320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängu vaatama

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • karl11
  replied
  Algselt postitas bubbles Vaata postitust
  Väga lahe lugu. Mis mängu järgmiseks ette võtad? Sa peaksid ikka BVB kodumängul ka ära käima, sealt saad tõelise elamuse. Samas, kui vaadata su avatari siis eeldan et su prioriteet on Bayerni mäng
  Bayernit tahaks tõesti näha, aga poleks midagi ka Dortmundi ning Signal Iduna pargi vastu. Kindlaid plaane veel uuteks mängudeks paigas pole.

  Leave a comment:


 • petteri
  replied
  Algselt postitas karl11 Vaata postitust
  Proovisin ära kohaliku õlle „Kölsch“, mida soovitasid mul S04 fännid proovida, kui said teada, et sõidan Kölni.


  ma loodan, et kõigepealt tuli neil see meelde ja siis Kölsch. Aga see selleks, huvitavad lood siin viimasel ajal olnud, peab meeldima!

  Leave a comment:


 • bubbles
  replied
  Väga lahe lugu. Mis mängu järgmiseks ette võtad? Sa peaksid ikka BVB kodumängul ka ära käima, sealt saad tõelise elamuse. Samas, kui vaadata su avatari siis eeldan et su prioriteet on Bayerni mäng

  Leave a comment:


 • karl11
  replied
  FC Köln-FC Augsburg 0:1
  Kuna viibsin esimest korda üksi kusagil välismaal ja veel Saksamaal kuhu ma polnud isegi oma vanematega kordagi jõunud, otsustasin Gelsenkirchenist varakult Kölni poole tagasi sõita, et jõuaks kindlasti õigeks ajaks tagasi. 8.46 istusin, nagu kohalikud seda kutsuvad, Gelsenis rongi peale ja olin umbes 10 paiku olin Cobra ühesteistkümne kodulinnas tagasi.
  Kuna kell oli nii vähe otsustasin linna pealt üles otsida Kölni fännipoe. Käisin läbi kõik kohalikud shoppingu tänavad aga ei midagi. Lõpus otsustasin küsida kohaliku polizei käest, kus ma Kölni poe leida võiks. Tema teada linnas poodi polegi ja et mingi ma kardstad sporti või ostku staadionilt manti. Otsustasin esimese variandi kasuks ja sain oma salli ning märgi seljakoti külge kätte. Kuna Kölni vorm on minu jaoks suht ilmetu ja mitte väga ilus, otsustasin ma mitte seda osta. Täiesti juhuslikult poest välja tulles silmasin ma oma hosteli reklaami, mis näitas et 200m vasakule ja seal see asub. Sellega läks õnneks, sest ma polnud veel oma hosteli otsimisega alustanudki. Administraator näitas mulle kätte, millisest peatuses ja mis liiniga ma kuhu sõitma pean, et Rhein-Energie staadionile jõuda. Staadioni ümbrusesse jõudsin umbes kell 12. Kuna väravad avatai alles 13:30, külastasin kõrval asuvat lastele mõeldud treeningkeskust. Juhuslikult samal ajal toimusid seal treeningud kõigile kuni 13 aastastele lastele, kes tahtsid enne suurt mängu Kölni staadioni kõrval palli toksida. Nii sain ma plakati peal olevast saksa keelsest tekstist aru. Nii kui väravad avati otsustasin kohe sisse minna. Proovisin ära kohaliku õlle „Kölsch“, mida soovitasid mul S04 fännid proovida, kui said teada, et sõidan Kölni.
  Kui herr Klavan tuli sooja tegema, proovisin temaga kuidagi kontakti saada aga staadioni DJ keeras volüümi põhja ja Klavan mind ei kuulnud.
  Mängust jälle suurt ei räägiks. Nägin otse pildis siis selle Hitzi trikitamise ära.
  Peale mängu proovisin jällegi Kalavanit kätte saada, aga ei midagi. Ühel hetkel kuulsin oma läheduses, et keegi hüüab teda samamoodi. Tuli välja, et üks Viljandist pärit noormees, kes töötab Kölnis, oli siis tulnud ka Eesti vägilast vaatama.
  Peale mängu läksin koos suure massiga kohaliku S-Bahniga tagasi hotelli poole. Rongis nägin ära ka fännide oma vahelise arvete klaarimise. Millegi pärast oli üks Bremeni fänn Kölni ära eksinud. Nii palju kui mina aru sain siis talle ei andnud see rahu, et Köln pole viimasel ajal kordagi meistriks tulnud aga Bremen suutis seda 2003/2004 aastal. Kuna ta seda fakti mitu korda rõhutas, viskas Kölni omadel üle ja üks neist tõmbas Bremeni omale pasunasse .
  Hostelis ööbisin oma öö ära ja jällegi kuna millegipärast põdesin hullult, et kas jõuan ikka lennukile jne istusin Kölnis rongi peale juba seitsmest ja jõudsin kollasesse-musta linna juba 9:30. Kohalikus rongijaamas ostsin BVB märgi ka endale koti külge. Härrasmees, kes mulle märgi müüs nägi, et mul paistab kotist Schalke kilekott. Õnneks ta sai aru, et ma pole kohalik, ütles ta mulle viisakalt, et ära sellega siin liputa . Nii väikses lennujaamas nagu oli Dortmundi oma, polnudki ma varem viibinud. Lennuk viis mind Riiga, kust sõitsin Lux Expressiga Pärnusse.
  Rahaga oli umbes selline seis et 280€(Lux express Pärnu-Riia ja tagasi, lennuk, rongid, mängupiletid ja öömajad) Umbes 150€ suutsin ma ka kohapeal õlle, bratwursti ja klubide nänni peale ära raisata.
  S04-Hannover96 30€
  Köln-Augsburg 15€

