320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Girondins de Bordeaux

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    tõsiselt või? selle meeskonna piiriks jääb järgmine ring
    Ilmselt on sul õigus, aga ma ei kipuks prantslasi väga maha kandma, sest see, mis nad seni on teinud, on olnud fantastiline ja minu jaoks tunduvad nad ohtlikumad kui kunagine CL'i suur must hobune Lyon üldse olnud on.
    sigpic

    Kommentaar


      #77
      Carrasso on kunn!

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Carrasso on kunn!
        Fännid ka hõiskasid ta nime. Aga see üks punane kaart ei pruugi viimaseks jääda, tunded keevad päris korralikult
        AILTON

        Kommentaar


          #79
          Peaks juba olemagi kaks. Chalme sai ilmselgelt armu.

          Aga no, see Bordeaux ei ole enam tõepoolest see sama, mis 2009. aastal robotina kõik maha lõi.

          Kommentaar


            #80
            ma leian et just chalme olekski punase pidanud saama. ciani olukord oli kordades kahtlasem, üle kollase ei oleks vast pidanud andma.

            Kommentaar


              #81
              Milline lõpp. Ma olin juba liigatiitli Bordeaux`le kaela riputamas, kui oleks nüüd võit tulnud.

              Kommentaar


                #82
                Noojah Carrasso suutis lõpus sisse pudistada ei midagi muud.

                Kommentaar


                  #83
                  no johmaidoo see kohtunik

                  Kommentaar


                    #84
                    Vähemalt lõpetati 3 mänguline kaotusseeria. Väike lohutus ikka.

                    Natukene kardan, et Bordeaux võib suvel meestest tühjaks voolata, kui Blanc otsustab lahkuda suuremasse klubisse või koondise etteotsa. Gourcuff rääkis, et tema on nõus Blanciga kaasa minema, kui teda vajatakse. Chamakh lahkumine on juba kindel. Fernando lahkumisest räägiti juba möödunud suvel. Diarra, Tremoulinas ja Wendel on ka hetkel kuum kaup.

                    Loodetavasti Blanc siiski veel vähemalt aastakese püsib ja suudab ka meeskonda koos hoida.

                    Kommentaar


                      #85
                      Pean saladuskatte all tunnistama, et nii siirast värava ajal rõõmustamist ma sellel hooajal kommentaatoripuldis ei mäleta, kui viimane Chamakhi värav.

                      Kommentaar


                        #86
                        Ise hoidsin ka veidi pöialt Bordeaux` pundile, sest mul on rohkem usku Blanci taktikasse. Oleks mehed natukene rohkem puhata saanud või pink pikem olnud, siis oleks võinud vabalt finaali välja jõuda. Seekord sai siis jõud kahjuks veerandfinaalis otsa.

                        Kommentaar


                          #87
                          Et keegi valesti aru ei saaks, siis mul pole Lyoni vastu midagi, aga Bordoo eelmine aasta vääris autasu. Samas on Lyon kindlasti meeskond, kes suudab poolfinaalist edasi murda. Bordoo on aga nagu suure auguga rehv, mis kiirelt tühjeneb.

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            Et keegi valesti aru ei saaks, siis mul pole Lyoni vastu midagi, aga Bordoo eelmine aasta vääris autasu. Samas on Lyon kindlasti meeskond, kes suudab poolfinaalist edasi murda. Bordoo on aga nagu suure auguga rehv, mis kiirelt tühjeneb.
                            No ma ütleks, et Lyoni Reali nokki löömine Bernabeul andis neile minu silmis (moraalse) õiguse siit paarist edasi minna. Bordoo pole kindlasti vaid õhku täis rehv, kuid lihtsalt sellise rahakotiga ning sellest tulenevalt kvaliteetmeeste arvuga meeskonnas pole võimalik kolme sarja võiduka lõpuni mängida, lõppeks maksis see kätte. Karikas, liiga ja ML, seda kõike on pisut palju tiimi jaoks, mis on nagu Eesti riik pärast oravate rullimist 15 aasta jooksul- liialt õhuke.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              #89
                              Ega kergemaks ka ei lähe, sest nädalavahetusel ootab ees juba mäng PSG`ga võõrsil ja juba päev vähem, kui nädala pärast mäng Le Mansiga. Lyonile saab kätte maksta aga juba järmise nädala laupäeval, kui liigamängus kohtutakse taas Bordeaux koduplatsil.

                              Kommentaar


                                #90
                                krt nad on ikka eriliselt ära lagunenud, on keegi prantsuse või muukeelset ajakirjandust jälginud, et mis seal ka põhjusteks arvatakse? endale tundub ikka suht müstiline.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X