320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2014 üldarutelu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • j6u1uv4n4
    replied
    Luksemburgil värav ja mitu head võimalust, kohati naljakas kaitsetöö Belgia poolelt mängu alguses. Eks nad alahindavad oma vastast...kuid MM-iks tundub siiski liiga toores olevat see Belgia sats, kuigi ma oleks meeldivalt üllatunud kui nad suudaks MM-il midagi saavutada

    Leave a comment:


  • Mark-
    replied
    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Muideks kui huumorit tahate näha siis:



    Belgia - Luksemburg

    Kui karl54 pani Belgia oma MM-i tugevusjärjestuses 9ndale kohale, siis ma jätaks nad esikümnest kindlasti välja.
    Ehk räägid lähemalt mis seal nii imeliku? alles sattusin vaatama ja seis 2-1 hetkel.

    Leave a comment:


  • j6u1uv4n4
    replied
    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    Suarez? Cavani? kui mängivad tipus, Selle hooaja Costa, Manjuukic ka siiski ju enamvähem, vähemalt enamus ajast korralik loom, Agüero kohe 100 protsenti siis kui juba Falcao sees on, Benzema selle hooaja põhjal äkki? Lukaku? Dzeko on koondise eest ülihea. Higuain on ka ju korralik maailmatasemel mees.
    Mõtlesin pigem sellist klassikalist tipuründajat...muidu oleksin Suareze ja Agüero ka sinna sisse arvestanud

    Leave a comment:


  • j6u1uv4n4
    replied
    Muideks kui huumorit tahate näha siis:



    Belgia - Luksemburg

    Kui karl54 pani Belgia oma MM-i tugevusjärjestuses 9ndale kohale, siis ma jätaks nad esikümnest kindlasti välja.

    Leave a comment:


  • karl54
    replied
    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Kes siis veel? Immobile? Lukaku? Mandzukic? Pole ju päris world class....imo
    Suarez? Cavani? kui mängivad tipus, Selle hooaja Costa, Manjuukic ka siiski ju enamvähem, vähemalt enamus ajast korralik loom, Agüero kohe 100 protsenti siis kui juba Falcao sees on, Benzema selle hooaja põhjal äkki? Lukaku? Dzeko on koondise eest ülihea. Higuain on ka ju korralik maailmatasemel mees.

    Leave a comment:


  • karl54
    replied
    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Van Persie, Ibrahimovic, Lewandowski, Falcao
    Kui see list nii väike on, siis on ju enamus meeskondadel suur jama, et tipuründes pole ühtegi pädevat mängumeest.

    Leave a comment:


  • j6u1uv4n4
    replied
    Kes siis veel? Immobile? Lukaku? Mandzukic? Pole ju päris world class....imo

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    Ja ongi kõik?

    Leave a comment:


  • j6u1uv4n4
    replied
    Van Persie, Ibrahimovic, Lewandowski, Falcao

    Leave a comment:


  • lorenzo
    replied
    No ma ei tea, ma miskipärast ei usu eriti Brasiilia võimalusse. Suht kogenematu ja noor koosseis, kes on päris kõva surve all, sest oodatakse palju, nii et isegi koduseinad ei päästa. Puudub selline selge liidrinatuur. Oleks Ronaldinho või Kaka sugune mees koosseisus, lubaks rohkem. Laeks pakuks poolfinaali.

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    ma küsiks ka, et kes siis üldse on world class ründajad? Või mitu sellist haruldast looma võiks hetkel üldse eksisteerida?

    Leave a comment:


  • karl54
    replied
    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Hispaanial ei ole world class keskründajat. Costa, Torres, Negredo ja Llorente on samal tasemel nagu Brasiilia Fred.....ehk Fluminense tase. Keskväli pole ka enam see mis oli 4 aastat tagasi, Xavi, Xabi Alonso ja Iniesta ei ole enam oma parimates aastates (+ nad on juba nii palju võitnud, et the drive to win ei ole nii suur kui see noortel ja näljastel on).
    Silva ja Fabregas tegid head hooajad, ning Koke ja Isco võivad midagi uut tuua, kuid ntx Mata on küll äärmiselt kahtlane valik, 433-s ta äärte peale ei sobi ja mujale ei mahu...talle sobib kõige paremini 4 2 3 1 CAM positsioon

    Hispaania koondise algkoosseis võiks olla umbes selline:
    Casillas
    Azpilicueta Ramos Pique Juanfran(Alba)
    Xavi(Fabregas) Busquets Iniesta
    Pedro(Navas) Costa(Torres) Silva

    Hispaanial on kindlasti paberi peal vähemalt TOP 3 koosseis, kuid kuldmedalit ma neile kaela ei riputaks. Lõuna-Ameerika satside vastu läheb neil raskeks, arvan et juhtub midagi sarnast mis toimus konföderatsioonide karika finaalis.
    Kui tänavune Costa hooaeg ei lähe sinna sinu world class ründaja taseme alla, siiis mis läheb? Iseasi muidugi, kui terve ja kas ta üldse on? Brasiilia seis on kõvasti halvem tipuründaja osas kui Hispaanial.

