320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV- kommentaatorid

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • sosku
    replied
    Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

    Algselt tegi selle postituse Martin

    Kuidas sa hääldad nt. Michael Owen? Kirjapildi järgi? Mi-tsee-õh-ael O-kaksisvee-en? Nimede hääldus põhineb ikka keelel, mitte kirjapildil.
    Jah, näiteks Saksamaa ründaja Oliver Neuville nime hääldatakse mitte saksapäraselt "NOIvill", vaid pransuse moodi "NÖvill". Ja seda seetõttu, et mees on sündinud Šveitsis, kus ühes riigikeeleks on ka prantsuse keel.

    Leave a comment:


  • gnat
    replied
    Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

    mõni mees lihtsalt pole loodud jalgpalli kommenteerima ... selline tunne nagu Rääk mängu kommenteerides unistab hoopis et suusatamine või sulgpall MM hoopis oleks ... arvan ikkagist et kui nad oleks Kanniku sinna saanud oleks asi veidi huvitavam olnud .... täna sai ka ise esimest korda YLE pealt vaadatud ja ikka parem kui see eestlaste jama siin. eriti naljakas oli see muidu kuidas nad neid nuppe seal plaanide platsil vangerdasid

    Leave a comment:


  • Raix
    replied
    Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

    paari viimase mängu ajal on tiit & co. meile uusi väljendeid tutvustanud.... "tõusis pikali" no mida hekki see veel tähendab?! :P ja siis veel selline uudisväljend eilsest rootsi vs senegal mängust: "senegal on jõudnud viigiranda"
    eri-irw modifitseering abielurannast...

    Leave a comment:


  • Artur
    replied
    Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

    Vaatasin Hispaania - Iirimaa mängu ja Rääk pani mängu algusminutitel, kes mäletab, ikka päris hea killu maha. Hakkas seal Hispaania ja Iirimaa rahvaarve võrdlema, mis on vastavalt 40 ja 4 miljonit. Seepeale aga väitis, et nende riikide jalgpallitraditsioonid on ikka "natuke" erinevad, ei saanudki aru, kas sellega proovis lp. hr. Tiit Rääk seletada, et Hispaanial kui Euroopa ühel suurimal jalgpalliriigil traditsioonid puuduvad...
    Huvitav igal juhul.

    Leave a comment:


  • Hellik
    replied
    Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

    Ütleks kommentaatorite kohta vaid niipalju et: JALGPALL EI OLE MALE! Saan aru, et mängukommentaator peab olema erapooletu aga see ei tähenda null-emotsioone(nagu oli näiteks eng-den mängus). Kõikide väravate ajal valitses stuudios surmvaikus... no-ma-ei-tea-mis Muidugi, sellest ma sain teada alles õhtul kordust vaadates, kuna päeval pubis otseülekande ajal polnud kaasaelamise tõttu Kaljuveeri ja Luike üldse kuulda

    Leave a comment:


  • ooker
    replied
    Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

    Huvitav kas oleks võimalik, et mingisugune Aarne Rannamäe või Treufeldt (või kes see kurat iganes ei old) ei kukuks AK uudiste alguses kirema - "Venemaa fännid ei märatsenudki tänase kaotuse puhul eriti!" Mida sa karjud, kui ei märatsenud? Ole kuss, kurat! Inimesed hoiavad ennast igasugu uudistest päev otsa eemale, topivad kõrvad närimiskummi täis, et kogemata kolleegide vutikommentaar kõrvu ei eksiks ja siis täiesti ootamatult antakse AK alguses täiega suhkamit. OLEKS SIIS OLNUD normaalne märul, siis oleks uudis, olen nõus - aga need raiped lalisesid ainult sellest, et eesti noorte sportlaste koondis jõudis täna Moskvasse SRÜ mängudele, kus (OH IMET!) - ei toimunudki pettunud vene vutifännide kakelusi! Oh hoia ja keela! Raske ju arvata, miks need fännid PETTUNUD olema pidid! Naksan kotid maha edaspidi! Endal.

