320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängu vaatama

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• atleticomadrid
    replied
    Mis saite kasutades kõige targem pileteid mängudele leida on? Usaldusväärsus, kättetoimetamise kiirus, hind...

Leave a comment:

• bubbles
    replied
    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Lisaks selgus, et julgematel ei oleks vaja Viagogo ülepaistutatud hindadega omale pileteid soetada. Kahest meil olid piletid Viagogost, mis maksid koos kohaletoimetamisega €100 per. Ümber staadioni ringi luusides aga avastasime kohalikke ärimehi küllaga, kes tahtsid pileteid müüa ning oma kolmandale kaaslasele kauplesimegi pileti €70ga välja. Eks oleks võib olla €60 peale ka saanud kui oleks kauem viitsinud aga €50 pealt tõmbas tal igatahes nina juba väga krimpsu (pileti peal omahind oli peale trükitud €32). Businessman, pool ikka kasumis.
    Ma julgen arvata, et see oleneb ikka vastasest. Kuigi Bayer Leverkuseniga mängu võib pidada ka nn "kohalikuks derbyks".
    Kui ma käisin Kölniga mängu vaatamas, siis ei pannud tähele ühtegi müüat. Nägin vaid siltidega, et soovitakse osta piletit. Neid viimaseid silte nägin vähemalt kümmet.

Leave a comment:

• marv3llous
    replied
    Kirjutasin jutud natukene pikemaks ja lisasin mõned soovitused-pildid.

Leave a comment:

• marv3llous
    replied
    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Kas teiste mängude kohta on vastavates alafoorumites ka kirjeldusi oodata?
    Ikka võin pildid ja pisikesed jutud panna kui teil teemasid on. Vaatan uuel aastal kui aega saan.

Leave a comment:

• LeeRomeno
    replied
    Jaa, absoluutne jackpot. Üleüldse oli mul eelmisel aastal õnnelik "käsi" selles osas, et kõik mängud kus käidud sai päädisid vähemalt kolme värava nägemisega. Ainuke kodumeeskond kes kaotas 7st mängust oli Inter Milan. Veel käisin vaatamas Arsenal - Liverpool (4:1), Barcelona - Almeria 4:0, Real Madrid - Eibar 3:0, Inter Milan - Fiorentina 1:4, Juventus - Bologna 3:1. Napilt jäin ilma võimalusest vaadata eelmisel hooajal CLis Atletico - Reali veerandfinaalis (see lõppes küll 0:0) ja see hooaeg oli loosiõnn minu kahjuks kui Roma mängis matchday 2 võõrsil BATEga ja ma olin samas Roomas ning oleks kindlasti mängule läinud kui nad kodus oleks olnud.

Niiet kui tahate, et teie tiim suureskooriliselt võidaks - kutsuge mind mängule kaasa
    Kas teiste mängude kohta on vastavates alafoorumites ka kirjeldusi oodata?

Leave a comment:

• marv3llous
    replied
    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Hea töö! Ja no mängude mõttes said ikka korralikud jackpotid. Eriti muidugi Bayerni mäng. Nii legendaarse mängu lives nägemine võib võimas olla. See rekord jääb ikka aastateks veel püsima.
    Jaa, absoluutne jackpot. Üleüldse oli mul eelmisel aastal õnnelik "käsi" selles osas, et kõik mängud kus käidud sai päädisid vähemalt kolme värava nägemisega. Ainuke kodumeeskond kes kaotas 7st mängust oli Inter Milan. Veel käisin vaatamas Arsenal - Liverpool (4:1), Barcelona - Almeria 4:0, Real Madrid - Eibar 3:0, Inter Milan - Fiorentina 1:4, Juventus - Bologna 3:1. Napilt jäin ilma võimalusest vaadata eelmisel hooajal CLis Atletico - Reali veerandfinaalis (see lõppes küll 0:0) ja see hooaeg oli loosiõnn minu kahjuks kui Roma mängis matchday 2 võõrsil BATEga ja ma olin samal ajal Roomas ning oleks kindlasti mängule läinud kui nad kodus oleks olnud.

Niiet kui tahate, et teie tiim suureskooriliselt võidaks - kutsuge mind mängule kaasa

Leave a comment:

• jürks
    replied
    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    See rekord jääb ikka aastateks veel püsima.
    Aastateks on vähe õeldud!

