320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes tuleb meistriks 2005?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Noh nagu enamus 20. sajandi viimase veerandi ennustustest teemal \"Kes tuleb meistriks?\" pakuvad võitjaks Bayernit, siis ma pakun ka.
    Põhjenduseks.
    Bayern on ainuke BL klubi, kes on võimeline Euroopa tippklubidega võistlema ja see annab talle kogemusi ja praktikat, mida teistel lihtsalt pole. Teised lihtsalt üllatavad kordamööda erinevatel hooaegadel, kui Bayern magab (u. 10 viimast aastat pole keegi teine peale Bayerni mitu korda järjest meistriks tulnud). Viimased hooajad on jäänud selline mulje, et Bayern vajaks rohkem tugevamaid mänge, kus nad unest äratataks. Paraku BLis sellised vastased tihtilugu puuduvad. Ja mida varem Bayern sellest nn. unest ärkab seda parem. Vahest juhtubki, et Bayern esineb kuidagi väga mannetult, siis ma arvan, et sellepärast, et nad jäävad magama. See hooaeg on siis minu arvates õigel ajal seda tehtud, Werder lülitati just lähedasest konkurentsist välja ja loodetavasti pannakse ka arsenal kotti. Bayern peaks veits veel oma potentsiaali kasutama õppima.
    Pealegi on Bayerni kahurväes ikka maailmas tuntud nimed, mitte vaid Ida-Euroopas ja Balkanil tuntud mängijad. No võrrelge näiteks Bayerni igat liini mingi teise võistkonna omadega. Makaay, Ballack, Kahn, Lucio; tõusvad tähed Schweinsteiger, Guerro, Pizarro(?) ja Deisler. Need on nimed, mis võivad kastanid tulest välja tuua. Näiteks Mintal vajub kindlasti järgmine hooaeg ära. Sellistel mängijatel on ainult üks hooaeg, teised lähevad keskpäraselt (isegi halvemini, ma ei usu, et keegi temast järgmine hooaeg üldse kuulebki). Kõigele lisaks on Kahn jälle supervormis ja talle on vist BLis ( siis ka võõrsil) ja CLis kokku 4 väravat ainult löödud sellel aastal 8 mängus ja nendest on 6 nullimängud olnud. Kahn tõuseb meibi isegi Bundesliga nullimängude rekordivaldajaks see hooaeg.
    Bayerniga võrreldes on teised BLi klubi ikka suhteliselt tillukesed näiteks finantside poolest.

    BAYERN MEISTRIKS!!!

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale \'Kes tuleb meistriks 2005?\'

      Kus juures suurimaid kontraste eelmise hooajaga on just Kahni vorm ja eriti on peale talvepuhkust näha, kuidas temastenesekindlust õhkab. Ja sama tundub muuseas ka Lucioga olevat.

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale \'Kes tuleb meistriks 2005?\'

        Ja see asi sai siis nüüd ka selgeks!!!

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale \'Kes tuleb meistriks 2005?\'

          Ee pakun et meistriks võiks tulla meeskond Münchenist..... Mis ta nimi nüüd oligi.... No kurat ei püsi meeles.... Samas ei tea ka muidugi...
          14. september 2006, Tallinn

          Kommentaar


            #50
            Vastus teemale \'Kes tuleb meistriks 2005?\'

            1860 mõtled vist.

            Kommentaar


              #51
              Vastus teemale \'Kes tuleb meistriks 2005?\'

              Algselt postitas Aramis


              1860 mõtled vist.

              14. september 2006, Tallinn

              Kommentaar

              Working...
              X