  Leave a comment:


 • bubbles
  replied
  Võiksid ka mainida paljuga mängupiletid said ja kui saladus pole mis üldse kogu tripi eelarve tuli

  Leave a comment:


 • karl11
  replied
  SCHALKE04-HANNOVER96 3:1
  Käisin nädalvahetusel Schalke ja Hannoveri omavahelist kohtumist vaatamas Veltins Arenal ja mis kõige magusam sain endale pileti Veltins Nordkurvi ehk siis Schalke fännikasse.
  Saksamaale sõitsin kohale juba neljapäeval Ryanairi lennuga, mis viis mind Riiast Kölni. Öö veetsin Köln/Bonni lennujaama juures hotellis. Reede varahommikul alustasin retke Gelsenkirchenisse. Kõigepealt Kölni HBF-i ehk pearongijaama vms. Sealt istusin Frankfurdi rongi peale ja poolel teel hüppasin Gelsenkirchenis maha. Külastasin kohaliku jõuluturgu ja S04 fännipoodi. Kuna kandsin S04 salli tuli minu juurde üks 19 aastane saksa poiss, kes küsis ega ma Veltins Arenale pole suundumas ja kuna see plaan mul oli, pakkus ta et võiks koos minna. Mõledud tehtud. Ise ta oli pärit Müncheni lähedalt Würzburg vms, aga väidedavalt sünnist saadik Schalke fänn. Tänu temale nägin ära Schalke vana staadioni, treeningväljakud ja Schalke kontori. Kogu selle aja rääkis ta mulle kui kõva on ikka Saksa jalgpall ja eriti veel S04 ning Dortmundi ja Bayernit pole siia maailma üldse vaja . Napid 3 tundi enne mängu viskasin kiirelt oma pagasi lähedal asuvasse hotelli. Enne mängu algust pidin oma uue sõbra, kelle nimest ma kahjuks aru ei saanud , initsiatiivil temaga kaasa S04 muusemisse minema. Kuna jõudsin Nordkurvi tund enne kick offi olid magusamad kohad juba hõivatud. Mängust suurt rääkima ei hakka S04 suutis 3-1 võidu võtta ja minu kõrval seisnud umbes 70 aastase härrasmehe nutma panna. Peale mängu saime Baierimaa poisiga uuesti kokku, kes olid suutnud vahepeal sõbruneda ka tõsiste Schalke fännidega, kes meid jõuga S04 pubisse kaasa võtsid. Nii me siis läksime Ford Fiesta umbes 90-date esimene pool ja kahe uksega. 2 noort nolki ja 3 suurt õllekõhtudega meest, kes pole peale õlle oma elus muud joonud. Pubis olin ma tol õhtul suur vaatamisväärsus, sest oli S04 tulnud vaatama Estlandist ja tänu sellele ma oma rahakotti õlle ostmiseks avama ei pidanud. Umbes poole kolme paiku jõudsin hotelli ning järgmine päev alustasin tagasiteed Kölni suunas, kus toimus samal päeval FC KÖLN-FC Augsburg. To be continued.
  Vabandad kirjavigade pärast.