Leave a comment:

• ericbana
    replied
    Bayern Münich 5:1 Wolfsburg 22.09.2015
    Hea töö! Ja no mängude mõttes said ikka korralikud jackpotid. Eriti muidugi Bayerni mäng. Nii legendaarse mängu lives nägemine võib võimas olla. See rekord jääb ikka aastateks veel püsima.

Leave a comment:

• marv3llous
    replied
    ... teiseks mänguks oli kohtumine:

Bayern Münich 5:1 Wolfsburg 22.09.2015

Kiire rongisõit Dortmundist ja kohal.

Oktoberfest. Pidu. Õlut voolas ojadena. Mängupäeval olid väga paljudel särgid juba hommikul varakult seljas ja suurtes telkides skandeeriti korduvalt "SUPER BAYERN, SUPER BAYERN, HEY HEY". Kui ühes otsas üks laudkond alustas, tõusis teises otsas seltskond toolide peale püsti ja liitus, kuni kogu telk kaasa elas. Väga kihvt.

Kuna pidu läks pikale siis haarasime tänavalt esimese takso ja käskisime end mängule viia kuna ei viitsinud enam metrooga sekeldama hakata. Staadion asub kesklinnast üsna kaugel ning natuke enne staadionit olid teed ikka korralikult umbes. Staadioni juurde kohale jõudsime ca 45 minutit enne ja kuni üle pika lageda põllu kohale ja sisse jõudsime oli mängu alguseni aega napp 20 minutit. Staadion ise on muidugi vaatamisväärsus omaette. Modernsuse ja effektse väljanägemise poolepealt kindlasti parim kus käinud olen, Emiratesi loeks paremuselt teiseks.

Kuna piletid olid Wolfsburgi fännisektoris siis esialgu nautisime küllatulnute laule ja õige pea tõigi see neile edu. Caligiuri viis Wolfsburgi 26. minutil juhtima. Trummid põrisesid ja laul ei vaibunud. Poolajal tankisime korralikult bratwursti ja õlut juurde, et jaksaks ikka lõpuni mängu nautida. Hoiatuseks kõigile, et Allianz Arenal ei maksa sularaha, vaid on vaja teha magnetkaart mida kassas piiksutada! Niiet olge valmis, kui satute ja plaan on keha kinnitada staadionil. Seda kaarti saab staadionil sees teha, niiet ette ei ole vaja muretseda selle pärast, lihtsalt varuda natukene aega. Megastore'is muidugi maksab nii sula kui krediitkaart.

Mingit jõujooki tarbis poolajal ka Lewandowski, kuna napilt peale poolaja algust hakkas mees laduma. Teate ju ise ... 1:1, 2:1, 3:1, 4:1, 5:1. LEGENDAARNE! Enam ei huvitanud kedagi, et me vastasfännide sektoris oleme, kõik skandeerisid poolaka ja Bayerni nime. Wolfsburgi fännid olid kurvad aga sõbralikud. Nicklas Bendtner jäi kahjuks oma silmaga küll nägemata.

Kokkuvõtvalt on Saksamaal mängul käimine väga meeldiv elamus. Soovitan kindlasti ja proovin isegi veel pihta saada kui võimalust.

Leave a comment:

• marv3llous
    replied
    Ericbana vastu muidugi ei saa kuid õnnestus endalgi kaks Bundesliga mängu ära vaadata see aasta. Ning suured tänud Ericbanale veel siin ka, kes natuke nõu andis piletite ostmise osas kui omal küsimusi tekkis.

Borussia Dortmund 3:0 Bayer Leverkusen 20.09.2015

Dortmund on üldiselt fantastiline ja tore linn. Saabudes oli küll kohalikus ööbimisasutuses check-inniga väikene segadus kuna miskil imekombel ei suudetud otse nende kodulehelt tehtud broneeringut leida. Kuid teistkordsel uurimisel see ikkagi avastati ja meid ka ära mahutati. Sekelduste eest lubati baaris õhtul tasuta drinke, mis siis auväärselt meile ka koduklubi värvi kõrtega ära serveeriti.

