320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olympique de Marseille

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Kui mingi jorss tuleb mind baari ees sõimama, siis võin ta maha lasta? Tema ju alustas!
    Sa võrdlesid maha laskmist nokki löömisega ja sõimamist kätega kallale minemisega? Okei.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Sa võrdlesid maha laskmist nokki löömisega ja sõimamist kätega kallale minemisega? Okei.
      Ma ausalt ei viitsi sinuga sel teemal enam jaurata. Saan aru, et:

      1) Kui Marseille fännide tõttu mäng ära jääb, tuleks see uuesti pidada ning igasugune 0-3 ja punktikaristus on absurdne lahendus.
      2) Kui Marseille on tala saamas ja vastaste fännid midagi idiootset korraldavad, peab Marseille 3-0 võidu saama ja isegi algusest peale uuesti mängimine, vastastele mitmeks mänguks tühjad tribüünid ja -1 punkt on ülileebe.
      3) Marseille treenerid võivad kõikidele platsile jooksnud vastasfännidele molli anda. Turvamehi pole enam vaja palgata.
      4) Marseille fännid on Prantsusmaa kõige toredamad. Vahel vigastavad kogemata oma mängijaid raketiga, aga kellel siis ei juhtuks?
      5) Marseille's PSG või Lyoni särki kandvatele inimestele võib tänaval molli anda. See on täiesti õigustatud.
      6) Fakk, rohkem ei tule meelde, peaks magama minema...

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Ma ausalt ei viitsi sinuga sel teemal enam jaurata. Saan aru, et:
        Sa mitte ei jaura vaid ajad lausa hülgemöla keerates minu sõnu enda kasuks.

        1) Kui Marseille fännide tõttu mäng ära jääb, tuleks see uuesti pidada ning igasugune 0-3 ja punktikaristus on absurdne lahendus.
        See võrdlus on sul umbes sama mööda nagu see tapmine vs lõuga sõitmine. Ma üldse ei viitsigi sellene juba umbes 4 korda vastata. Sa nagunii ei saa aru.

        2) Kui Marseille on tala saamas ja vastaste fännid midagi idiootset korraldavad, peab Marseille 3-0 võidu saama ja isegi algusest peale uuesti mängimine, vastastele mitmeks mänguks tühjad tribüünid ja -1 punkt on ülileebe.
        Loe eelmist.


        3) Marseille treenerid võivad kõikidele platsile jooksnud vastasfännidele molli anda. Turvamehi pole enam vaja palgata.
        Tõsiselt? Kes seda väitnud on, et see ok on? Ma täiesti nõus sellega, et Fernandez sai pika keelu, aga ei ole ok sellega, et ükski vastasmängijaid füüsiliselt rünnanud Nice'i fänn ei saanud mingit eraldi karistus, vaid fännidele üldiselt anti kolmemänguline staadionikeeld. Ka neile emadele ja isadele, kes käisid rahulikult oma lastega mängu vaatamas. Kas see on ok? Mitte ühtegi uurimist, kuigi videote pealt on kerge välja selgitasa täpselt need näod ja nimed, kes rünnakutes osalesid. See on ok, et Nice'i treener Galtier virutas Marseille staffi liikemele David Friiole, aga ei saanud mitte ühtegi karistust.


        4) Marseille fännid on Prantsusmaa kõige toredamad. Vahel vigastavad kogemata oma mängijaid raketiga, aga kellel siis ei juhtuks?


        5) Marseille's PSG või Lyoni särki kandvatele inimestele võib tänaval molli anda. See on täiesti õigustatud.
        Kus kuradi kohas ma seda öelnud olen, et see ok? Kirjutasin, et kui Marseille's lähed Lyoni või PSG särgiga tänavale, siis võib lihtsalt halvasti minna. Lihtsalt väänad räigelt sõnu.

        Kommentaar


          ükski vastasmängijaid füüsiliselt rünnanud Nice'i fänn ei saanud mingit eraldi karistus, vaid fännidele üldiselt anti kolmemänguline staadionikeeld. Ka neile emadele ja isadele, kes käisid rahulikult oma lastega mängu vaatamas. Kas see on ok? Mitte ühtegi uurimist, kuigi videote pealt on kerge välja selgitasa täpselt need näod ja nimed, kes rünnakutes osalesid.
          Tühjad tribüünid ei ole karistus mitte fännidele, vaid klubile, kes ei saanud staadionil korra hoidmisega hakkama. Ma tahaks loota, et nende tüüpidega, kes on videolt kergelt tuvastatavad tegeleb Prantsusmaa politsei, mitte jalgpalliliit. Jah, teoreetiliselt saaks liit neile omalt poolt eluaegse staadionikeelu määrata, aga see on pigem naljakaristus, sest dokumenti ei kontrollita. Ostavad kellegi teise nimelt pileti ning midagi ei muutu.