  Leave a comment:


 • ericbana
  replied
  Nagu ikka, siis meeskond täistas ka fännide ees võitu. Ning oh üllatust. Fännid laulsid ruupori juurde just mingid lambised 20.minutit mänginud Guede mitte kolm väravat ette valmistanud Grifo või söödu andnud ja värava löönud Höhni. See on samas mõistetav sellepärast, et Guede on vaieldamatult meeskonna parim DJ ja teeb isegi beatboxi tavaliselt hooaja lõpetamistel fännide ees. Seega miks ka mitte. Fännid laulsid oma laulud ära, meeskond tegi puntratantsu ja kõik olid eelviimase kodumängu lõppedes õnnelikud. Kuigi lahkusime staadionilt ikka tublid 20 minutit pärast lõpuvilet, siis saime mingi ime läbi isegi trammi istuma. Sattusime kuidagi juhuslikult peatuses täpselt trammiukse juurude seisma. See istuma saamine on seal üsna eluliselt vajalik, sest pärast mängu lõppu tagasi kesklinna saamine võtab mingi 20-25 minutit ja seal trammis teiste inimeste najal püsti püsida poleks eriti meeldiv.  Pärast mängu hängisime veel veidi linnas, tegime pargis mõned õlled, sõime suurepärases Itaalia pitsarestoranis. Kuna tagasisõidu pileteid veel ostetud ei olnud meil, siis mõtlesime, et kas minna välja Freiburgis või sõita tagasi ja teha seda Mannheimis. Otsustasime Freiburgi kasuks, sest Mannheimis saab seda teha küll ja veel. Järgnev võiks vabalt olla ka Urkabaari sissekanne.

  Igatahes leidsime õhtul vanalinna piiripeal mingi suhtkoht urka koha. Kuna see jäi veidi keskusest kaugemale, siis oli koht üsna tühi. Peamine üritus seal oli aga mingi 35-40 aastaste Tai naiste(?) sünnipäevapidu. Koht ise oli üsna väike. Kokku oligi seal peale sünniväevapeo ja meie veel kaks väiksemat seltskonda. Üks punt oli mingi Araabia härg koos oma haaremiga. Õhtu jooksul sai selgeks, et tema naine oli punases ülimalt paljastavas kleidis Pärsia näojoontega tšikk. Julgelt 9/10. Härg nägi aga päris kuri välja. Lisaks oli seal pundis lisaks härjale ja tema pruudile veel kaks naist ja kaks meest. Ometi hoidsid ka need kaks teist tšikki härja lähedale ja üritasid igal võimalusel kehalist kontakti leida. Kaks tüüpi olid slegelt kuival ja neile mingit varianti ei tekkinud. Hiljem tekkis härja ja ühe tüübi vahel ka kergemat sorti seis, sest üks neis vist püüdis ühele tüdrukule ikkagi läheneda. Aga see jahutati üsna kiirelt ka personali poolt maha.

  Igatahes. See sünnipäevapidu....See kujutas endast umbes mingit 12 Tai naist, kellest meie tuvastasime, et vähemalt 2-3 olid suurema või väiksema tõenäosusega transvestiidid. Lisaks nendele olid seal veel kaks mingit vanemat tüüpi, kes, nagu hiljem selgus, olid itaallased. Lisaks oli veel üks neeger, kellele andmsime omavahel koodnime „Black Santa“. Tüüp kandis valgeid, kõrvaltvaataja silma jaoks ebamugavust tekitavaid, pükse. Õnneks oli koht üpris hämar, sest vastasel korral oleks ilmselt näinud, kuidas Black Santa vänt nende pükste pärast mööda säärt alla jookseb. Lisaks kandis ta valget T-särki ning punast pintsakut. Kaelas oli kaks kuldketti. Oli näha, tüüp oli selles seltskonnas, kuid alguses üsna vaoshoitult. Hiljem see muidugi muutus.