Väga sümpaatne oli ka see, et terve linn elas ja hingas oma jalgpalliklubi nimel. Kõikjal olid kollased-mustad värvid ja Jürgen Kloppi peeti igal pool hea sõnaga meeles. Lisaks leidsime väga toreda pubi otse linna keskel kus oli meeldiv teenindus, mõistlikud hinnad ja live jalkat näidati suurtelt ekraanidelt (sai nauditud West Hami võitu City vastu). Kui keegi satub, soovitan.

Kuigi eelmine õhtu läks kohalikku ööelu nautides natukene pikale siis seadsime end ikkagi vapralt juba kella 12st Signal Iduna Parki poole teele - ainult 4km ju minna kesklinnast. Mäng algas kohaliku aja järgi kell 17:30. Esimese asjana ööbimiskohast välja astudes jäi silma see, et kõik käisid ringi mängusärgid seljas ning meeletult oli Jaapani turiste Kagawa särkidega. Tee peale jäid kohalik park ja toredad töölisklassi pubid. Ühes sellises tegimegi pisikese keelekaste.

Kuna saabusime staadionile tuntava ajavaruga, siis leidis aset põhjalik shoping, kuna ilma fännivarustuseta ei ole ilus staadionil viibida (ning endalegi meeneks tore pärast). Ilus kollane polosärk ja sall said minu omaks. Fänne kogunes ohtrasti ning seda vaadates proovisime ära mitme putka bratwurstid ning õlled. Kõik olid väga maitsvad ja odavad (€2-3 per item).

Lisaks selgus, et julgematel ei oleks vaja Viagogo ülepaistutatud hindadega omale pileteid soetada. Kahest meil olid piletid Viagogost, mis maksid koos kohaletoimetamisega €100 per. Ümber staadioni ringi luusides aga avastasime kohalikke ärimehi küllaga, kes tahtsid pileteid müüa ning oma kolmandale kaaslasele kauplesimegi pileti €70ga välja. Eks oleks võib olla €60 peale ka saanud kui oleks kauem viitsinud aga €50 pealt tõmbas tal igatahes nina juba väga krimpsu (pileti peal omahind oli peale trükitud €32). Businessman, pool ikka kasumis.

1,5h enne mängu algust tekkis juba tunne, et võiks ära sisse minna (väga vara tavalisega võrreldes). Sai pilte tühjast staadionist ning selgus, et seisuplatsidel ongi kombeks väga vara kohal olla, et käsipuude juurde koht saada. Igatahes staadionil sees bratwursti süües ja õlut juues veeres aeg nii, et tagasi tribüünile jõudes olid kõik "magusad" kohad läinud ja tuli leppida õlg-õla vastu püstiseismismeetoditega. Äkitselt oligi juba aeg "You'll Never Walk Alone'i" laulda ja tunda kuidas tribüünil järjest vähem ja vähem ruumi on kuna inimesi muudkui tuli ja tuli ning turvad muudkui lahkelt koomale käskisid tõmmata inimestel. Väga uhke värk, täismaja 81,359.

Mäng läks nii nagu minema pidi, kodumeeskond domineeris ja 19. minutil Hoffmann ka esimese ära koksas. Õlut lendas, kõik olid rõõmsad. Õlle joomine tribüünil on muidugi lubatud ning meie seisuplatsil käis õlle ostmine nagu vanasti marsakas piletiga - ülevalt saadeti raha käest kätte alla ja alt müüja saatis õlle käest-kätte üles. Suitsetamist ei keela samuti keegi, meie tribüüni valvanud turvad tegid ise ka rahulikult. Väga chill, inimlik värk.

Teisel poolajal suutis Kagawa teise lüüa ja meie taga seisnud kolm jaapani kutti olid õnnest hullumas. Lõppskoori vormistas penaltist Aubameyang, 3:0. Elamus täiuslik. Atmosfäär staadionil suurepärane ja kuulus "kollane sein" meie vastas tegi möllu lõpuni.

Jätkub ...

Leave a comment:

• martki
    replied
    FC Nürnberg 2:1 SC Freiburg

Niinii, pühapäeval sai siis 2. Bundesliga tippude heitlust vaatamas käidud. Alustasin reisi traditsiooniliselt mitte kaugel Würzburgist ja jäin seekord vähe pikemaks linna. Transpordiga läks seekord eriti hästi, kuna sain oma tudengikaardi tasuta sõidu piirkonna ja jalkapiletiga kaasneva tasuta sõidu piirkonna kokku pannes tasuta sõidu Nürnbergi, ei kurda. Jõudsin 11 paiku linna ja mäng toimus 13.30, nii et natuke oli aega enne mängu ka ringi kolada. Nürnbergi staadion, Grundig Arena, asub ühe ajalooliselt üsna olulise kompleksi kõrval, nimelt oli Nürnbergis natside kõige tähtsam keskus(sp ka Nürnbergi protsess just Nürnbergis jne) ja nad ehitasid sinna üsna debiilse arhitektuuriga hoone.