    Leave a comment:


  • karl54
    replied
    Teine huvitav teema on Belgia alg, kas see BBC on kõikide koondiste eeldatavad algud ülesse visanud? Suurimaks nõrkuseks tunduvad äärekaitsjad.

    Väravavahi osas on asi selge, keskkaitses peaks olema parim variant Verthongen/Kompany, aga Verthongeni oskused lubaksid tal äärekaitses mängida ja vaadates seisu siis äkki mängibki, sellisel juhul ülejäänud kolme kekskaitsja seast ma kedagi eriti eelistada ei suudaks, äkki Arsenali kapten siis. Ehk siis Verthongen on vasak äärekaitsja ja Alderweireld on parem äär ja tema tundubki olema koondise nõrgim lüli, Lombaerts ja van Buyten on koondises tegelikult viimasel ajal hästi mänginud koos, aga Kompany koht peaks siiski olema kindel. Keskväljal on eeldatavasti siis Defour ja Witsel, kes on mõlemad väga hästi mänginud ja küsimus oleks, kes mängiks nende ees ründava pooliku rolli, Dembele või Fellaini? Kui Hazard mängib vasakul, siis paremale on kaks meest võtta ja mõlemad on saanud mängida, lisaks võivad nii Mirallas kui ka De Bruyne ründava poolkaitsja rolli täita, mis meeldiks mulle rohkem kui Fellaini või Dembele variant ja nii saaks nad ka korraga väljakule paigutada. Ründes siis on ka asi kindel.

    Leave a comment:


  • j6u1uv4n4
    replied
    Hispaanial ei ole world class keskründajat. Costa, Torres, Negredo ja Llorente on samal tasemel nagu Brasiilia Fred.....ehk Fluminense tase. Keskväli pole ka enam see mis oli 4 aastat tagasi, Xavi, Xabi Alonso ja Iniesta ei ole enam oma parimates aastates (+ nad on juba nii palju võitnud, et the drive to win ei ole nii suur kui see noortel ja näljastel on).
    Silva ja Fabregas tegid head hooajad, ning Koke ja Isco võivad midagi uut tuua, kuid ntx Mata on küll äärmiselt kahtlane valik, 433-s ta äärte peale ei sobi ja mujale ei mahu...talle sobib kõige paremini 4 2 3 1 CAM positsioon

    Hispaania koondise algkoosseis võiks olla umbes selline:
    Casillas
    Azpilicueta Ramos Pique Juanfran(Alba)
    Xavi(Fabregas) Busquets Iniesta
    Pedro(Navas) Costa(Torres) Silva

    Hispaanial on kindlasti paberi peal vähemalt TOP 3 koosseis, kuid kuldmedalit ma neile kaela ei riputaks. Lõuna-Ameerika satside vastu läheb neil raskeks, arvan et juhtub midagi sarnast mis toimus konföderatsioonide karika finaalis.

    Leave a comment:


  • karl54
    replied
    Nujah, selge on see, et favoriite peaks olema kolm - Saksamaa, Hispaania, Brasiilia, aga Argentiina siis tänu oma staarründajatele ja faktile, et turniir toimub L-Ameerikas on ka favoriitide sekka pandud, vähemalt meedia ja panustamissaitide poolt ja mm. on paraku sellinne turniir, kus enamasti favoriidid ka võidavad. Ehk siis minu jaoks oleks üllatus, kui võidaks keegi muu peale suure kolmiku, kuigi kõigil kolmel tundub olema mõni suur miinus, miks nad ei peaks võitma, aga suures pildis siis jah peaksid nad teistest paremad olema, aga meil on veel Itaalia, kes siis põrub või teeb imeturniiri nagu alati, Uruguay võiks olla veel tugevam kui eelmisel turniiril, kõik olneb, kas Suarez paraneb või mitte ja rumal oleks täielikult välistada Belgia, Prantsusmaa või Portugal, kellel kõigil on materjal olemas. Ise nagu ka enne eelmist mm. lootsin, et tuleb mõni uus võitja ja tuligi, kuigi ise lootsin Portugali või Hollandi võitu. Seekord vist on uut võitjat raske loota, aga mõni üksik kandidaat võiks olla, kes ideaalse õnnestumise korral seda püüda võiks.

    Leave a comment:

Working...
X