320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Algselt postitas KID Vaata postitust
  Kapten on siis tõenäoliselt Klose, Schweinsteiger või Lahm. Kui ma õigesti mäletan, siis Löw on vist Kloset kasutanud alati teise kaptenina peale Ballackit.
  Lahm on ilmselt see kõige tõenäolisem variant, unustamata ka Mertesackerit ja Schweinsteigerit. Muidugi nii teoorias miks ka mitte Klo$e, kellel on kõige rohkem koondisemänge ja ning omajagu suurturniire kogemuste pagasis. Aga ise kaldun arvama, et väike-Philipp selle paela siiski saab.

  Kommentaar
   Träsch kaputt? Keskvälja mehi langeb nagu sääski. Äkki nüüd siiski on Hummelsil võimalus?

   http://www.last.fm/user/kurat_

   Kommentaar


    frings....

    Kommentaar


     Kinnitamata andmetel Neuer väravas ja Lahm kapten, laupäeval peaks teadaanne tulema.

     Kommentaar


      ja ka Heiko Westermann on "kaputt"

      Kommentaar


       Uskumatu ebaõnn sakslastel.

       Kommentaar


        3-0 Ungari vastu on hea tulemus. Nüüd vist generalprobe Bosnia vastu jäänud.

        Kommentaar


         Homme loeb siis Joachim L. üki-kaki-kommi ja jätab ühe tegelase pisaraisse. Beck, Kiessling või äkki Jansen? Gomezi ja Cacau värav ungarlaste vastu ning Westermanni vigastus võivad just Leverkuseni mehe suve tuksi keerata.
         http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

         Kommentaar


          Algselt postitas mel21 Vaata postitust
          Homme loeb siis Joachim L. üki-kaki-kommi ja jätab ühe tegelase pisaraisse. Beck, Kiessling või äkki Jansen? Gomezi ja Cacau värav ungarlaste vastu ning Westermanni vigastus võivad just Leverkuseni mehe suve tuksi keerata.
          ....kui üldse loeb.

          Kahtlemata järjekordne kummaline otsus Jogilt. Homme keskööseks kui kord peab lõplik koosseis olema nimetatud , kuid Löw seevastu teatab, et ei kavatse informeerida asjast homse jooksul. Nähtavasti jätab kuulutamise FIFA mureks. Võib küsida, et kellele taoline lahendus kasuks on? Raske näha, et sedasi meeskonnahinge ehitatakse või ehk siis on taustal lihtsalt see, et soovitakse vältida seda, et keegi ei peaks telekaamerate ees pisaraid valama. Iseasi, kuidas taolist asja saladuskatte all hoida suudetakse.

          Westermanni vigastuse järel vähemalt Aogo võimalused lõplikusse koosseisu kasvasid silmnähtavalt, kuna on nüüd ainuke (häda)variant keskvälja põhjale. Samas ka Becki haaramine tõenäoline, eeldades et Friedrich opereerib nüüd Mertesackeri kõrval keskkaitses. Gómez Jogile meeldib, kuid "Super"-Mario on endiselt ohutsoonis. Ise kaldun arvama, et välja langeb keegi triost Kießling-Gomez-Badstuber.

          Kommentaar


           beck on siis see, kes välja jäi...

           Kommentaar


            Huvitav, kes siis numbri 13 selleks turniiriks endale saab. Müller äkki?

            Edit: Ongi Müller.

            Kommentaar


             Natuke teeb see Mülleri asi murelikuks. Pakutakse ka hetkel algrivistusse Bosnia vastu teda. Noor mees mänginud terve hooaja tippjalgpalli - kahtlen kas vaim ja keha vastu peavad. Loodetavasti taandub ta vahetusmeheks - samas on ta ainuke ründaja, kes poleks nö tipuründaja - kes tuleb ja aitab ehitada.

             Kommentaar


              njaa fringsiga poleks pidanud nii äkiline olema...

              Kommentaar


               Algselt postitas Aramis Vaata postitust
               samas on ta ainuke ründaja, kes poleks nö tipuründaja

               Hmm, ma olen ka podolskit ja kiesslingut näinud alumise ründaja või lausa poolikuna.

               Kommentaar


                Poldi ongi poolik. Aga ääres. Kui mängitakse kahe ründajaga keskel, siis tõsi ta on - Poldi teeb sama ära. Kiesslingi puhul ma kahtleks - kuid tegelikult saaks nii tema kui ka Klose sellega hakkama. Cacau ka, aga ka temal nagu kahel eelmisel pole see sööt nii hea. Gomez ei sobi kuhugi mujale kui värava ette, aga nagu me teame on ta seal ka õnnetu. Sellest hoolimata on ta võimas ja hea kohavalikuga ja teeb kaitsjatele peavalu , mis avab võimalusi teistele.
                Mulle meeldiks variant , et kaks ründajat peal ja üks neist oleks Poldi. See jätaks vasaku ääre Pjotorile või Markole, kes mõlemad erineval viisil sealt ohtlikud oleks.

                Kommentaar

                Working...
                X