Hoone juures on palju igast väljakuid jne, kus tänapäeval toimuvad suuremad kontserdid ja Volksfestid jne. Üks pilt ühest väljakust, Zeppelinplatz´ist, millel Hitler oma armee suurust ja demonstreeris ja paraade korraldas jne. Ajaloolisi pilte vaadata, siis seal korraga kuni paarsada tuhat inimest peal, suht hull. Asub siis kohe statka kõrval.

Kuna olin tegelikult varem juba seal muuseumis käinud ja maja näinud, siis kolasin pisut niisama seal läheduses ringi ja vaatasin asju, mida veel näinud polnud. Kui mõni ajaloohuviline plaanib kunagi Nürnbergi jalkat vaatama minna, siis seal ümber on päris põnev, tasub aega varuda.
    Umbes tund enne vilet läksin statkale. Grundig arena on oma 50k istekohaga Saksamaa suurimate hulgas ja seal toimusid ka 2006. a MMi mängud. Staadion on väga mugavalt ligipääsetav ja ehituselt ka igati loogiline ja fännisõbralik. Ümber statka treppidest alla on söögi-joogialad, nii on mõistlik, ei ummista tribüünile pääsemise kohti väga ära. Õlu saab õlleputkast kätte 3,9 euroga ja Bratwursti eest tuli 3,5 euro võrra kukrut kergitada. Pileti soetasin seekord küljetribkale, aga kohe Nürnbergi ultrate otsasektori kõrvale, nii et atmosfäär oli võimas. Pileti eest käisin seekord välja 24 euri.

Veits oli tüütu see, et olin vist ülevalt kolmandas reas ja ülemise trübüüni serv oli natuke naljakalt vaateväljas. Otseselt vaadet ei piiranud, aga kuidagi imelik, nagu nokamüts oleks peas. Ja lõpus, kui pärast võitu publik kõvasti möllu tegema hakkas, rappus ülemine tribüün pea kohal päris kõvasti, veits tuli hirm nahka kohe. Publikut oli ametlike numnrite järgi pisut üle 28000, aga kuna statka on nii suur ja pm üks külg ja üks ots olid tühjad, siis jäi mulje, et üsna vähe rahvast on. Samas terve üks tohutu suur otsatribüün oli Nürnbergi fänne paksult täis. Freiburgi fänne oli ka ikka omajagu, aga peab tunnistama, et väga neid kuulda ei olnud. Eks muidugi minu jaoks mängis rolli ka see, et olin Nürnbergi fännidele lihtsalt nii lähedal ja Freiburgi laul ei kostnud sp kõrvu.

Paar sõna mängust ka. Kahjuks oli üsna rabe ja mitte väga atraktiivne mäng, korralikult lõhuti ikka üksteist. Eks tabeliseis andis sellele muidugi alust ka. Vedas, et vähemalt kolme väravat õnnestus näha, sest enamasti käis kõvem andmine keskväljal ja võimalusi just üleliia palju ei suudetud tekitada. Tulemus küll Nürnbergi kasuks, kuid ütleks isegi, et parem tiim platsil oli Freiburg. Palli hoiti kindlasti rohkem ja mäng oli neil palju loogilisem. Freiburgi poolt paistis eriti silma Philipp, liigutused olid väga osavad ja vahepeal tegi ikka 2-3le Nürnbergi kutile korraga ära. Pärast lõpuvilet panid Nürnbergi mängijad ja fännid aga ikka korraliku peo püsti, mida oli päris vinge vaadata, nii et vaatamise mõttes vb isegi hea, et kodutiim võidu võttis. Aaahh, teisest poolajast üks valus vahejuhtum ka, üks Freiburgi kutt läks Nürnbergi fännitribka ette nurgalööki andma ja selle peale otsustas mingi mõistlik vend oma õlletopsi koos õllega mängija suunas lennutada. Pihta õnneks ei saanud, aga väljakule lendas küll. Samas nurgalöögist aga lõi Freiburg värava ja viigistas 1:1, fännile korralikult in-your-face.
    Esmaspäeval võtsin veel aega maailmakuulsa Nürnbergi jõuluturuga tutvumiseks(mis, jah, on räme turistikas ja selle pärast ei tasu kindlasti eraldi Nürnbergi minna) ja vanalinnas kolamiseks. Kui keegi kungi Bayerimaale satub, siis Nürnbergi soovitan kindlasti plaani võtta, lisaks jalkale seal ikka väga palju vaatamist ja tegu väga mõnusa linnaga.