  Lisaks istus baarileti ääres üks paks umbes 50-aastane tüüp. Tema vist pidanuks olema nö päris jõuluvana. Hiljem jooke tellides sai temaga ka veidi räägitud. Selgus, et tema seda kogu üritust korraldabki. Sünnipäev oli aga ühel nendest Tai koduperenaistest, kes jäi ka meie koostatud transvestiidi-listist välja. Millegi pärast oli sellel tüübil seljas aga jõuluvana rüüd meenutav hõlst. See oli aga nii räsitud ja kesine, et nägi välja rohkem nagu tüübi hommikumantel. Igatahes tema istus leti ääres, nägi välja nagu Hugh Hefner ja jälgis toimuvat.

  Sellest peost oleks rääkida päris palju, aga kogu jutt ei anna kaugeltki edasi seda möllu, mis seal lõpuks toimus. Igatahes mingi hetk olime me kuidagi selle sünnipäevaseltskonnaga suutnud niivõrd sõbruneda, et nad tegid meile isegi 3 ringi shotte välja. Muust kontingendist baaris olid lisaks meile ja Tai pundile alles jäänud ainult härg, tema pruut ja veel üks paarike, kes kaugemal vesipiipu kimusid ja amelesid.

  Paari tunni möödudes pärast baari jõudmist oli alkohol ka naistele päris korralikult mõjuma hakanud. Black Santa oli oma punase pintsaku maha heitnud ja tantsis keset baari erinevate Tai naistega. Peamiselt aga ühe kindlaga, kes oli neist ilmselgelt kõige paremini säilinud ja polnud kindlasti ka mees. Seega Black Santa jaoks jackpot. Selleks ajaks oli baaris valgust veelgi maha keeratud ja sisse oli lülitatud mingisugune algeline strobo. Kuna Back Santa oli ikka väga neeger, siis tundus kohati silmanurgast vaadates, nagu hööritaks see Tai tšikk ennast vastu õhus hõljuvaid valgeid pükse, T-särki ja kuldketti. Igatahes nii kestis see peaaegu pool tundi kuni Black Santa tõelise jackpoti sai. Ehk siis mingi hetk lipsasid nad koos sisse ühest WC uksest.

  Need koos Tai pundiga koos olnud kaks itaallast püüdsid samas meeleheitlikult Black Santast tantsupõrandale jäetud parematest paladest viimast võtta. Nemad siiski lihtsalt amelemisest kellegagi kaugemale ei jõudnud. Vahepeal tegi „Hugh Hefner“ taas ühe ringi jooke välja, millest oma osa saime ka meie. Arvestades seda, et peamiselt piirdusid meie kohustused nendega klaasi kokku löömises, siis miks ka mitte. Muidugi mida enam Tai naised alkoholi tarvitasid, seda sagedasemaks muutusid ka korrad, kus pidi mõnega sellest pundist sümboolse „tähtede ülevalt alla korjamise tantsu tegema“. Ei tapnud meid ka see, sest minul ja ameeriklasel õnnestus meie ohulistis olevaid naisi vältida.

  Igatahes nii see kestis ja kestis. Kuni oli vaja lõpuks rongijaama minna, et viimase rongi peale jõuda, mis Mannheimi sõitis. Arvestades kõigi eelnevate sündmuste intensiivsust ja üldist väsimusastet, läks rongisõit väga ruttu. Keset ööd tagasi jõudes võis igatahes terve päevaga üsna rahul olla. Alates Freiburgi võidust kuni viimase aja ühe rajuma sünnipäevani, kuhu me lihtsalt sisse sadasime.

