320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängu vaatama

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • szandor
  replied
  Tere ja jõudu!
  Uuriks natukene Hamburger SV kodumängude kohta. Tundub, et septembri alguses on sinnakanti minek ja 9ndal mängitakse kodus RB Leipzigiga. Kui reaalne on piletit saada (etteostmine vs. kohapealt, kas on mingi ainult-liikmetele poliitika jne), kas logistiliselt on lihtne statale jõuda jne?

  Vihjed (või vastavasisulised postitused siitsamast teemast) teretulnud.

  Leave a comment:


 • Daz Booob
  replied
  Mina istusin kunagi vähe rohkem allpool...nii oma 10-15 rida - minule ei meeldi, kui mängijate eristamine on suurim põnevus. Lisaks tekitas jooksurada tunde nagu vaataks mängu kusagil baari lõpus. Pole staadion, kuhu tahaks tagasi minna. Fännid on aga üsna tublid.

  Leave a comment:


 • Felipe
  replied
  Käidud.

  6.5 Hertha vs RasenBallsport Leipzig.

  Mängul pikemalt peatuma ei hakka, sest tulemust ja highlightse saate või olete juba nagunii näinud. Ainus mida mängust välja tooksin oleks RB teise värava eel toimunud olukord, kui Hertha vv enne oma karjääri ühte inetuimat prohmakat tegi elu parima soorituse .

  Nagu ma siin eelmisel leheküljel küsisin kui keeruline see pileti saamine ka on, siis kõik vastused mida sain olid õiged. Mängupäeval ametlikust fännipoest sain ka mina 4 piletit, pileteid sai osta ka staadioni kõrvalt putkadest. Pilet maksis 40 euri ja olime kurvi peal eelviimases reas, võib tunduda halva kohana, kuid tegelikult oli täitsa timm. Tribüüni tõus oli jube järsk ja see oli ainus asi mis häiris. Staadion ise hoolimata jooksurajast on väga ilus. Staadioni ümbruses enne mängu ja mängu ajal sai osta sisuliselt kõikke ja positiivne oli see et kõik oli odav, ametlikud fännisallid 15 euri näiteks, pannkook oma valitud kastmega 2 euri, bratwurst 2,5.

  Fännid olid aktiivsed mõlemal poolel ja kõvahäälsed ning seda oli kaunis kuulata. Enne mängu üks Hertha fänn kastis õllega RB fänne ning politsei murdis ta väga kiirelt maha.

  Ei jaksa rohkem siia kirja panna midagi, kes tahab see küsib.

  HInne 4/5 ja järgmiseks Inglismaa kõrgliiga

  Leave a comment:


 • Pints
  replied
  Väga 5+ ülevaade, tänud. Sul ikka on jopanud nende mängudega siis

  Leave a comment:


 • Kaarel
  replied
  Austria lumelauareisil õnnestus logistika nii korraldada, et jõudsin ka Bayern - HSV 8:0 mängult läbi käia. Pileti saamine oli üllatavalt hõlbus. Mängunädala alguses oli veel kodulehel saada. Kuna valikut oli, siis mõtlesin, et maksan seekord natuke rohkem, aga olen platsile lähemal. Seega võtsin alumisse sektorisse, ritta 16. Nii palju siiski norin, et see alumine sektor võiks natuke järsema tõusuga olla.

  Sattusin umbes tunnike enne mängu kohale. Nagu kombeks on, oli enamus staadionist veel õlut või vorsti söömas, aga fännitsoon hakkas juba täituma. Matšist endast pole suurt midagi rääkida. Nii ühte väravasse mängu sellisel tasemel sageli ei näe.

  Eelmine kord Allianzil käies võitis Bayern 4:0 Stuttgarti, seekord siis 8:0 HSV-d. Kui nii jätkub ja kunagi veel sinna satun, siis hakkab küll külalistiimist kahju, kes 16 peab välja võtma.

  Umbes tund enne mängu:


  Robben üritab žonglöörimise reksi teha:


  Enne avavilet:


  Pärast järjekordset väravat:  Chime out...

  Leave a comment:


 • Kaarel
  replied
  Umbes 5 aastat tagasi vaatasin nende väljalangemishooajal kodumängu Wolfsburgi vastu. Enne mängu staadionilt (sama putka, mille pilt üleval) pileti ostmine (ca 20 EUR) oli üsna hõlbus ja kiire. Nagu siin mainitud, siis Olümpiastaadioni suurust arvestades ei peaks piletiga probleemi tekkima.

