olympique Lyonnais\'

                    3-2 võrdub sama mis 1-0 üldpildis. lyon võib teie arvates mingi utoopika olla, aga oleme ausad lille ownis teda täielikult. Tippklubide omavahelistes mängudes ei owni ükski osapool teist. liiga taset näitab see et lille ownis lyon samamoodi kui ta ownib liiga keskmikke.

                    Kommentaar


                      #85
                      Vastus teemale \'Olympique Lyonnais\'

                      Algselt postitas lyoni fänn


                      3-2 võrdub sama mis 1-0 üldpildis. lyon võib teie arvates mingi utoopika olla, aga oleme ausad lille ownis teda täielikult. Tippklubide omavahelistes mängudes ei owni ükski osapool teist. liiga taset näitab see et lille ownis lyon samamoodi kui ta ownib liiga keskmikke.
                      Mida ta ownis?Mängu nägid?Mänguseis oleks vabalt võinud olla 3-3,siis ta ei oleks sinuarvates owninud?

                      Kommentaar


                        #86
                        Vastus teemale \'Olympique Lyonnais\'

                        Tra ära hakka mulle mingeid mängu elemente selgeks tegema, ma vaatan mängu üldpilti. Mul pole mingit teooriat, ma räägin nii nagu ma asjast arvan, kui see sulle pinda käib siis ära loe. Porto põhjas käimisest on palju fakte kui sa oled nii noob et neid üles ei leia siis tee endal isiklik newbie foorum

                        Kommentaar


                          #87
                          Vastus teemale \'Olympique Lyonnais\'

                          Ainuke noob ma leian, et oled sina.

                          Kommentaar


                            #88
                            Vastus teemale \'Olympique Lyonnais\'

                            Algselt postitas lyoni fänn


                            Porto põhjas käimisest on palju fakte kui sa oled nii noob et neid üles ei leia siis tee endal isiklik newbie foorum
                            too välja palun ja peale seda võiksid tagasi oma cs\'i (panin täppi?) mängima minna ja mitte kunagi nii lolli jutuga tagasi tulla.
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              #89
                              Vastus teemale \'Olympique Lyonnais\'

                              Ma ei saa aru miks ta nimi \"Lyoni fänn\" on?
                              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                              Kommentaar


                                #90
                                Vastus teemale \'Olympique Lyonnais\'

                                Algselt postitas lyoni fänn
                                Selline klubi nagu barcelona ei saa põhja minna
                                oi ja kuidas veel võib, paari aasta tagune Fiorentina näide peaks näitama kuidas suurklubi võib mõneks aastaks täielikult pildilt ära kaduda. Tänapäeval ei sõltu klubi käekäik enam ainult mängutulemustest.
                                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X