  Leave a comment:


 • ericbana
  replied
  SC Freiburg – 1.FC Union Berlin 3:0

  Täistabamus. Lõpuks sai ka kodustaadionil üks tõeline jõudemonstratsioon ära nähtud. Kindel, rahulik ja ilma igasuguste probleemideta võetud võit, mis kindlustas sügisringi esikoha. Siiski küll võrdsetel punktidel RedBulliga, kes kahjuks suutis täna lõpuga Duisburgist jagu saada. Samas meie kasuks räägib korralik +9 väravatevahe võrreldes nendega. Kolmas koht ehk St Pauli on 6 punkti kaugusel. Ohtlik Nürnberg 8 punkti kaugusel. Nendega on ka võõrsil järgmine mäng. Miinimumeesmärk peaks olema nendega vahe säilitamine. Ehk arvestades nende hoogu praegu oleks viik normaalne tulemus. Aga ega meiegi kehvasti pole mänginud. Kahest viimasest mängust enne pausi 6 punkti võttes oleks aga seis juba selline, et tõusmine oleks juba sisuliselt selge kohustus. Praeguse prognoosi kohaselt peaks otse tõusmiseks piisama umbes 62-64 punktist. Ja kui 19.vooruga 41 koos oleks, siis....  Selleks korraks sain kaaslasena kaasa meelitada rootslanna, ameeriklase ja prantslanna. Kõlab nagu Valdo Jahiloo andekdoodi algus. Igatahes. Kuna mäng algas juba 13.00, siis pidi taas minema üsna varaku rongiga. Otsustasime 8.36 väljuva kasuks. Freiburgis olime 10.00 ning linn tervitas suurepärase ilmaga. +14 kraadi, tuuletu ja täiesti pilvitu taevas. Ehk siis vahelduseks sai ka normaalset ilma nautida. Mannheimis kallab praegu peaaegu sama tihti kui Eestis.

  Kuna pundis oli ka kaks naisterahvast ja peale minu otseselt keegi Freiburgi ei fännanud (nii et mitu tundi seisukal olla), siis otsustasin juba varakult seekord istekohtade kasuks. Täpsemalt siis idatribüüni nurk kohe fännisektori lähedal. Atmosfääri mõttes igatahes ideaalne. Ja ka mängu vaatamise seisukohalt väga super kohad. Istekohad andsid ka veidi suurema ajavaru seekord. Kui eelmisel korral olin seisukal juba 1,5 tundi enne mängu kohal ja sealt mängu lõpuni ära ei liikunud ki tegelikult, siis nüüd oli selles mõttes pingevaba. Ehk siis esmalt sai ca 1,5 tundi Freiburgi jõuluturul hängitud ja hõõgveinidega soojendust tehtud. Jõuluturg on Freiburgis tõesti tasemel nagu väiksemates Saksa linnades ikka. Jäi isegi veel veidi aega, et kesklinna piirkonnas veidi ringi hulkuda enne kui eritrammiga staadionile sõita. Näide kohalikust tänavakunstist.  Enne väravatest sisenemist pidime veel leidma peidukoha jõuluturult saadud häägveini kruusidele, mis nägid päris tuusad välja ja plaanisime suveniirina kaasa võtta. Klaasiga ilmselgelt staadionile saanud ei oleks ja sellepärast jätsime me need mängu ajaks Dreisami jõkke peitu, kust need pärast mängu kenasti välja korjasime. Staadionile sisse pääsesime lõpuks 40 minutit ennek ohtumist ja nagu arvata võib, olid mõlemad seisukad juba kapitaalselt täis. Samal ajal haigutas istekohtadel veel totaalne tühjus. Aga teada oli, et vileks on ka need lõpuni täis. Nii ka oli, sest ametlik publikunumber oli välja müüdud Schwarzwald-stadion 24 000 pealtvaatajaga. Sellest päris märkimisväärne osa ka Union Berlini fänne, kes olid saabunud vähemalt osaliselt erirongiga otse Berliinist. Igatahes tuleb nende ees müts maha võtta, sest hoolimata seisust toetasid omasid mängu lõpuni välja ja kohati päris häälekalt.  Mäng ise, nagu öeldud sai, oli sisuliselt ideaalne. Mänguliselt oli Freiburgil totaalne kontroll. Alguses ei saadud aga just ründefaasis eriti mängu käima ja üritamine jäi individuaalseks. Liikumisi oli vähe ja seega oli kaitsjatel keeruline ka mängu avada. Ajaga see aga oluliselt paranes ja peagi oligi juba seis 1-0. Värava autoriks Frantz. Kõik algas aga taas Grifo karistuslöögist, mille väravavaht suutis raskustega tõrjuda. See aga väga kaugele väravast ei lennanud. Värava juures läheb kõige suurem au minu meelest lõpuk söödu autoriks olnud Höhnile. Väravavahist tagasi põrkunud palli kontrolli alla saamine ja olukorda lennanud kaitsja ära petmine oli päris soliidne keskkaitsja tavalist tehnikat arvestades. Ehitas vastaste kasitis jalaga nagu vana rahu. Frantzil jäigi siis ainult tühja lükata. Värav vabastas ka meeskonna pingetest. Tore on näha, et sisekliima on suurepärane meeskonnas. Värava peale tormab kogu meeskond kokku tähistama jne. Ükskõik, kes selle ka ei lööks. Head energiat oli näha juba soojendusel, mida meeskond täpselt meie istekohtade eest tegid.  Enne vaheaega suudeti lüüa ka teine värav. Taaskord oli aktsioonis Grifo ja üks keskkaitsja. Seekord Marc- Oliver Kempf, kes suunas peaga võrku Grifo karistuslöögi. Ehk siis standardeid realiseeriti ikka külma rahuga, sest ka kolmas värav tuli just sealt. Samas Union on ka nende kaitsmisel liiga kõige kehvem meeskond. Meie kolmas värav oli vist juba neljateistkümnes, mille nad standardi järgselt endale lasknud olid. Ehk siis mõlemad keskkaitsjad said nime statistikasse. Mõlemad tegid ka muidu hea mängu, sest suutsid Unioni ülikiired ründajad kontrolli all hoida. Ülesehituslikult ei suutnud Union eriti midagi, aga pikaga otsiti rndajaid päris palju. Ja seal on ohtu päris korralikult kiiruse mõttes. Õnneks oli kõik kontrolli all noorel kaitsepaaril.

