320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2014 üldarutelu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • marv3llous
    replied
    Algselt postitas moya Vaata postitust
    Kaks suvalist tähelepanekut: seni on vaid üks mäng lõppenud jalgpalliskooriga (1:0) ja karistusöökidest pole ühtegi väravat löödud.
    Algselt postitas sepakas Vaata postitust
    Ning kõik pendlad on sisse löödud.
    Ja nagu tellimuse peale tehti mõlemad asjad eile ühes mängus ära.

    Leave a comment:


  • chac
    replied
    **tulemused maaosade kaupa kui 29/48 = 60,4% alagrupimängudest on peetud:

    maaosa (riike) -võidud -viigid -kaotused -%
    ==================================
    l-am (6) 9-1-2 = +7 (79%)
    p-am (4) 4-1-2 = +2 (64%)
    --------------------------------
    *eur (13) 5-3-7 = -2 (43%)
    afr (5) 2-2-5 = -3 (33%)
    asia (3) 0-3-2 = -2 (30%)
    austr (1) 0-0-2 = -2 (0%)
    ==============================

    * eur 4 omavahelist kohtumist ei läinud siia kirja

    **update 21.VI
    aafrika möödus aasiast, euroopa vajus sügavamale alla 50%

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Kuna viibin lähiajal väga vähe foorumis, avan juba täna kaheksandikfinaalide teema. Ärge laske end sellest eksitada.

    Leave a comment:


  • erxu
    replied
    Cahilli oma oli ikka tõeline mustikas küll, Valdivia ja RVP omad ka täiesti arvestatavad. Pikalt mõelda, siis ikka tuleb meelde neid ilusaid väravaid, lihtsalt algul ei meenunud kohe väga palju neid iluväravaid, sest pole nagu tõelist pauku olnud.

    Aga tänud graafiku eest, päris huvitav vaadata.

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Algselt postitas erxu Vaata postitust
    Kas ma vaatan liiga kriitilise pilguga või ei meenu koheselt aga ma ei ole siiani veel tõelisi iluväravaid näinud. Noh selliseid Torsten Frings stiilis väravaid
    // aega veel lüüa on ka metsikult aga lihstalt mainisin..
    https://www.youtube.com/watch?v=AUh-LstaVVY
    väga head pauku kaugelt pole veel väravas maandunud jah. Day 7 graph



    a Valdivia, van Persie, Honda, Robbeni ja Cahilli* sooritused on olnud tõelised iluväravad küll. Balotelli oma oli ka väravavahist ründajani kõik liinid läbi mängitud ilus team goal.

    * - arvatavasti mõni veel

    -e- Gervinho

    Leave a comment:


  • j6u1uv4n4
    replied
    Cahill vs Oranje ja RVP vs Hispaania olid üpris kenad maasikad imo. Aga taolist kauglööki pole veel nähtud jah. Pirlo latti löödud free kick oleks üks nendest olnud.

    Leave a comment:


  • erxu
    replied
    Kas ma vaatan liiga kriitilise pilguga või ei meenu koheselt aga ma ei ole siiani veel tõelisi iluväravaid näinud. Noh selliseid Torsten Frings stiilis väravaid
    // aega veel lüüa on ka metsikult aga lihstalt mainisin..
    Frings decides to follow in the footsteps of Philipp Lahm, and score yet another screamer in the opening match. Perfect strike from the German!

    Leave a comment:


  • sepakas
    replied
    Algselt postitas moya Vaata postitust
    Kaks suvalist tähelepanekut: seni on vaid üks mäng lõppenud jalgpalliskooriga (1:0) ja karistusöökidest pole ühtegi väravat löödud.
    Ning kõik pendlad on sisse löödud.

    Leave a comment:


  • moya
    replied
    Kaks suvalist tähelepanekut: seni on vaid üks mäng lõppenud jalgpalliskooriga (1:0) ja karistusöökidest pole ühtegi väravat löödud.

    Leave a comment:


  • mazz
    replied
    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Ma isiklikult tahaks näha Kreekat nüüd sellises mängus, kust neil on vaja kolme punkti ja nad ise ründama peavad. Vajadusel on nad võimelised väga hästi palli liigutama ja näiteks Fetfatzidis on kõva trump sellistes olukordades. Kuigi põhimure on muidugi see, et keegigi ründajatest võiks ka lõpuks aru saada, milleks ta seal platsil on.
    Umbes 87 minutit tagaajaja rollis Kolumbia vastu näitas suht selgelt kätte, et ega sealt midagi erilist oodata ei ole. Keskväljal lükati periooditi tõesti päris korralikult, aga tõeliselt ohtlikke olukordi suudeti luua vaid mõned üksikud, samas kui Kolumbia kiirrünnakud olid kogu aeg ohtlikud. Samas, ka mõnest võimalusest võib neile muidugi piisata.

    Leave a comment:


  • vincent
    replied
    Ma isiklikult tahaks näha Kreekat nüüd sellises mängus, kust neil on vaja kolme punkti ja nad ise ründama peavad. Vajadusel on nad võimelised väga hästi palli liigutama ja näiteks Fetfatzidis on kõva trump sellistes olukordades. Kuigi põhimure on muidugi see, et keegigi ründajatest võiks ka lõpuks aru saada, milleks ta seal platsil on.

    Leave a comment:


  • Amos
    replied
    Mängiti ju ikkagi Kolumbia vastu. Tegu ikkagi väga kõva pähkliga. Alahinnatud meeskond.

    Leave a comment:


  • Nahkpea
    replied
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Jaapan vs Kreeka on ainult tõsise küsitavusega. Mõlemad on konkreetne pettumus eelmises ringis.
    Jaapan ehk mitte niiväga, aga Kreeka oli küll täielik loodusõnnetus.

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Jaapan vs Kreeka on ainult tõsise küsitavusega. Mõlemad on konkreetne pettumus eelmises ringis.

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    mu arust täna on üks turniiri põnevaim päev siiani, kui mõtte kõige põnevam, mängud tõotavad tulla head!

    Leave a comment:

Working...
X