Leave a comment:

• ericbana
    replied
    Viimaseks käisin, nagu öeldud sai, vaatamas mängu SC Karlsruher – Greuther Fürth, mis lõppes koduvõistkonna üliolulise 1-0 võiduga, mis tõstis nad tabelis 12.kohale. Bielefeldil on võimalus mööduda, aga siiski Karlsruheri jaoks igas mõttes ülioluline kohtumine. Seda oli näha ka kohapeal valitsenud emotsioonidest, kui palju võit fännidele tähendas.

Teele asusin nagu ikka üsna varakult. Kuna sõiduplaan oli kummaline, siis läksin juba kaheksase rongiga. Kui muidu sõidab ICE Karlsruhesse umbes 15.minutiga, siis mina panin säästu ja läksin kohaliku „piimavedajaga“, mis loksus 55 mintsa. Ehk siis juba veidi enne üheksat olin juba Karlsruhes. See tähendas, et mänguni oli aega tublid neli tundi. Mis oli väga meeldiv, sest Karlsruhes ma varem käinud ei olnud ja räägiti, et lossipark on tuus. Täpselt nii ka oli. Kaarti vaja ei läinud. Kui kellelgi kunagi Karlruhesse asja on, siis tulge rongijaamast välja ja pöörake paremale ja käige lihtsalt otse kuni vastu lossi põrkate. Megalihtne.

Esimene hämming valdas mind siis, kui rongijaamast üle tee tulles avastasin, et sealsamas oli loomaaed. See oli küll rohkem sellise loomapargi sarnane. Ehk siis mitte päris nii suur nagu Tallinna loomaaed, aga igasugu kitsi ja värke sai ka läbi aia tänavalt vaadata. See aed seal oli tõesti kummaliselt madal. Mõni jommisem vend võib seal küll ennast üle aia otse kitsede aedikusse vinnata.

Karlsruhes olid mingid mässiv tetööd käimas ja praktiliselt üks peatänav oli kapitaalselt üles kraabitud seal. Suht ehitusplatsil jalutamine see esimene pool oli. Aga kui see kunagi korda saab, siis on väga vinge, sest Karlsruhe arhitektuur ja majad on päris huvitavad. Hästi palju erinevates stiilides maju jne. Nii väga ajaloolisi kui ka uusi. Igatahes lõpus jõudsin ma lossipargi alguseni. Raudteejaamast staadionini on see kuskil poolel teel. Jaamast staadionile on kõige otsem jalutustee umbes 4km.

Kuna ma jõudsin nii vara, siis oli see kant veel praktiliselt inimtühi. Veidi kummaline isegi. Ma olen enamasti isegi Kadrioru pargis hommikul kella üheksa ajal rohkem rahvast näinud. Mulle see aga sobis. Oli hea rahulik ringi vaadata ja veidi klõpsida. Hiljem mängult tulles oli see sama koht näiteks pilgni täis. Selle kuju ees ja sildi taga on mingi väike uisuplats. Kindlasti mitte suurem kui Harju tänava oma. See oli aga nii kapitaalselt rahvast täis, et ma ei saa aru, kuidas seal üldse uistudada oli võimalik. Lossiümbrus muidu oli igatahes väga kena ja suur. Äärtes skulptuurid, kena haljastus jne. Kujutan ette, et suvel sooja ilmaga on seal ikka väga mõnus chillida. Staadion jääb selle lossi taha, veidi paremale poole hoides. Sealt siis umbes 2km kaugusele. Lossist vasakul on uuemate hoonete kompleks. Seal asub ka näiteks Saksamaa Liitvabariigi põhiseaduskohus.