  Teisel poolajal lisati niisiis veel üks värav meie poolt. Selle autoriks Grifo nurgalöögi järel Höhn. Hühn ilmselt ona värava, söödu ja korraliku kaitsemänguga ka parim mees platsil. Publiku suurimad ovatsioonid sai vist aga Guede, kes lõpupoole vahetusest sekkus. Kurat, see tüüp on ikka fenomen. Tüüp on totaalne tank. Lükkab omale palli ette ja siis jookseb nii kiiresti kui võimalik järele. Paraku see kiirus pole tavaliselt piisav, aga kõik, kes talle ette jäävad lendavad sisuliselt kahte lehte laiali. Eile läks ka mingi Uinioni mängijaga tal ütlemiseks, kui Guede ta tuimalt sarnases olukorras lihtsalt pikali jooksis. Igatahesp ublikult sai selle eest korraliku aplausi. Siis oli tal veel mängu lõpus ideaalne variant 4-0 lüüa. Guede oli täiesti vaba umbes 12-13 meetri kaugusel väravas ja kerge nurga all värava suhtes. Sisuliselt selline ideaalne Henry koht, kust siseküljega tagumisse nurka lükata. Guede läks seal tagumist risti proovima ja löök lõpetas põhimõtteliselt nurgalipu juures. Aga siis jälle tuleb üks selline eelmise vooru Heidenheimi mäng ja publik unustab kogu eelneva jutu jälle ära. Fenomen. Vähemalt tüüp ei virise ja saab aru, mis ta roll meeskonnas on.

  Leave a comment:


 • bubbles
  replied
  Algselt postitas plomps Vaata postitust
  Nagu ma aru saan, siis mingi hulk pileteid tuleb vabamüüki ca 1,5 kuud enne mängu. Kust kohast neid osta saab? Ja kuidas piletite kättesaamine toimub?
  Ilmselt oleks ma rahul kui saaks ka vaid ühele neist mängudest piletid ja teise mängu vaataks siis äkki mõne lahjema.
  Mängupileteid on kindlasti võimalik saada mõlemale mängule, samuti on kindlasti võimalik saada ka neljale inimesele. Pigem on asi selles, et kõrvuti kohti saada on raske. Mina isiklikult soovitan sul mõlemale klubile saata e-mail ja uurida kui palju vabamüügi pileteid alles on klubi poolt nendeks mängudeks. Dortmundil on küll nii, et väga vähestele mängudele saab vabamüügist pileteid. Sellisel juhul tuleb alati kasuks selline koht nagu www.viagogo.com . Ei taha küll seda lehekülge reklaamida kuna seal müüake pileteid 2-3 kordse hinnaga, kuid selle saidi kaudu on alati võimalik mingid pileteid saada.

