320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leverkuseni Bayer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas KID Vaata postitust
    Kiessling lööb isegi väravast mööda lüües väravaid, aga koondisesse ikka ei pääse.
    Aga nali naljaks, midagi sarnast on ka varem juhtunud http://www.youtube.com/watch?v=b_-H0_Q946M
    Too mäng mängiti nt uuesti, loodetavasti siis see ka. Suht halb ikka.

    Kommentaar


      Kõige naljakam on see, et vaatasin mängu ja panustasin, et hoffenheim lööb järgmise värava kui Bayer juhtima läks...Kaotasin panuse mis oleks tegelikult võitnud.Usun, et sellega võetakse ka midagi ette.
      Sellist asja pole minu silmad igatahes kunagi näinud

      Kommentaar


        Video järgi hinnates polnud ka kohtuniku positsioon just kõige kehvem.
        Loodetavasti nüüd väga offtopicuks ei lähe aga mulle meenus ka selline video.
        Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Bundesliga juhtidest oleks ääretult sümpaatne, kui ka see mäng uuesti mängitaks. Näitaks vähemalt, et vigu julgetakse tunnistada.
          Uuesti päris kindlasti ei mängita,aga "värav" tõenäoliselt tühistatakse ja protokolli läheb 1:1

          BL on ennegi hiljem väravaid tühistatud BL1 minu mälu järgi,kui Pauli ründaja tunnistas ,et lõi värava käega ja see oli 2-2 viigi värav hiljem siis märgiti 2-1.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Pääris räme kala ikka. Üks selle sajandi hullemaid Bundesligas. Brych saab tõenäoliselt päris pika bänni selle eest.
            Ei usu,et BL banni saab aga Euroopas küll.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Hoffenheim nõuab kindlasti kordusmängu. Muide FIFA olevat juba väidetavalt Brych´le meedia blokaadi peale pannud. Kiessling oleks saanud ka kohtunikule öelda, et see polnud värav. Meenub, et Klose lõi millalgi Lazio eest käega värava, tunnistas seda kohtunikule ja sai hiljem mingi Fair Play auhinna ka.

              Kommentaar


                Algselt postitas KID Vaata postitust
                Kiessling lööb isegi väravast mööda lüües väravaid, aga koondisesse ikka ei pääse.
                Aga nali naljaks, midagi sarnast on ka varem juhtunud http://www.youtube.com/watch?v=b_-H0_Q946M
                nu see veel ulmelisem
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Ainult mudaliigas...
                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    Ma mõtlen ,et kuidas see pall üldse sai sealt võrgust läbi minna. Kas võrke enne mängu siis ei kontrollita või? Selles mõttes ei ole see ju ainult kohtuniku viga.
                    Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                      Uuesti päris kindlasti ei mängita,aga "värav" tõenäoliselt tühistatakse ja protokolli läheb 1:1
                      No ei. Selline otsus oleks täielik absurd ja vaevalt nii tehakse. Reaalselt võttes on kaks võimaust. Kas mängitakse uuesti või jääb tulemus samaks. Mingit ühe värava maha kustutamist küll ei tule. Keegi ju ei tea, milliseks see mäng kujunenuks, kui antud hetkel poleks väravat ära loetud. Selline otsus poleks aus kummagi meeskonna suhtes.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
                        Ma mõtlen ,et kuidas see pall üldse sai sealt võrgust läbi minna. Kas võrke enne mängu siis ei kontrollita või? Selles mõttes ei ole see ju ainult kohtuniku viga.

                        Seda enam on see kohtunike viga, kuna minu teadmiste järgi peaksid just joonekohtunikud enne mängu algust (äkki ka enne 2. poolaja algust?) vastutama selle eest, et võrgud saaks kontrollitud.

                        Aga väga huvitav intsident, jään lootma, et tuleb kordusmäng.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                          Uuesti päris kindlasti ei mängita,aga "värav" tõenäoliselt tühistatakse ja protokolli läheb 1:1

                          BL on ennegi hiljem väravaid tühistatud BL1 minu mälu järgi,kui Pauli ründaja tunnistas ,et lõi värava käega ja see oli 2-2 viigi värav hiljem siis märgiti 2-1.
                          Lol, tühistame siis juba suluseisust löödud väravad ka, eks?

                          Kommentaar


                            Teades milline jalgpall tänapäeval on siis on suht ebatõenäoline, et nad uuesti mängiks.
                            Pigem saab kohtunik jalaga per...e ja ongi kogu moos. Sama lugu on siis suluseisu ja dive penalti andmisega...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Debs Vaata postitust
                              Teades milline jalgpall tänapäeval on siis on suht ebatõenäoline, et nad uuesti mängiks.
                              Pigem saab kohtunik jalaga per...e ja ongi kogu moos. Sama lugu on siis suluseisu ja dive penalti andmisega...
                              Jah, aga korra on juba pretsedent ju loodud samas olukorras. See muudab oluliselt asja. Suluseisust löödud väravate ja dive penaltitega sellist pretsedenti pole ja selles ongi antud hetkel erinevus. Saksa jalkabossidel saab olema väga keeruline seletada, mille poolest praegune olukord sellest 1994.aastast erineb. Isegi lõpptulemus on sama.

                              Kommentaar


                                Võimalik ainult kolmanda maailma madalamates liigades ja siin samas Euroopa pürgiliigas
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X