Lossi taha jääb park. Mõneti meenutab Kadrioru parki, kuid igasuguseid istumiskohti ja sopikesi oli oluliselt enam. Skulptuure, purskkaeve, kõlakodasid jnejne. Kuna aega oli veel tol hetkel maa ja ilm, siis käisin lihtsalt seal natuke ringi. Ma ei tea mis värk on, aga Saksamaal on mult lugematu arv kordi teed küsitud. Selle mõne kuuga ilmselt rohkem kui Tallinnas paari aastaga. Nii ka Karlsruhes, kuigi ma olin alles 1,5 tundi viibinud. Õnneks küsis tüüp suunda staadionile, mille oskasin ka ette näidata. Kuna see park on meeletult suur, siis kunagi veeti seal vist tavaari raudteel. Igatahes hoiatavaid silte oli seal rohkem kui asi väärt oli. Nende rööbaste järgi seal küll midagi enam ei sõida kahjuks. Vähemalt enamuses osas. Väga rohtu oli see tee kasvanud. Kujutan ette, et nii kitsastel rööbastel võib sõita umbes selline rong nagu Tallinna loomaaias oli kunagi (vb ka praegu). Igatahes jõudsin mõelda ka sellele, et mõelda vaid kui tuus oleks sealt lossi juurest väikese rongiga staadionile sõita. Oleks täiesti omaette atraktsioon.

Igatahes jalutasin edasi ja kuna aega oli ikka veel omajagu, siis mõtlesin, et teen ringi ümber terve staadioni. Karlsruhes tuleb see ring igatahes üksjagu pikk, sest seal ümber on igasugu pargihooneid ja ühes küljes ka võsa. Kogu see teekond staadionile oli umbes selline, kui turistina esimest korda Russalka poolt läbi terve pargi Kadrioru staadionile jalutaks + juurde mõelda see kunagi Lasnaka nõlval olnud loomaaed (ma eeldan, et see oli midagi sarnast selle Karlsruhe omaga) + natuke Hiiu staadioni ümbrust + Maarjamäe oma ka. Kõigi nendek ombo. Igatahes vaieldamatult kõige ägedamas kohas olev staadion, mida ma see sügis külastasin. Mainzide ja Hoffenheimidega ei saa võrreldagi. Pildil olev sissekäik on see, kus kogunevad kodumeeskonna ultrad. Selle nurga nimi ongi Haupteingang „Nackter Mann“ ehk siis peasissekäik „paljas mees“. Minu seisukas oli sama kurve teises nurgas. Fürthi fännid olid omakorda minu seisukohast diagonaalis üle platsi.

Kuna tegemist on parkstaadioniga, siis otsas asusi kõik söögikohad ja peldikud staadionilt väljas. Seeomakorda tingis selle, et enamus rahvast hängis veel tund enne mängu tribüünilt eemal putkade juures. Näiteks Freiburgis oli 1,5 tundi enne mängu seisukad juba kapitaalselt täis, sest putkad asusid seal vahetusläheduses. Minu seisukas oligi sisuliselt valatud betoonist astmed ja piirded. Kui keegi õlle või kusele tahab, siis peab trepis alla minema. Kuigi staadion on ise üsna väike, siis mahutavus on tänu seisukatele päris suur. Mõlema kurve kõik nurgad on seisukad. Üks neist on külaliste omad. Mõlemas kurves keskel on istekohad. Lisaks on seisukas ka vastastribüüni esimene tasand. Sellest ühte nurka on kogunenud põhilised ultrad. Kokku 29 000-st on istekohti ainult pool. Neist katusega kaetud on omakorda vist ainult 8000. Ehk siis kui Karlsruhesse mängu vaatama minna ja juhtub sadama, siis on putsis. Ei oleks olnud seal täna eriti meeldin olnud seista vihmaga. Õnneks peale tuule muid loodusjõude ei esinenud.