    Leave a comment:


  • Maarek
    replied
    Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

    Algselt tegi selle postituse Rainman


    Algselt tegi selle postituse vello99

    Nimelt kas on raske teleekraani ülesse nurka panna mänguaega ning seisu. Väike asi, aga muudab vaatamise palju mugavamaks.
    Pole raske ka korra soome peale klõpsata, et seda teada saada
    ETV asjapulgad vist on foorumikülastajad, kuna tänases Belgia-Venemaa mängus tiksus ülal nurgas mingi salapärane kell ja ausalt öeldes oli tõesti palju parem tunne näha, kuidas aeg vaikselt aga kindlalt venelasi üle kuristikuserva lükkas

    Leave a comment:


  • airmike
    replied
    Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

    No seda,et nime KAKA saab EEsti keeles ka viisakalt öelda ütles Ivar-poiss juba esimese Brasside mängu ajal,nii siis öeldigi viisakalt KAKAA

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

    Soorry, vaatasin eile Soome pealt nagu ikka - aga milline oli Eesti kommentaatorite reaktsioon Kaka mängu tulekule?

    Leave a comment:


  • moya
    replied
    Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

    kõige rohkem häirib mitmete kommentaatorite komme pidevalt korrutada kui mitu korda see-ja-see meeskond selle-ja-selle meeskonnaga on mänginud ja siis kunagisi tulemusi oma arust õudsalt määravaks pidades ette lugedes. kaljuveer küsib vist iga kord, et "jah, meeskonnad kohtusid omavahel viimati 1934. aastal ja siis jäi mäng viiki..
    ..kui palju see tulemus võib mõjutada tänase mängu käiku?????????.... kas mängijad ka tunnetavad viimatise kohtumise kaalu?? statistika räägib N. meeskonna kasuks, huvitav kas see seab vastasmeeskonnale peale topeltpingeid" jne jne jne..... ilge spetsialist oma arust.

    Leave a comment:


  • gnat
    replied
    Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

    erilist kriitikat ma küll kellegile ei paneks ainult see on kõige naljakam et Tiit "kaasaelaja" jaoks oli Paraguay kaitsjad ka Roque Santa Cruzid ja siis see külaline kogu aeg pidi parandama ... parima mulje on jätnud külalistest Pohlak, Mõttus ja Luik kui ma ei eksi kommentaatoritest hea mulje jätnud just Osila. Kõige õnnelikum olen ma et Kuuset va vana "naljahammast" sinna ei lastud .... tegelikult peaksime me väga õnnelikud olema sest meie Lõuna- naabrid MM üldse ei näe sest riigi TV eelarvesse see 400000$ ülekannete hind ei mahtunud. üldse olen ma väääga et see MM kuskil meie kella vöendist kaugel sest järgmine MM Deutschlandis ja siis õnnelik kui ühte mängu mõne venekeelse saate asemel päevas näeb ... õnn oli meie poolel et sellistel kella aegadel seee MM ikka on.

    Leave a comment:


  • vaherhar
    replied
    Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

    ... kohtunikud ei ole inimesed,ikka väikeseid apse juhtub. Ivar Jurtsenko itaalia-horvaatia mängust.

    Leave a comment:


  • vello99
    replied
    Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

    Lubasin, et ei võta seisukohta ETV kommentaatorite osas, aga täna sattusin pubis vaatama Itaalia mängu, kus kommenteerisid Tiit "Emotsioonipomm" Rääk ning Aavo "Ma parema meelega loeks nekrolooge" Mõttus.

    Ja jumal tänatud, et mängus mingi pinge säilis. Baaripuki peal magama jääda on suhteliselt ohtlik.

    Leave a comment:


  • Edson
    replied
    Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

    Mina olen ETV kommentaatorite tasemes meeldivalt üllatunud. Loomulikult mõnikord tuleb prohmakaid sisse, kuid üldiselt täiesti kuulatavad. Eriti positiivselt on üllatanud Helar Osila ja Ivar Jurtsenko, samuti on stuudiosse kutsutud külalised väga head. Ja pole Tiidul ka midagi viga, mõnikord paneb päris hea pirni. Jõudu neile. Ja meile ka, jälgimisel muidugi.

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Vastus teemale ' ETV- kommentaatorid'

    Algselt tegi selle postituse Siim88
    Ausalt öeldes mind natuke see kell häiriks. Ega's jalgpall pole maratonijooks. Seda ei lõpetata niikuinii ju sekundipealt. Piisab, kui tead matshi algusaega, edasi saad juba ise arvutada.
    Kell ja mänguseis ülanurgas on minu meelest elementaarne. Lahkud paariks minutiks ruumist ja tagasitulles saad mänguseisu kohe teada. Soomlastel on kõigi mängude juures see väike lisaasjake olemas, ainult eile-üleeile neljandas mängus miskipärast ei olnud. Võib-olla sellepärast, et näitasid neid mänge väikeste kärbetega.

    Leave a comment:

Working...
X