          See on ok, et Nice'i treener Galtier virutas Marseille staffi liikemele David Friiole, aga ei saanud mitte ühtegi karistust.
          Ma sellest ei tea midagi. Üritasin videot vaadata, aga see on kartuliga filmitud ja täiesti arusaamatu. Arvestades, et Friio ei ole vastupidist väitnud, paistab, et tõde on midagi sellist.

          Mis puutub aga Fernandezisse ja tapmisesse vs lõuga sõitmisesse, siis mõte on siiski selles, et ei saa tuimalt suurema jõuga peale lennata. Kui keegi sulle molli annab ja ta maha lased, jääd kohtus tõenäoliselt süüdi. Antud juhul oli too pealtvaatajast jorss tõepoolest pool minutit varem ühe Marseille mehega tõugelnud, aga nokauti löömise hetkel oli ta juba täiesti rahulik. Kui mingis meeltesegaduses peaks keegi otsustama Ustimenko kunagi vanglast välja lasta, ei tohi teda ka lampi tänaval maha lasta, sest tema lasi kunagi teisi inimesi maha.'

          Kus kuradi kohas ma seda öelnud olen, et see ok? Kirjutasin, et kui Marseille's lähed Lyoni või PSG särgiga tänavale, siis võib lihtsalt halvasti minna. Lihtsalt väänad räigelt sõnu.
          Jah, sest Marseille fännid on täielikud debiilikud. Ütle mulle üks teine linn Lääne-Euroopas, kus selline asi tavapärane on. Neid lihtsalt ei ole!

          Kommentaar


            mis asja, ei ole? kolista ntx splitis zagrebi dinamo särgiga ringi. seesuguseid asju on ühe linna piireski.

            Kommentaar


              Kommentaar


                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                mis asja, ei ole? kolista ntx splitis zagrebi dinamo särgiga ringi. seesuguseid asju on ühe linna piireski.
                Jep, Horvaatia asub Lääne-Euroopas!

                Kommentaar


                  oh issand, kus see piir sul siis jookseb? itaalia asub juba läänes?

                  Kommentaar


                    Täna pannakse ju tugevaim võimalik koosseis?
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Täna pannakse ju tugevaim võimalik koosseis?
                      Payet ja Milik on puudu. Muidu küll jah.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Payet ja Milik on puudu. Muidu küll jah.
                        Väga hea. Prantsusmaa liiga peab teile ikka prioriteediks olema. Neljapäevaks võib mõned nooredkibmängu panna. Seal on kõigest Loko vastas...
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Väga hea. Prantsusmaa liiga peab teile ikka prioriteediks olema. Neljapäevaks võib mõned nooredkibmängu panna. Seal on kõigest Loko vastas...
                          Pink vast nii pikk ei ole, et hullult vangerdada saab.

                          Küll aga on täna Sampa ikkagi päris mitu vahetust teinud (ilmselt tulenevalt ka koondiste pausist). Lopez debüteerib väravas, Harit ründaja all. Nooruke Dieng on tipus ja Lirola stardib samuti esmakordselt sel hooajal.

                          P.Lopez

                          Saliba - Balerdi - L.Peres

                          Rongier - Kamara (c) - Guendouzi

                          Lirola - Harit - Ünder

                          Dieng

                          Kommentaar


                            Ma ei tea, kas asi on Monaco kaitses või on Bamba Dieng jumal. 2 väravat ja 2 posti. Võiks vabalt ühe mänguga sama palju kirjas juba olla, kui ninjakilpkonnal.

                            Kommentaar


                              Hirmus on...
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Monaco - Marseille 0:2



                                Mamadou Niangi... ptüu... Bamba Diengi kahest väravast alistati siis võõrsil oodatust lihtsamini möödunud hooaja pronksimeeskond Monaco. Koduvõiskond peab poste ja Nübelit tänama, et lõppskoor nende jaoks tunduvalt inetum ei olnud, sest Dieng oskas kaks sisuliselt identset olukorda, kus ta lihtsalt kaitsjatelt eest ära jooksis, posti lahendada ja korra pääses ka Harit vastaste väravavahiga 1v1 olukorda, kuid ei suutnud palli Nübelist üle tõsta.

                                Diengi esimene:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X