320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2014 üldarutelu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Shaq
    replied
    Algselt postitas Wironia Vaata postitust
    Mina MMi üldse ei vaata.... Eesti liiga põnevam, südamelähedasem. Lisaks neil kellaaegadel mil mängitakse ma olen trennis või sõbrannaga voodis MMi puhul seks on parem kui jalgpall

    Leave a comment:


  • OhYeah
    replied
    Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
    Kas ma olen ainukene, keda Pohlaku kommentaar meeletult häirib?
    Ei kujuta ette, Pohlak on nagu üks väheseid kes alati lõpuni teab mida ta räägib mitte ei lase lihtsalt kuulipildujast puusalt. Mõnel registreerib aju alles 10 sek hiljem vist, et mida reaalselt välja sai öeldud kõva häälega.

    Ma ise kvalifikatsioonimänge vaatasin ESPNi cappe, olid suht asjalikud kommentaarid.

    Leave a comment:


  • Külaline
    Guest replied
    Mina MMi üldse ei vaata.... Eesti liiga põnevam, südamelähedasem. Lisaks neil kellaaegadel mil mängitakse ma olen trennis või sõbrannaga voodis MMi puhul seks on parem kui jalgpall

    Leave a comment:


  • Ingmar
    replied
    Kas ma olen ainukene, keda Pohlaku kommentaar meeletult häirib?

    Leave a comment:


  • lorenzo
    replied
    kui huvi vaadata kuidas Brasiilia kanalid MM-i üle kannavad, siis siit saab striime- http://aovivoagora.com/

    Leave a comment:


  • nikitheone
    replied
    Portugali kanal näitas eilse mängu ajal umbes 30% ainult ronaldot.

    Leave a comment:


  • nismo44
    replied
    Henry juttu kuulaks isegi, ehk täna BRA-MEX mänguks lükkab striimi käima, aga no teiste meeldivate soovitustega pole väga midagi pihta hakata, ei mõista saksa, itaalia ega soome keelt.

    Leave a comment:


  • lorenzo
    replied
    Tänase mängu võitjaks pakub kilpkonn Mehhikot

    Leave a comment:


  • Jeti88
    replied
    Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
    Kas keegi on mõnda mängu ka välismaistelt kanalitelt vaadanud? seni pole ise viitsinud vaeva näha ning lihtne on olnud ETV käima panna, aga vahepeal lihtsalt ei taha enam zelinskit ja kalkunit kuulata, et kui keegi on nt BBC-d vms vaadanud, et kuidas kommenteeriks?
    Sakslaste ARD ja ZDF on tavapärasel väga heal tasemel.

    Leave a comment:


  • moya
    replied
    Seni olen BBCst vaadanud Inglise-Itaalia ja Nigeeria-Iraani mängu. MOTDst tuttavad põhikommentaatorid on enam-vähem ühtlasel adekvaatsel tasemel (vaid Jonathan Pearce olevat Hondurase omavärava ajal segast peksnud). Abikommentaatorite tase on kõikuvam, täielikust tuimusest (Phil Neville) poolidiootse labiilsuseni (Robbie Savage). Aga nt Kevin Kilbane NGR-IRN mängul oli igati asjalik ja suutis surmigava kohtumise enam-vähem talutavana hoida. BBC stuudiopunditid (koosseisus Rio, Shearer, Henry) on see-eest üllatavalt terased.

    Stuudioanalüüs on väga hea ka ESPNil, kui ekspertideks on Ballack ja Roberto Martinez (j6uluv4n4, oled kindel, et sa ITVd vaatasid?); Lalas ja Keller ajavad ümmargusemat juttu.
    Eile vaatasin esimest korda MMi jooksul ka ESPNi mänguülekannet (USA-GHA) - ajas asja ära, aga ei midagi erilist, selline USA auditooriumile suunatud veidi lihtsakoelisem kommentaar.

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
    Kas keegi on mõnda mängu ka välismaistelt kanalitelt vaadanud? seni pole ise viitsinud vaeva näha ning lihtne on olnud ETV käima panna, aga vahepeal lihtsalt ei taha enam zelinskit ja kalkunit kuulata, et kui keegi on nt BBC-d vms vaadanud, et kuidas kommenteeriks?
    Yle ja SKY Italiale ainult kiidusõnad.

    Leave a comment:


  • wordprez
    replied
    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Ma olen mitmel korral sattunud ITV streami peale, kus punditiks on Evertoni peatreener ROBERTO MARTINEZ, räägib mõistliku juttu ja teab jalgpallist/mängijatest üpris palju.
    Ma ei tea, kas seal samas ITV-s (või kas miski muu kanal Inglismaal üldse näitab MMi), aga inglastest twitterisõdalased jällegi kiruvad, et teinekord on see fucktard vanem Ferdinand stuudios. Ja noh Phil Neville'i kommentaarist teavad juba kõik

    Kõik see aga kahvatub selle venna kõrval:



    #thingsmoreusefulthanAdrianChiles oli mingi moment trending topic number 1 maailmas. Et jah, on muresid neilgi

    Leave a comment:


  • ericbana
    replied
    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Evertoni peatreener ROBERTO MARTINEZ, räägib mõistliku juttu ja teab jalgpallist/mängijatest üpris palju.
    Oleks ka päris kummaline kui ei teaks.

    Leave a comment:


  • j6u1uv4n4
    replied
    Ma olen mitmel korral sattunud ITV streami peale, kus punditiks on Evertoni peatreener ROBERTO MARTINEZ, räägib mõistliku juttu ja teab jalgpallist/mängijatest üpris palju.

    Leave a comment:


  • chac
    replied
    Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
    Kas keegi on mõnda mängu ka välismaistelt kanalitelt vaadanud? seni pole ise viitsinud vaeva näha ning lihtne on olnud ETV käima panna, aga vahepeal lihtsalt ei taha enam zelinskit ja kalkunit kuulata, et kui keegi on nt BBC-d vms vaadanud, et kuidas kommenteeriks?
    YLE2, olen rahul
    näiteks Litmanen päris tihti kommenteerimas.

    Leave a comment:

Working...
X