320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Manuel Neuer sai Saksamaa aasta mängija auhinna (võttis Robbenilt teatepulga üle). Teiseks tuli Gomez. Kena.

    Kommentaar


      Hooaja esimene mäng Braunschweig-i vastu (DFB Pokal) võideti 3:0, penaltitest lõid väravad Gomez, Swaini ja hiljem mängust Müller.

      Tänane koosseis : Neuer - Rafinha, Boateng, Badstuber, Lahm - Luiz Gustavo, Schweinsteiger - Müller, Kroos, Alaba - Gomez

      Selle üle on hea meel, et treener eelistab keskpoolikus Swaini kõrval Gustavot, mees on suht hea mulje jätnud seni. Kui Robbery juurde panna siis saamegi ilmselt selle koosseisu, millega hooajale vastu läheme.

      Kommentaar


        Highlights ka:



        Müllerilt siis kõik 3 pm. Meeldib kui kindlalt me penalteid lööme. Samuti meeldib, et me enam nii väga Robberyst ei sõltu. Müller ehk teeb ka korraliku hooaja see aasta.

        Kommentaar


          kurat, ma ei teadnudki, et rainis bipolaarnefänn on. pole viga.
          tegelt tahtsin küsida, et robbeni jätategi zu dem Bank sitzen? või mis kaasus temaga üldse on?
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Miks me Robbeni pingile peaks jätma? Tal oli ju mingi väike vigastus. Praegu juba treenib meeskonnaga ja kindlasti on ta põhis...

            Kommentaar


              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
              kurat, ma ei teadnudki, et rainis bipolaarnefänn on. pole viga.
              tegelt tahtsin küsida, et robbeni jätategi zu dem Bank sitzen? või mis kaasus temaga üldse on?
              Miks sa neid saksa keelseid fraase sisse paned?

              PS! See pole üldse tuus(Kui seda mõtlesid(Ilmselt muidugi eitad seda(Võib-olla nüüd meelega ei eita ka))).

              Kommentaar


                Horvaatia väljaanne on avaldanud artikli, kus Bayern on ette valmistamas 30 miljoni suurust pakkumist Nani eest. Tundub rohkem olevat selline "naised saunas rääkisid" teema. Samas Boateng'i kaudu selle leidsin.

                Kommentaar


                  Tänaste tulemuste põhjal peaks CL kvalifikatsiooni vastane tulema järgmiste viie seast(loos on reedel).

                  Twente Enschede
                  Rubin Kazan
                  Udinese Calcio
                  Zürich
                  Odense

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                    Miks me Robbeni pingile peaks jätma? Tal oli ju mingi väike vigastus. Praegu juba treenib meeskonnaga ja kindlasti on ta põhis...
                    seda minagi. ma lihtsalt kaldusin rainise kommentaarist valedele jälgedele, või?

                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Kui Robbery juurde panna siis saamegi ilmselt selle koosseisu, millega hooajale vastu läheme.
                    järeldasin, et kas robben või ribery jääb välja. siis eeldasin (jah, lollus, ma tean), et prantsuse meesmodelli ikka välja ei jäta, seega robben jääb. huuuh. andestust kammimast, palun kergemat karistust.


                    Algselt postitas molbert Vaata postitust
                    Miks sa neid saksa keelseid fraase sisse paned?

                    PS! See pole üldse tuus(Kui seda mõtlesid(Ilmselt muidugi eitad seda(Võib-olla nüüd meelega ei eita ka))).
                    kamoon, muidugi on tuus.
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Ma keskenduks rohkem sellele, kas Neuer koos Lahmi, Boatengi, Badstuberi ja Rafinhaga, suudavad meil Euroopas laineid lüüa.
                      Et ei imetaks enam olematust kohast väravaid sisse.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Rainis lihtsalt arvestas mõlema mehe võimalike vigastuspausidega, kuna mõlemad härrad (eriti Ribery) kipuvad hooaja jooksul vähemalt kuukese (tavaliselt rohkem) laatsaretis veetma.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                          kurat, ma ei teadnudki, et rainis bipolaarnefänn on. pole viga.
                          tegelt tahtsin küsida, et robbeni jätategi zu dem Bank sitzen? või mis kaasus temaga üldse on?
                          No näed, jälle said targemaks siis

                          Aga ma ei mõista, millest see segadus. Ma tahtsin selle lausega öelda, et eeldatavast põhikoosseisust olid puudu ainult Robben ja Ribery (ehk kokku Robbery). Seega, et kui nemad terveks saavad, siis jooksevad nemad algkoosseisus väljakule. Antud juhul siis ilmselt Kroos ja Alaba välja, Ribery ja Robben sisse.
                          Ehk:
                          --------------Neuer--------------
                          Rafinha--Badstuber-Boateng--Lahm
                          -------Gustavo----Swaini---------
                          ---Robben----Müller----Ribery----
                          -------------Gomez--------------

                          Kommentaar


                            CL kvalifikatsiooni vastane on FC Zürich. Peaaegu, et kõige parem variant.

                            Kommentaar


                              sobib !

                              Kommentaar


                                Aitab sellest roppusest.
                                Hello! I´m mentaly ill.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X