Ja nagu öeldud sai, siis põhimass voolas staadionile alles umbes 40-30 minutit enne mängu. Seni chilliti väljas putkade jurues. Ultra sektor oli muidugi juba varem omal kohal. Aga meeldiv oli see, et mingit olelusvõitlust seisukal tarvis maha pidada ei olnud. Muidugi täna polnud ka kõige rohkem rahvast. Ametlik number oli vist 12 300. Üsna lahja, aga eelkõige oli tühi peatribüün ja täielikult tühi ühe kurve istekohad. Samas kõik seisukad olid mõnusalt täis ja atmosfääris järele ei antud. Enne mängu kuulutati seal ka, et Karlsruhe vist mängib jaanuaris spõrusmängu Bayerniga seal samas. Sinna mängule oli igatahaes juba paregu mingi 23 000 piletit müüdud.

Enne mängu tiirutas staadioni kohal ka lennuk mingi bänneriga. Päris „out Markus Kauczinski“ aktsiooniga siiski tegu ei olnud. Nii palju silm kui lähemalt üle sõites seletas, siis oli tegemist mingisuguse varuosade firma reklaamiga.

Mängust väga rääkida pole. Paras pusimine enamuse ajast oli. Aga kui üldse keegi selle mängu oleks pidanud võitma, siis pigem koduvõistkond. Fürth oli vapsjee mannetu. Samas Karlsruhe olukordi võttis Fürthi väravavaht Mielitz kohati päris kenasti ära. Igatahes alati on tore, kui koduvõistkond võidab. Täna päästis neid Diamantakos, kes 51.minutil ühe ära lõi. Sellest piisas. Pärast tänati meeskonda ja meeskond tänas fänne. Nagu ikka. Üldiselt võib väga rahul olla kogu tripiga. Pole varem nii suurt mängu parkstaadionil vaadanud. Päris omapärane ja üllatavat hea atmosfääriga terve mängu jooksul. Darmstadt peaks olema ilmselt suht sarane.

Pärast jalutasin tuldud teed tagasi ja nägin kõige väiksemat Bauhausi poodi ever. Siis rongi peale ja loksumine võis alata. Ahjaa. Fürthi fännid on ilma kahtluseta kõige lahjem punt, keda ma kunagi Saksamaa staadionitel näinud olen. Häbiväärselt vaikne, üksluine ja lahja. Umbes poole väikse Braunschweigi punt tegi Freiburgis mitmeid kordi suuremat möllu.

Ahjaa. Olulist ka Pilet 8.90€ (tudengile. muidu seal seisukal 12€), bratwurst 3€, õlu 3,5€.

Leave a comment:

• ericbana
    replied
    Algselt postitas martki Vaata postitust
    Tohoh, semester saab juba läbi? Mul ka pühapäeval veel viimane enne jõule plaanis, sai päris magus Nürnberg-Freiburg välja vaadatud.
    Vaikselt saab jep. Siin Eestiga sarnane süsteem erinevalt kõigist teistest ülikoolidest. Ehk siis jõuluni tiksub ära ja siis paraku läbi see üle ukse hea jalka vaatama minemine . Aga Nürnberg - Freiburg. Oioioi. Olen kade.

Leave a comment:

• martki
    replied
    Tohoh, semester saab juba läbi? Mul ka pühapäeval veel viimane enne jõule plaanis, sai päris magus Nürnberg-Freiburg välja vaadatud.

Leave a comment:

• ericbana
    replied
    Tõmban nö turnee siis homme kokku mänguga SC Karlsruhe - Greuther Fürth. Kuna teisipäeval viimane eksam, siis mõtlesin algselt, et lähen viimast vooru enne pausi vaatama. Kas siis midagi Bundesligast või 2.Bundesligast. Aga see Karlsruhe staadion on kuidagi ahvatlev koht kuhu minna. Kui mõned aastad tagasi tripil käisin, siis sõitsime Karsruhe staadionist millalgi südaöösel mööda. Siis juba mõtlesin, et siia peab kunagi mängu vaatama tulema. Ja miks siis mitte nii head võimalust ära kasutada. Ega väga tihti siia ei satu. Seisuka koht tudengile 8,90€ ka ainult. Ei saa kurta.

Üldse võib päris rahul olla staadionitega, kus käinud olen see sügis. Kõik on sellised, et peaks suht spetsiaalselt tulema. Pakun, et väga sellist varianti ei teki, et ohh....chillin parasjagu Mainzis või Sandhausenis ja näe....mäng ka.

Aga jah: Mainz, Hoffenheim, Kaiserslautern, Sandhausen, 2x Mannheim, Augsburg, 2x Freiburg ja nüüd Karlsruhe.

Leave a comment:

Working...
X