  Keegi targem võib mind muidugi parandada, kui oskate veel variante pakkuda.

  Leave a comment:


 • plomps
  replied
  Nagu ma aru saan, siis mingi hulk pileteid tuleb vabamüüki ca 1,5 kuud enne mängu. Kust kohast neid osta saab? Ja kuidas piletite kättesaamine toimub?
  Ilmselt oleks ma rahul kui saaks ka vaid ühele neist mängudest piletid ja teise mängu vaataks siis äkki mõne lahjema.

  Leave a comment:


 • bubbles
  replied
  Piletid tulevad vabamüüki tavaliselt poolteist kuud enne mängu. Dortmundi mängule on muidugi üpris keeruline nelja piletit saada.

  Leave a comment:


 • ericbana
  replied
  Algselt postitas plomps Vaata postitust
  Praegu kalendrit vaadates ei olnud igatahes isegi mängupäev ja kellaaeg paigas. Kas siis kõik piletid läinud juba hooajapiletitega? Me tahame 4 piletit osta.
  No eks seal sõltub palju ka sellest, kuidas Bayern ja Dortmund Euroopas mängivad. Kui mõlemad peaksid oma sarjades poolfinaali jõudma, siis ilmselt oleks Dortmundi mäng pühapäeval. Ja pakuks, et Bayern mängiks laupäeval. Aga see on spekulatsioon ainult. Lihtsalt nii oleks loogiline. Aga täpset kuupäeva ma küll ei tea, millal 32. vooru ajad täpselt paika pannakse. Ilmselt läheb selleni ikka üsna palju aega veel. Ja noh, nelja pileti saamine nende klubide mängudele on nkn sna keeruline. Eriti kui vastaseid vaadata.

  Leave a comment:


 • plomps
  replied
  Praegu kalendrit vaadates ei olnud igatahes isegi mängupäev ja kellaaeg paigas. Kas siis kõik piletid läinud juba hooajapiletitega? Me tahame 4 piletit osta.

  Leave a comment:


 • kampsun
  replied
  Algselt postitas plomps Vaata postitust
  Plaan minna autoga aprilli lõpus 32. vooru mänge Saksamaale vaatama. Kuna varem pole käinud, siis mõtlesin targematelt küsida. Esiteks, kas keegi oskab öelda, millal kinnitatakse täpsed mänguajad? Vaatasin, et 32. vooru mängud on 29-30 aprill(http://www.bundesliga.com/en/stats/matchday/). Soovin minna vaatama 32. vooru mängudest Bayern vs Gladbach ja Dortmund vs Wolfsburg. Halb oleks, kui need nüüd satuvad ühele päevale, siis ei jõua ühest linnast teise. Teiseks tahaks küsida piletite ostmise kohta neil mängudel. Millal need müüki tulevad ja kust osta? Igasugused soovitused ja tähelepanekud on teretulnud.

  Tänud ette!
  Bayern ja Dortmund võivad olla juba läbimüüdud? Bayerni mängud pwaksid olema.

  Leave a comment:


 • plomps
  replied
  Plaan minna autoga aprilli lõpus 32. vooru mänge Saksamaale vaatama. Kuna varem pole käinud, siis mõtlesin targematelt küsida. Esiteks, kas keegi oskab öelda, millal kinnitatakse täpsed mänguajad? Vaatasin, et 32. vooru mängud on 29-30 aprill(http://www.bundesliga.com/en/stats/matchday/). Soovin minna vaatama 32. vooru mängudest Bayern vs Gladbach ja Dortmund vs Wolfsburg. Halb oleks, kui need nüüd satuvad ühele päevale, siis ei jõua ühest linnast teise. Teiseks tahaks küsida piletite ostmise kohta neil mängudel. Millal need müüki tulevad ja kust osta? Igasugused soovitused ja tähelepanekud on teretulnud.

  Tänud ette!

  Leave a comment:

Working...
X