  Leave a comment:


 • 2mSööt3mMööda
  replied
  Ise käisin vaatamas nende mängu, kui nad olid veel 2.Bundesligas ja tõusid just ülesse 2013 aastal.
  Pileti ostsin mäletamistmööda kusagilt kesklinnast nende ametlikust nännipoest.
  Täpne lõpptulemus polegi endal enam meeles aga eredamalt mäletan seda kuidas u 60 minuti ja kahe väravalise eduseisu peal hakati laineid tegema. Lõpuks käis juba veidi närvi sest nad kuidagi ei tahtnud nende tegemist lõpetada. Ise mõtlesin, et kurat küll, rahunege nüüd juba maha ja vaadake mängu

  Praegust piletite saadavust ei oska kommenteerida.

  Leave a comment:


 • Brick
  replied
  Eks see tabeliseis enne seda mängu mõjuta publiku huvi kindlasti. Kui Hertha ja Leipzig peaks juhuslikult mõlemad kõrges mängus olema, siis võiks sealt päris soliidne publikuarv tulla. Murupalliklubi fännidele on Berliini mäng kõige lähem võõrsilmäng, nii et mine tea palju neid plastikuid sinna sõita otsustab. Eks näis kas 8000 bulli Dortmundis oli erand või mitte. Kui fännisektorisse tahta kohta, siis peaks eelmüügile mõtlema.

  Hertha kodulehel soovitaks silm peal hoida nii nädal enne mängu igaks juhuks. Kui seal blokid hakkavad täituma, siis võiks mõelda piletite ostule.

  Ennast mingiks publikuarvu analüütikuks ei pea ning täitsa vabalt võib tulla selline pooltäis staadion ning natuke enne mängu algust saab sellisest putkast rahulikult piletid kätte.

  Leave a comment:


 • ericbana
  replied
  Algselt postitas Felipe Vaata postitust
  Kellel mis kogemusi on Hertha Berliini kodumängudele piletite ostmisega. Plaanis 6.mai Hertha vs Red Bull vaatama minna. Kas vabamüügi peale on mõtet lootma jääda sellise mängu puhul?
  Ise pole Berliinis mängu vaatamas käinud. Seega siinsed härrad, kes seda teinud on võivad täpsustada. Aga ma pigem kaldun arvama, et selle mängu puhul ei tohiks probleeme tekkida. Olümpiastaadion on ikkagi nii üüratult suur, et midagi saab kindlasti. Leipzig pole ka päris Bayern. Muidugi tabeliseisust võib asi hooaja eelviimase kodumängu puhul veidi sõltuda. Aga ei usu, et märkimisväärselt palju.

  Leave a comment:


 • Felipe
  replied
  Kellel mis kogemusi on Hertha Berliini kodumängudele piletite ostmisega. Plaanis 6.mai Hertha vs Red Bull vaatama minna. Kas vabamüügi peale on mõtet lootma jääda sellise mängu puhul?

  Leave a comment:


 • karl11
  replied
  Käisin siis see nädalavahetus vaatamas Dresden-Karlsruher ja Hertha-Bremen mänge. Seda juttu kirjutan Berliini lennujaamas, et oma aega sisustada . 8.12 Lendasin Ryanairiga Riiast-Berliini. Sealt kohe rongi peale ja õhtuks olin Dresdenis kohal. Linn nagu iga teine Saksamaal. Vanalinn tõesti oli ilus ja kena, aga selle jaoks ma sinna siiski ei sõitnud. Bookingu kaudu oli mingi enam vähem hostel rongijaama lähedal võetud. Terve järgmise päeva sõitsin mööda Dresdenit ringi. Ei suutnud kiusatusele vastu panna ja läksin kohe avamise ajaks fännipoe ukse taha seisma . Särgid ja muu sodi käes, viskasin need ööbimispaika ja tegin aega parajaks. Dresdeni staadion oli igati vinge ja kena. Mängust suurt midagi rääkida pole. Karlsuher tuli pigem parkima ja Dresden üritas väravat. Korra lõid ka posti, aga kahjuks ükski üritus teed väravasse ei leidnud. Kuna Karlsruheri fännid hakkasid pürotehnikaga staadionil mässama, siis sai ka märulipolitsei Meelis Lao kombel oma jõu- ja ilunumbreid näidata. Mäng läbi võtsin Türgi onu käest kebabi, millest poole suutsin sisse suruda. See oli sama suur kui päts saia. Järgmine päev läksin varakult rongi peale, et Berliini sõita. Valisin kallima rongi, et kiiremini kohale jõuda. Dresdenisse sõites loksusin regionaal rongiga mitu mitu tundi. Kasu sellest siiski polnud. Midagi oli katki või oodati mingit teist rongi järgi, mina oma saksa keelega väga aru ei saanud, aga Berliini jõudsime lubatud ajast 1h hiljem. Kuna Berliini rongijaamas kohe Hertha fännipood olemas, lõin seal oma olemas oleva raha laiaks ja asusin hotelli otsima. Kuna enne minekut veits pablasin, et Berliin ikka nii suur linn jne jne, otsisin kõik s-bahni ja u-bahni liinid välja, mis mind hotelli ja staadioni juurde viivad. Hotelli leidsin esimese korraga üles. Kuna Adolf staadioni ehitamisega kokku ei hoidnud siis paistis see kaugele ja selle leidmisega probleeme ei tekkinud. Linna peal oli näha ka Bremeni fänne. Staadionile jõudes olin üllatanud kui palju neid tegelikult kohale oli tulnud. Isegi spetsiaalne fänni-nänni auto oli neil kohale sõitnud. Hertha Ostkurve siiski sellist emotsiooni pakkuda ei suutnud kui päev varem nähtud/kuuldud Dresdeni K-block. Kes tahab vaatab mängu kusagilt järgi, aga üks individuaalne eksimus kinkis Bremenile 3 punkti. Peale mängu jooksin hotelli tagasi ja hommikul loksusin 2h s-bahniga lennujaama, kus ma seda roppust teile kirjutan. Kuna ma pole suurem asi grammatika staar siis ei hakanud lõikudena teksti panema ja loodan, et kirjavigu eriti pole. Auf wiedersehen!

  Leave a comment:


 • enzo5
  replied
  Tänud! Jutt on tõesti Hertha ametlikust kodulehest. Mõlema variandi puhul on maksmine kohe siis eeldan, et tegemist ericbana poolt mainitud KÄTTESAAMISEGA ja see sobib hästi. Lihtsalt pole varem sellist võimalust kasutanud.

  Leave a comment:


 • ericbana
  replied
  Algselt postitas enzo5 Vaata postitust
  Hei! Soovin minna veebruaris Hertha-Bayern mängule. Vaatan,et pileti kättesaamiseks on 2 võimalust 1. Bearbeitungsgebühr, mis see ka ei tähendaks ja 2. will call ehk mingi putkamajandus. Kumb on mugavama või mõistlikum võimalus. Oleks nagu eeldanud, et on ka mingi ise printimise varint.
  Nagu Brick ütles, siis Gebühr on teenustasu.

  Kui pileti KÄTTESAAMISE variandina on putkat pakutud, siis see on hea variant, kui Eestist Saksamaale mängule minna. Sisuliselt tähendab seda, et kui makse kohale jõuab neile, siis panevad selle pileti staadioni ees olevatesse putkadesse. Seal neid päris palju ning siis vastavalt perekonnanime tähtedele otsid oma putka üles, kus pileti kenasti dokumendi ettenäitamisel kätte saad. See on väga mugav variant ning võrreldes mingi posti teel kojusaatmisega kindlasti riskivabam. Berliinis pole ise nii teinud, aga Bremenis, Kaiserlauternis, Sandhausenis, Hoffenheimis on ilma igasuguste probleemideta toiminud see protsess.

  Seda eeldusel, et tegemist on lihtsalt juba makstud pileti kättesaamisega, mitte lootusega staadioni eest piletit osta. Teine variant on Bayerni mängude puhul alati kahtlane. Kas siis pileteid pole või keevitatakse korralik hind juurde.

  Leave a comment:


 • Brick
  replied
  Bearbeitungsgebühr tähendab teenustasu üldsegi.

  Arvestades, et mäng Bayerniga ning tulemas täismaja, siis Hertha kodulehe kaudu vast kõige lihtsam ja kindlam pilet(id) ära osta. Vaevalt selleks mänguks staadioni ees olevasse putkasse üldse mingeid pileteid jõuab.

  Leave a comment:


 • enzo5
  replied
  Hei! Soovin minna veebruaris Hertha-Bayern mängule. Vaatan,et pileti kättesaamiseks on 2 võimalust 1. Bearbeitungsgebühr, mis see ka ei tähendaks ja 2. will call ehk mingi putkamajandus. Kumb on mugavama või mõistlikum võimalus. Oleks nagu eeldanud, et on ka mingi ise printimise varint.

  Leave a comment:

Working...
X